Czytaj więcej:
Zrozumieć Marihuanę. Nowe spojrzenie na badania naukowe okładka

Średnia Ocena:Zrozumieć Marihuanę. Nowe spojrzenie na badania naukowe

Marihuana - ta bez wątpienia najbardziej słynna wśród nielegalnych substancji jest źródłem wielu kontrowersji. W ciągu ostatniego roku jej użycie zadeklarowało około 17% młodych Polaków, a każdego roku na świecie używają jej setki milionów ludzi. Czy jest podstępną substancją stanowiącą furtkę do używania ciężkich narkotyków, czy również antidotum łagodzącym bóle u chorych ludzi? Czy jej porównywanie do używanego rekreacyjnie alkoholu jest uzasadnione, a dopiero nadużywanie może stać się szkodliwe? Doktor Mitch Earleywine w własnej kultowej książce pdf "Zrozumieć Marihuanę" z celnością chirurgicznego skalpela oddziela słynne mity od rzetelnej wiedzy naukowej przytaczając efekty setek badań z różnorakich zakątków świata. Jakie są wyniki długotrwałego używania marihuany? Czy palacze marihuany częściej sięgają po kokainę i heroinę niż Ci, którzy nie palą? Czy i jaki wpływ marihuana wywiera na pamięć i inteligencję? Czy dzieci, których matki paliły marihuanę w okresie ciąży różnią się czymś od dzieci, których matki nie zażywały narkotyków? Na te i inne zapytania z łatwością można znaleźć odpowiedzi na kartach książki. Książka ta stanowi bogate i rzetelne kompendium wiedzy na temat marihuany zarówno od strony biologicznej, psychologicznej, jak i medycznej. Pozycja ta, mimo licznych odwołań do literatury naukowej i bogatej bibliografii, jest napisana w ciekawy, nie pozbawiony poczucia humoru sposób.

Szczegóły
Tytuł Zrozumieć Marihuanę. Nowe spojrzenie na badania naukowe
Autor: Earleywine Mitch
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Cień Kształtu
Rok wydania: 2014

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Zrozumieć Marihuanę. Nowe spojrzenie na badania naukowe pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Zrozumieć Marihuanę. Nowe spojrzenie na badania naukowe Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Zrozumieć Marihuanę. Nowe spojrzenie na badania naukowe PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Pobierz PDF

Nazwa pliku: Zrozumieć Marihuanę. Nowe spojrzenie na badania naukowe - Mitch Earleywine e-book.pdf - Rozmiar: 344 kB
Głosy: 0
Pobierz

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • kolpaw

    Pierwsza książka ebook która pomogła mi zrozumieć marihuane i mechanizmy które porusza w ludzkim organizmie. Jasno i łatwo opisane. Zalecam jako bogaty materiał na początek.

  • Alicja Binkowska

    Podstawowe kompendium wiedzy na temat wpływu marihuany na funkcjonowanie człowieka.

  • Renata Skrzekowska

    Książka ebook niezła , rzetelnie napisana ale prosto odczuć iż twórca jest zdecydowanie "ZA" nie jest obiektywny . Przymyka oko na niedokładność badań z których wynika iż marihuana nie jest szkodliwa itp a wytyka te same niedokładnośći badaniom które tę używkę krytykują . Zalecam ale mimo tego iż sama jestem "za" sądzę iż książka ebook jest zdecydowanie subiektywna .

 

 

Zrozumieć Marihuanę. Nowe spojrzenie na badania naukowe PDF transkrypt - 20 pierwszych stron:

 

Strona 1 Strona 2   Zrozumieć Marihuanę. Nowe spojrzenie na badania naukowe - Mitch Earleywine Strona 3   Jak ściągnąć Zrozumieć Marihuanę. Nowe spojrzenie na badania naukowe - Mitch Earleywine? - INSTRUKCJA 1. Kliknij tutaj lub skopiuj link do przeglądarki. 2. Postępuj zgodnie ze wskazówkami. Marihuana - ta bez wątpienia najbardziej popularna wśród nielegalnych substancji jest źródłem wielu kontrowersji. W ciągu ostatniego roku jej użycie zadeklarowało około 17% młodych Polaków, a każdego roku na świecie używają jej setki milionów ludzi. Czy jest podstępną substancją stanowiącą furtkę do używania ciężkich narkotyków, czy też antidotum łagodzącym bóle u chorych ludzi? Czy jej porównywanie do używanego rekreacyjnie alkoholu jest uzasadnione, a dopiero nadużywanie może stać się szkodliwe? Doktor Mitch Earleywine w swojej kultowej książce "Zrozumieć Marihuanę" z precyzją chirurgicznego skalpela oddziela popularne mity od rzetelnej wiedzy naukowej przytaczając wyniki setek badań z różnych zakątków świata. Jakie są efekty długotrwałego używania marihuany? Czy palacze marihuany częściej sięgają po kokainę i heroinę niż Ci, którzy nie palą? Czy i jaki wpływ marihuana wywiera na pamięć i inteligencję? Czy dzieci, których matki paliły marihuanę w czasie ciąży różnią się czymś od dzieci, których matki nie zażywały narkotyków? Na te i inne pytania z łatwością można znaleźć odpowiedzi na kartach książki. Książka ta stanowi bogate i rzetelne kompendium wiedzy na temat marihuany zarówno od strony biologicznej, psychologicznej, jak i medycznej. Pozycja ta, mimo licznych odwołań do literatury naukowej i bogatej bibliografii, jest napisana w ciekawy, nie pozbawiony poczucia humoru sposób. Strona 4   POBIERZ Zrozumieć Marihuanę. Nowe spojrzenie na badania naukowe - Mitch Earleywine TERAZ!

O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!