Czytaj więcej:
Żyć każdym dniem, czyli jak znaleźć radość w małych rzeczach okładka

Średnia Ocena:Żyć każdym dniem, czyli jak znaleźć radość w małych rzeczach

Książka ebook ta zawiera teksty, które są niczym promienie słońca, mogące oświetlić ciemne strony życia dzięki "drobinie szkła", przez którą przebłyskuje miłość. Wszystkie z nich zostały odpowiednio zredagowane dla potrzeb jednej strony przeznaczonej na każdy dzień roku. Tworzą one niczym drobne części mozaiki złożony obraz ludzkiego życia, są jak stale nowe wariacje do podstawowej melodii ludzkiego serca, jak witaminy niezbędne do życia, tracące oczywiście siłę oddziaływania, jeśli zażyje się ich za wiele na raz. Dotyczy to także podanych tu witamin serca: jeden tekst dziennie.Niech ten swoisty tutorial stanie się dla czytelnika oparciem na każdy dzień i pomoże żyć sercem, a to oznacza: żyć z miłości i dla miłości.

Szczegóły
Tytuł Żyć każdym dniem, czyli jak znaleźć radość w małych rzeczach
Autor: Bosmans Phil
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Seven
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Żyć każdym dniem, czyli jak znaleźć radość w małych rzeczach pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Żyć każdym dniem, czyli jak znaleźć radość w małych rzeczach Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Żyć każdym dniem, czyli jak znaleźć radość w małych rzeczach PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Pobierz PDF

Nazwa pliku: jewel bread and butter wine - Google Search.pdf - Rozmiar: 157 kB
Głosy: 0
Pobierz

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Gosia

  Książka ebook jest fantastyczna. Mądrze trafia w nasze codzienne troski i obawy i prezentuje właściwy tor jakim powinniśmy podążać. Zdecydowanie zalecam ją każdemu.

 • musia

  idealna książka ebook ! jest to zestaw sentencji na każdy dzień. jest swego rodzaju drogowskazem, szczególnie wówczas gdy znajdujemy się na rozdrożu naszego życia.

 • piotr dobranowski

  Książka ebook "wpadła" mi w ręce u znajomego. Prawdy życiowe przedstawiane m.in. przez takie osoby jak Phil Bosmans, czy np. Anthony de Mello, lub Reginę Brett ("Bóg nigdy nie mruga" - polecam), to dla mnie świetne pozycje. Dają mi czas na refleksję. Na zastanowienie się ponad naszym życiem i tym, w jakim kierunku podążamy.

 • Maria Leszczyńska

  Można mieć wątpliwości odnośnie przekonań, wiary czy księży - nie można mieć jednak żadnych wątpliwości co do tej książki. Dostałam ją kilka lat temu i z racji nijakiego zainteresowania wylądowała jako obiekt ozdabiający półkę. Muszę przyznać, że nie ja zaczęłam ją czytać, a moja mama (!). Jako że nie przestawała mnie do niej namawiać dla świętego spokoju zabrałam się do lektury. Książka ebook jest w formie nieco oklepanej i kalendarzowej w stylu "mądrości na każdy dzień" Lecz książki tego typu napisanej tak świetnie, z takim pomysłem i z taką znajomością życia jeszcze nigdy nie spotkałam, tego jestem pewna. Właśnie dzięki takiej literaturze chce sie "żyć każdym dniem" i dzięki niej można "znaleźć radość w małych rzeczach". Bez względu na poglądy czy wierzenia, bez względu na nastrój, stan cywilny i upodobania. Od czasu przeczytania została już polecona wielu osobom i zakupiona w nad dziesięciu egzemplarzach, jako doskonały i uniwersalny upominek świąteczny. A więc znajdujmy radość w małych rzeczach (takich jak czytanie tej książki!) :)

 • K-K Bello

  Ten wyjątkowy człowiek zamknął w blisko 400 stronach wszystko co nas irytuje, co daje o sobie znać w najmniej odpowiednim momencie. To właśnie tutaj o. Phil toczy walkę z sumieniem i sercem każdego z nas. Żyć każdym dniem, bardzo prosto powiedzieć, lecz jak to zrobić kiedy trwamy tak nie bacząc na przeciekające pomiędzy palcami dni, narodziny o których wypadałoby pamiętać, sprawy o którymi należałoby się odpowiednio zająć, brak czasu dla siebie, rodziny, brak pauzy na oddech... A teraz posłuchajcie ojca Phila jak w pięknie łatwy sposób dzieli rok na każdy dzień, podkreślając tym jego wartość. Kiedy nam on błyskawicznie mija, Phil uzmysławia nam, że wcale tak naprawdę nie przeżyliśmy tego dnia – całym sobą. Zalecam książkę jako wspaniałą podróż dnia codziennego, na każdy dzień słowo otuchy, zadumania. Ludziom brakującym motywacji i pragnącym rozmów. Potrzeba zrozumienia tkwi głęboko w każdym z nas, najpierw jednak musimy nauczyć się żyć w zgodzie z samym sobą …

 • wietecha_

  Piękna publikacja tchnąca optymizmem, pozwalająca odnaleźć chwilę zadumy ponad tym co ważne. To rodzaj zestawu różnego rodzaju mantr na codzień, duchowy tutorial który prowadzi nas do odnajdywania radości w różnorakich aspektach naszego życia. Tutorial dla tych, którzy cieszą się życiem by mogli radośc z niego przeżywać pełniej i dla tych którzy jej odnależć nie mogą, by nauczyli sie gdzie jej szukać.

 • demoniczka

  na każdy dzień świeża myśl, świeży zastrzyk energii, pozwala spojrzec na rzeczy banalne w trudny sposób, obyśmy tylko potrafili wykorzystac te złote myśli w naszym życiu...

 

 

Żyć każdym dniem, czyli jak znaleźć radość w małych rzeczach PDF transkrypt - 20 pierwszych stron:

 

Strona 1 Original Price $15.99. $14.99 Save Up To: ... Jewel-Osco › shop › product-details.... Bread & Butter Wine Rose - - Online Groceries | Jewel-Osco ALL About SHOPPING the IMAGES Producer Bread MAPS And Butter Wines. VIDEOS Disclaimer. Product details/images for convenienc… More results from www.jewelosco.com IMAGES View All Jewel-Osco Visit Bread & Butter Cabernet Sau - O… Images may be subject to copyright. Learn More Bread and Butter Wines Send feedback Get help Collections Bread and Butter Wines: Home Bread and Butter wines deliver a consistent and reliable style, assembled to be approachable and easy-drinking with rich and lush fruit flavors. Instacart › Safeway › Alcohol

O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!