Czytaj więcej:
Zoo okładka

Średnia Ocena:Zoo

Los Angeles. W zoo ginie jeden z opiekunów zwierząt zaatakowany przez parę lwów. Wygląda to na nieszczęśliwy wypadek, lecz nie dla Jacksona Oza, młodego biologa, który od pewnego czasu obserwuje tajemniczy wzrost agresywnych zachowań zwierząt. Choć to dziwne zjawisko potwierdzają statystki, nikt nie traktuje poważnie głosu naukowca, usiłującego przekonać świat nauki i polityki, że z przyrodą losy się coś złego. Tymczasem na całym świecie zaczyna dochodzić do coraz częstszych ataków zwierząt na ludzi. Świat staje na krawędzi wojny - totalnej konfrontacji przyrody z cywilizacją. Co do niej doprowadziło? Zagadkowy wirus atakujący wszystkie ssaki na ziemi z wyjątkiem ludzi? Zjawisko kosmiczne czy geologiczne? Działalność człowieka, który przez stulecia dokonał wielu nieodwracalnych zmian w środowisku naturalnym? Oz przypuszcza, że jest na właściwym tropie, lecz los świata będzie zależał od tego, czy jego przywódcy będą skłonni go wysłuchać. A rozwiązanie nie będzie proste dla nikogo… Jackson z pomocą ekolog Chloe Tousignant rozpoczyna wyścig z czasem. Chce ostrzec światowych przywódców, zanim będzie za późno. Ataki stają się bowiem coraz bardziej zaciekłe, przebiegle... zaplanowane... i może się okazać, że wkrótce dla ludzi nie będzie już bezpiecznego schronienia.Od wydawcy:"James Patterson to człowiek, który nigdy nie pudłuje".„Time""Książki Jamesa Pattersona to Porsche wśród powieści sensacyjnych".„Publishers Weekly"

Szczegóły
Tytuł Zoo
Autor: Patterson James
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Rok wydania: 2016

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Zoo pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Zoo Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Zoo PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Piotr Kapusta

  Pattersonowi coś nie wyszła ta książka ebook :( Pomysł fajny, lecz brak dopracowania prawdopodobnie

 • apple994

  Okładka ciekawa, opis i recenzje uginające się od komentarzy. A wnętrze....oczywiście puste. Książka ebook przewidywalna, opisy głównego bohatera ciągnące się w nieskończoność. Fabuła na jakieś 15 stron, rozciągnięta na nad 200...Książka bardzo słaba, prędzej się zdenerwujecie niż zrelaksujecie przy niej...

 • Beata K.

  Idealna książka. Trzyma w napięciu, doskonały pomysł na pokazanie co ludzie mogą sami sobie zrobić. Końcówka genialna...Na jej podstawie powstał serial. Zalecam i mam nadzieję, że jednak powstanie 3 seria.

 • Beata K.

  Idealna książka. Trzyma w napięciu, doskonały pomysł na pokazanie co ludzie mogą sami sobie zrobić. Końcówka genialna... Na jej podstawie powstał serial. Zalecam i mam nadzieję, że jednak powstanie 3 seria.

 • Co warto przeczytać?

  Fabuła świeżo wydanej w Polsce powieści Jamesa Pattersona wydała mi się się niezmiernie interesująca. Krótki opis z tyłu okładki sprawił, że z zapałem zabrałam się za lekturę. Kiedyś nałogowo zaczytywałam się w ebookach tego autora i uwielbiałam je. Dzisiaj zastanawiam się czy to z nim coś się stało i pisze słabiej niż kiedyś, czy to ja mam za bardzo wygórowane wymagania. Czuję się rozbita i rozczarowana.Jackson Oz to młody biolog, który zauważa w środowisku niebezpieczne tendencje. Zwierzątka jakby sprzysięgły się przeciwko ludziom i postanowiły ich zniszczyć. Świat traktuje Oza mocno z przymrużeniem oka, nikt nie wierzy w jego teorię. Jednak gdy kilka lat potem dochodzi do prawdziwego armagedonu, oczy wszystkich zwracają się właśnie na Jacksona, jako jedynego, który może ich uratować. Zapowiada się prawdziwa apokalipsa, ludzie już nigdzie nie są bezpieczni, a duże miasta stają się areną bitew oszalałych zwierząt z zupełnie bezbronnymi ludźmi.Nie wiem czy wiecie, lecz na podstawie książki Pattersona powstał całkiem dobrze oceniany serial pod tym samym tytułem. Zwykle jest tak, że opowieść okazuje się lepsza niż film, więc bez obaw sięgnęłam po lekturę. Co prawda, serialu nie oglądałam, lecz zapoznałam się z opiniami o nim (6,5 na Filmwebie) i na podstawie tego twierdziłam, że książka ebook mi się spodoba. Sam pomysł na fabułę moim zdaniem jest naprawdę dobry, lecz zabrakło porządnego wykonania. Historia jest chaotyczna i sprawia wrażenie, że twórca miał milion pomysłów na wątki, lecz żadnego nie poprowadził porządnie. Jackson Oz pojawia się w różnorakich częściach świata jak w jakimś amoku, wydarzenia pędzą na łeb na szyję, lecz czytelnik ma wrażenie jakby siedział w środku dużego bałaganu i zaraz mu wszystko runie na głowę . Tutaj wartka akcja nie jest niczym dobrym, poprowadzona w zły sposób odbiera całą przyjemność czytania.Pomimo tych zastrzeżeń, "Zoo" to nie jest książka ebook najgorsza, nie nazwałabym jej gniotem. Jest to jednak jedna z najsłabszych powieści Pattersona. Z ciekawości sięgnę po jakiś starszy tytuł autora, aby sprawdzić, czy to moje wymagania tak wzrosły czy warsztat pisarza utracił przez lata na wartości.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!