Czytaj więcej:
Zostań dla mnie okładka

Średnia Ocena:



Zostań dla mnie

Jacob robi karierę filmową w Hollywood. Jako męski kawaler jest obiektem zainteresowania paparazzi i prasy plotkarskiej. Nie pasuje do małego Sugarloaf, lecz zgodnie z ostatnią wolą ojca musi tu spędzić sześć miesięcy. Kiedy spotyka Brennę Allen, jego świat staje na głowie. Czy wykorzysta szansę na prawdziwą miłość i znajdzie powód, by zostać w swoim rodzinnym miasteczku? „Hollywood nauczył mnie wszystkiego, co wiem o związkach, oprócz tego, jak w nich trwać. Jako aktor stałem się mistrzem udawania. Udawania, że koszmarne dzieciństwo nie miało na mnie wpływu. Udawania, że wszystko w porządku. Udawania, że wiem, jak uratować siebie, dziewczynę, cały ten przeklęty świat. Zawsze jednak znałem prawdę – nie jestem niczyim bohaterem. Do czasu, kiedy muszę wrócić do Sugarloaf na sześć miesięcy, a Brenna Allen daje mi szansę udowodnienia, że mogę zostać jej bohaterem. Ona jest wszystkim, czego pragnąłem, a czego nie mogę mieć. Jej złamane serce, cudowna twarz i piękne dzieci wywracają mój świat do góry nogami. Zamiast przygotowywać się do następnej głównej roli, zaczynam reżyserować sztukę teatralną w miejscowym gimnazjum. Wszystko dla samotnej matki z małego miasteczka. Byle tylko zobaczyć jej uśmiech. Im dłużej tu jestem, tym bardziej chcę zostać. Dla niej. Zacząć życie od świeża w miejscu, do którego nigdy nie chciałem wracać. Kiedy jednak wszystko się komplikuje, muszę zdecydować, czy dla kobiety, którą kocham, lepiej będzie, jeśli zostanę czy wyjadę?” Czwarta część opowieści, której bohaterami są bracia Connor, Declan, Sean i Jacob Arrowoodowie. Po śmierci znienawidzonego ojca powracają w rodzinne strony, by wypełnić jego ostatnią wolę. Każdego z nich czeka konfrontacja z przeszłością i swoimi uczuciami. Każdy musi podjąć decyzję, która radykalnie odmieni jego życie. Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Zostań dla mnie
Autor: Michaels Corinne
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo MUZA S.A.
Rok wydania: 2021

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Zostań dla mnie pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Zostań dla mnie Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Zostań dla mnie PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • bookaholic.in.me

    Nie napiszę Wam nic odkrywczego. To następna historia od Corinne, która wciągnęła mnie bez reszty. I choć bardzo starałam się ją sobie dawkować, aby jak najdłużej cieszyć się tą ostatnią częścią o braciach Arrowood to.. nie dało się. Sugarloaf to magiczne miejsce i z przyjemnością będę do niego wracać. Jacob to zdecydowanie najfajniejszy brat, nie będę ukrywać :D Zabawny, dowcipny, z wielkim dystansem lecz przede wszystkim z sercem na dłoni. Siebie stawia na końcu, zawsze myśli o ludziach, których kocha. To on stawiał braci do pionu w ich miłosnych rozterkach, tym bardziej zasłużył na własny happy end. Ujął mnie tym, że tak bezproblemowo podszedł do perspektywy bycia ojczymem dwojga nastolatków. Trudnym jest miłować wdowę, a co dopiero jej dzieci, jednak dla niego to było wręcz naturalne. Autorka w postaci Brenny dała nam trochę do myślenia. Jak prosto jest radzić ludziom, jednak o dużo trudniej zastosować to w swoim przypadku. Z jaką masą emocji, niepewności i rozważań musi się zmierzyć kobieta, która przedwcześnie traci męża. I jakim heroicznym zadaniem jest bycie żoną pilota wojskowego. Brenna to moja osobista bohaterka, która pomimo sytuacji w jakiej się odnalazła w bardzo młodym wieku, odnalazła w sobie siłę, samozaparcie i poskładała wszystko do kupy. Jak mało kto zasłużyła na prawdziwą miłość, szczęście lecz przede wszystkim na wsparcie. Fabuła, jak już przyzwyczaiła nas Corinne, sprawia, że absolutnie przepadamy w tej historii i żyjemy życiem bohaterów. Nie obejdzie się bez dramatów i wzruszeń czytelników, także szykujcie chusteczki! Świetne jest to, że gdzieś tam bokiem zaglądamy do świata postaci z poprzednich części, co mnie ogromnie cieszy. I zawsze w sercach tych poturbowanych chłopaków jest ich mama. Choć to dorośli faceci, nie wstydzą się przyznać jak ogromne znaczenie ma w ich życiu, nawet tyle lat po śmierci. Lecz muszę jeszcze wspomnieć o czymś co mnie totalnie rozczuliło- te 1,5 strony z Elim Walshem, którego kocham ponad życie od "We own tonight"! Tak niewiele mi potrzeba do szczęścia Nie zastanawiajcie się ponad tą serią, to jest absolutny #mustread dla wszystkich fanów romansów! Jednak żeby w pełni docenić klimat charakterystyczny dla Sugarloaf zdecydowanie trzeba się zapoznać z całą serią. Zapewniam- nie będziecie żałować! "Wszyscy jesteśmy ułomni. Stajemy się wspaniali, gdy znajdziemy kogoś, kto dostrzeże urok w rysach i pęknięciach. Możesz mieć drobne wady, lecz to one czyni,ą cię tym, kim jesteś." "Wszyscy zmagamy się z emocjami. Te najtrudniejsze dotyczą ludzi, których kochamy." "Bywa, że wiemy jak postąpić, lecz pod wpływem lęku dokonujemy złego wyboru." "Z popiołów zawsze powstaje życie" "Trudne chwile wyzwalają drzemiącą w człowieku moc." "Na końcu zawsze się jakoś układa." "Wszyscy mamy jakieś przejścia. I wszyscy popełnialiśmy błędy. Liczy się to, co robimy teraz." "Czasem nieuświadomione powody kierują nami bardziej, niż pragniemy na to pozwolić."

