Czytaj więcej:
Znajdziesz mnie wśród chmur okładka

Średnia Ocena:Znajdziesz mnie wśród chmur

Czy „dobranoc” – czułe pożegnanie dnia – może stać się przekleństwem, które odbiera spokojny sen na długie miesiące? Szczęście Joanny roztrzaskało się na miliony kawałków. Na setki tysięcy blaszanych odłamków, na które rozbił się pilotowany przez jej ukochanego Marcina samolot… lecz na jeszcze więcej elementów rozpadło się jej serce, które spowolniło tak, że niemalże przestała żyć. Ze stanu swoistej hibernacji usiłuje pomóc jej wyjść siostra, Marta, której mąż, Bartek, też jest pilotem i był przyjacielem Marcina. Asia wie, że musi zacząć na nowo żyć, lecz nie potrafi. Nie ma sił, by wrócić do pracy, jednak świeży szef, Hubert, stawia sprawę jasno: lub wraca, lub zostanie zwolniona. Przymuszona pojawia się w biurze i nieoczekiwanie odnajduje tam wsparcie w koleżance, Joli. Ulgę w codzienności przynosi Asi sztuka. Tworzy obrazy niosące w sobie olbrzymi ładunek emocji, które do tej pory dusiła w sobie… Odnajdziesz mnie wśród chmur to przejmująca opowiadanie o stracie i o przechodzeniu żałoby, podczas której główna bohaterka przedziera się przez wszystkie odcienie czerni, by dostrzec, że świat ma również inne barwy. Szczęście po stracie jest możliwe, trzeba się tylko na nie odważyć. Czy Asia znajdzie w sobie tę odwagę? Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Znajdziesz mnie wśród chmur
Autor: Ciepał-Jaranowska Ilona
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Na Szczęście
Rok wydania: 2024

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Znajdziesz mnie wśród chmur pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Znajdziesz mnie wśród chmur Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Znajdziesz mnie wśród chmur PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Kwadransnakawe

    Przy tej recenzji muszę niezwykle wziąć trzy głębsze wdechy, gdyż na samą myśl o tej historii łzy cisną się do oczu, już dawno nie spotkałam się z tak wzruszającą książką. Emocjonalny rollercoaster, który funduje nam utalentowana autorka bez wątpienia poruszy każdego kto sięgnie po ten tytuł. Ilona Ciepał-Jaranowska to moje nowe, a jakże wyjątkowe odkrycie - umiejętnie gra nie tylko słowami, lecz też na emocjach czytelnika, który utonie we wciągającej historii, porwany przez nurt niesamowitej książki. Poczujecie jak wraz z bohaterką roztrzaskacie się na miliardy kawałów, jak będziecie płynąć z tą powieścią jej rytmem by odkryć każdą kolejną stronę, żeby móc Joannę potrzymać za rękę a także przytulić, a także wesprzeć w niełatwych chwilach jakich życie jej nie szczędziło. To po prostu intrygująca gra pomiędzy autorem, czytelnikiem i bohaterami, co dodaje niesamowitego realizmu całości pozwalając jeszcze bardziej otworzyć się na nią. To historia o miłości, stracie, żałobie, wsparciu, potyczce i wielu innych aspektach życia o których czasami zapominamy. Tym razem poznajemy Joannę, której ukochanym jest pilot Marcin, niestety nie zaznamy szczęścia ich miłości, gdyż traci on życie wypadku samolotowym. Ta jedna chwila niszczy jej życie przez co zamyka się w sobie i nie jest w stanie zwyczajnie funkcjonować, na szczęście jest przynieś siostra Marta (która jest żoną pilota Bartka, przyjaciela Marcina). I choć to trudne to Asia idealnie wie, że musi nauczyć się żyć na nowo, niestety nie ma na to sił by walczyć, tym bardziej, gdy jest pod ścianą w kwestii pracy ze względu na własnego szefa Huberta, który bez cerekieli ją zwolni jeśli nie wróci. Na szczęście i w biurze znajdzie się niezła dusza w postaci koleżanki, co będzie dla niej dodatkowym wsparciem, tak więc w tym miejscy jej aniołem zostanie Jola. Asia też odnajduje ulgę w tworzeniu obrazów, tak więc krok po kroku walczy o każdy dzień w nowej rzeczywistości... Czy będzie jej pisane jeszcze zaznać szczęścia? Czy uda jej się stanąć na nogi? To czeka jeszcze naszą bohaterkę? Wszystkie odpowiedzi znajdziecie w powieści przy której zadrży dusza, dłonie, serce... Zalecam każdemu molikowi i miłośnikowi dobrej literatury.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!