Czytaj więcej:
Życie jak Wino... okładka

Średnia Ocena:Życie jak Wino...

Autobiografia Krzysztofa Krawczyka jest od dawna oczekiwaną, wyjątkową publikacją. To opowiadanie poprowadzona na dwa głosy przez samego artystę a także jego menadżera- Andrzeja Kosmalę.„Życie jak wino” przedstawia dzieje dwóch przyjaciół, których drogi życiowe i zawodowe splotły się dużo lat temu i wiodą wspólnie aż do dziś. W książce pdf znajdziemy anegdoty i wspomnienia, na  tle których pojawia się Polska dwóch systemów ekonomiczno-społecznych. Przeczytamy o niespotykanej męskiej przyjaźni, dowiemy się o kulisach sławy a także barwnym życiu prywatnym Krzysztofa Krawczyka.„Droga Krzysztofa Krawczyka to w oczach obserwatorów zabawa, sukces, popularność i pieniądze. Tak naprawdę to przede wszystkim potyczka o przetrwanie, o sympatię ludzi, potyczka z branżą muzyczną i medialną. To wreszcie potyczka z samym sobą, aby nie zapłacić za to wszystko ceny najwyższej,jak to wcześniej uczyniło wielu”

Szczegóły
Tytuł Życie jak Wino...
Autor: Krawczyk Krzysztof, Kosmala Andrzej
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: QM Music
Rok wydania: 2010

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Życie jak Wino... pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Życie jak Wino... Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Życie jak Wino... PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Andrzej Bartkowski

  Idealnie napisana, fascynująca opowiadanie o karierze Krzysztofa Krawczyka. Nie trzeba być dużym wielbicielem artysty żeby czytać tę książkę "jednym tchem". Polecam.

 • Agnieszka

  Idealna biografia Krawczyka Starannie dopracowane szczegóły i cudowne fotografie z lat młodości artysty. Teściowa jest zadowolona z prezentu, który otrzymała - tej książki. Gorąco polecam!

 • Vivian

  Książka ebook zdecydowanie dla każdego fana pana Krzysztofa, lecz nie tylko. Czytelnik może się dowiedzieć wielu interesujących faktów z życia piosenkarza - także tych, nie zawsze nieźle słynnych - począwszy od tego jak ród Krawczyków się rozpoczął. Książka ebook wydana w twardej oprawie, pisana na "dwa głosy" pana Krzysztofa i jego menadżera p. Andrzeja. Publikacja wydana na pięknym kredowym papierze, dodatkowo zawiera kilkanaście stron zdjęć z prywatnego archiwum piosenkarza. Druga element jest zapowiadana na wiosnę przyszłego roku.Zdecydowanie godne polecenia 9/10

 • Mozarrrrt

  Fenomanalny pomysl na autobiografie. Ksiazka napisana przez piosenkarza i jego managera. Kazdy z nich pokazuje wlasne spojrzenie na dużo spraw! Bardzo sie ciesze z tego wydawnictwa!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!