  • siedzewksiazkach

    Kiedy kończę jakąś serię ebooków zawsze mam mieszane odczucia. Z jednej strony cieszę się, że poznałam już wszystkich bohaterów, a z drugiej wiem, że gdyby twórca dopisał następny tom, to bez dwóch zdań też bym po niego sięgnęła. Właśnie tak mam w przypadku "The Arrowood Brothers" bowiem cała czwórka podbiła moje serce 🥰 Jacob od małego pragnął być aktorem. Rozwijał własny talent tak długo, aż w końcu zawędrował do Hollywood i stał się idolem wielu kobiet. Jednak nawet on musiał powrócić do rodzinnego Sugarloaf na pół roku, żeby wypełnić ostatnią wolę znienawidzonego ojca. Brenna przeprowadziła się, żeby odpocząć od przeszłości i stanąć na nogi. Chce, żeby jej rodzina znów potrafiła się cieszyć. Ona staje się dla niego wszystkim, czego kiedykolwiek pragnął, on wprowadza radość do jej domu. Czy gdy Jacob wyjedzie do dużego świata, Brenna zdoła żyć dalej? "Z popiołów zawsze powstaje życie. Oboje palimy przeszłość, aby zacząć coś nowego i pięknego." "Zostań dla mnie" to już ostatni tom serii o braciach Arrowood. Tym razem poznajemy Jacoba, który jako czwarty z rodzeństwa zawsze gdzieś w głębi czuł, że musi chronić innych. Niezwykle w porównaniu do poprzednich części, główni bohaterowie nie znają się z przeszłości, lecz dopiero zaczynają po raz pierwszy budować własną relację. Brenna jest wdową z dwójką dzieci, a jakiekolwiek wspomnienie męża jest dla niej bardzo bolesne. Kiedy w jej codzienność włącza się Jacob, wszystko znowu nabiera kolorów. Dzieci zaczynają inaczej się zachowywać, a oni wzajemnie czują, że to co ich łączy nie jest przelotne. Jednak oboje mają zobowiązania. Słynny hollywoodzki aktor nie może od tak wszystkiego rzucić, lecz czy dostrzeże, że rodzina jest ważniejsza niż praca? Spodobało mi się, że autorka trochę odbiegła od schematu stwarzając ten tom. Stale jest romantycznie, wzruszająco i pięknie, lecz wszystko nabrało trochę innego wymiaru. Czytając poznajemy również dalsze dzieje postaci z poprzednich części, więc "Zostań dla mnie" jest tak naprawdę zwieńczeniem całości. Taką wisienką na torcie, ponieważ to trzeba przyznać, że Corinne Michaels każdemu z bohaterów ułożyła wspaniałą przyszłość. Bardzo się cieszę, że mogłam poznać tą serię od początku do końca. Zdecydowanie będzie ona miała własne stałe miejsce w moim sercu.

  • ank_1985_czyta

    Kto z nas choć raz nie rozpaczał z miłości. Ludzie się rozstają, podnoszą i odnajdują, gdzie indziej własne szczęście. Kiedy jednak decydujemy się na założenie rodziny i ten ktoś niespodziewanie znika bezpowrotnie z naszego życia, i z życia naszych dzieci, trudno wyobrazić sobie, że jeszcze kiedyś będzie dobrze. To historia młodej wdowy z dwójką dzieci. Przyzwyczajeni do ciągłych wyjazdów ojca pilota, muszą nauczyć się żyć z tym, że tym razem ojciec nie wróci. Przenoszą się w jego rodzinne strony, by tu zacząć nowe życie. W to samo miejsce przyjeżdża Jacob, lecz nie planuje tu zostać na stałe. Jego życie to Hollywood i kariera aktorska. Kiedy poznaje Brennę, dużo się zmienia. Cudowna książka ebook o strachu przed miłością. Oboje muszą zmierzyć się z swoimi ograniczeniami. Ona musi uwierzyć, że świeża miłość to nie zdrada zmarłego męża. On musi uwierzyć w miłość, dla której będzie skłonny przemienić własne życie. Nie czytałam poprzednich tomów tej serii i z jednej strony nie przeszkadza to w odbiorze fabuły, lecz jednak mam świadomość, że znając bohaterów z poprzednich części czułabym z nimi większą więź. Moja uwaga skupiona była na parze głównych bohaterów, lecz przy takich rodzinnych sagach, kiedy znamy poprzednie tomy, z radością witamy każdą wzmiankę o poznanych wcześniej postaciach. Książka ebook jest przewidywalna i przyznaję, że czytałam dużo takich rodzinnych sag, ponieważ niewątpliwie bardzo przypomina mi książki Nory Roberts. Nie mówię o tych nowych, głównie z wątkiem kryminalnym, tylko właśnie rodzinne sagi, których ta autorka napisała kiedyś wiele. Ten sam klimat, tragedia w tle, trudne wybory, cudowna historia miłosna. Tak znam takie książki i od czasu do czasu chętnie po nie sięgam. Zalecam Wam tę książkę, ponieważ nie zawiedziecie się na niej. Nie oczekujcie tu jednak jakiś dużych zaskoczeń, intryg i tego typu rzeczy, ponieważ to po prostu książka, którą należy się delektować.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!