Czytaj więcej:
Żyć znaczy umrzeć. Cliff Burton. Historia życia legendarnego basisty zespołu Metallica okładka

Średnia Ocena:Żyć znaczy umrzeć. Cliff Burton. Historia życia legendarnego basisty zespołu Metallica

27 września 1986 roku basista Metalliki Cliff Burton zginął w wypadku samochodowym. Miał zaledwie 24 lata. Od tego dramatyczneg zdarzenia minęły już niemal trzy dekady, a nie powstała jeszcze żadna książka ebook upamiętniająca talent i osiągnięcia Burtona. Aż do teraz!Żyć znaczy umrzeć to drobiazgowy i wymowny portret giganta heavy metalu. Pisząc niniejszą biografię, Joel McIver rozmawiał z bliskimi Burtona – jego rodziną, kumplami z zespołu i przyjaciółmi. Większość cytowanych przez niego wypowiedzi nie została opublikowana nigdy wcześniej. O Cliffie opowiadają pomiędzy innymi: Lars Ulrich, James Hetfield i Kirk Hammett; kobieta Cliffa Corinne Lynn; dziennikarz Brian Lew; headbanger Harald Oimoen; frontman zespołu Spastik Children Fred Cotton; założyciel Exodusu Gary Holt; fotograf Ross Halfin; pierwszy techniczny Cliffa Chuc Martin; założyciel wytwórni Megaforce Brian Slage; pierwszy menedżer fanclubu Metalliki K.J. Doughton; producent krążków Ride The Lightning i Master Of Puppets Flemming Rasmussen a także Jorgen Holmstedt, ostatni dziennikarz, który przeprowadził wywiad z Burtonem.Myślisz, że znasz Metallicę? Pomyśl jeszcze raz. Biografia Cliffa Burtona rzuca nowe światło na najistotniejszy etap kariery największego zespołu metalowego w historii muzyki. To opowiadanie o geniuszu i tragedii. Opowieść, która już na zawsze zapadnie ci w pamięć.

Szczegóły
Tytuł Żyć znaczy umrzeć. Cliff Burton. Historia życia legendarnego basisty zespołu Metallica
Autor: Mciver Joel
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo SQN
Rok wydania: 2013

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Żyć znaczy umrzeć. Cliff Burton. Historia życia legendarnego basisty zespołu Metallica pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Żyć znaczy umrzeć. Cliff Burton. Historia życia legendarnego basisty zespołu Metallica Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Żyć znaczy umrzeć. Cliff Burton. Historia życia legendarnego basisty zespołu Metallica PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Marcello

  Przesyłka na czas, bez kłopotów. Książka ebook jak najbardziej się spodobała, oby tak dalej :)

 • metyl

  Nie lubisz METALLICY? ok.! Czytasz o muzyce metalistycznej? ok.! Nie znasz tej książki? FATALNIE! Pozycja obowiązkowa dla każdego kto chce wiedzieć jak najwięcej nie tylko o CLIFFIE lecz również o początkach sceny metalistycznej za oceanem. POLECAM !

 • Sonian

  Od lat jestem wielbicielem Metalliki. Ich muzyka kojarzy mi się z dorastaniem, pierwszą miłością, młodzieńczym buntem... Dziś również nierzadko wracam do ich twórczości. Prócz tego zbieram wszystkie książki na temat tego zespołu, biografie muzyków itp. dlatego również kiedy ukazała się ta pozycja musiałem ją mieć. Jest w niej omówiony mądrala pierwszego basisty Metalliki, który miał wielki wpływ na muzykę jaką grała na początku własnego istnienia. Twórca przedstawia nam Cliffa Burtona jako muzykalnego, pracowitego, rzetelnego młodego człowieka z olbrzymią pasją, który za wcześnie umarł. Książkę czyta się dynamicznie i z wielkim zainteresowaniem. Gorąco zalecam :)

 • Entombed

  Kiedy zobaczyłem okładkę książki Żyć znaczy umrzeć. Cliff Burton. Historia życia legendarnego basisty zespołu Metallica od razu chciałem dać jej szansę. I dałem.Historia jednej z najbardziej charyzmatycznych postaci w heavy metalu nie może być nudna. Aż prosiło się o książkę! Wszystko poparte cytatami, które na każdym kroku podkreślają i przypominają nam, że Cliff Burton dużym basistą był i bez niego Metallica nie byłaby tym czym jest. Zgadza się. Z tym, że ja to już wiedziałem i myślę, że nie byłem w tym osamotniony. Chciałem poznać Cliffa od nieco innej strony. Liczyłem, że choć był człowiekiem skromnym i stroniącym od gwiazdorstwa to wbrew temu był postacią barwną. Nie zwątpiłem i dalej tak uważam. Książka ebook w tej kwestii nie miała nic do dodania. Nie przemieniła niczego.Żyć znaczy umrzeć. Cliff Burton. Historia życia legendarnego basisty zespołu Metallica to tak naprawdę następna książka ebook o Metallice.

 • moqa2709

  Dla Fana Mety obowiązkowa pozycja. Spodziewałam się jednak większej ilości zdjęć i więcej faktów z życia Ciffa.

 • Gemin

  Bardzo się cieszę, że powstała ta biografia. Od lat jestem dużym wielbicielem Metallici i przyznam się szczerze, że byłem trochę zdziwiony, że nie było zbyt wiele informacji o Cliffie Burtonie. Dzięki tej książce pdf mogę w końcu lepiej poznać początki własnego ulubionego zespołu. Zalecam tą biografię nie tylko fanom!

 • Gertruda

  Zaciekawia tytułem, powala okładką i fascynuje treścią - perełka wśród wszystkich biografii Metallici. Ukazuje do tej pory nieznane fakty z życia Cliffa Burtona a także rzuca nowe światło na karierę zespołu. Mnóstwo informacji w pigułce, jednak pozostawia niedosyt. Lecz która biografia może w pełni zaciekawić fana?

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!