Czytaj więcej:
Zmyślenie okładka

Średnia Ocena:


Zmyślenie

Wydaje się to niemożliwe, lecz następna książka ebook Jess Ryder wkręca jeszcze bardziej niż "Wszystkie nasze tajemnice". Związki to nie jest łatwa sprawa. A miłość wymaga poświęceń. Gdy Stella znajduje wymarzony dom, Jack godzi się z tym, że muszą opuścić tętniący życiem Londyn. Kiedy Jack dzielnie znosi niekończący się remont i długie dojazdy, Stella przymyka oko na jego coraz późniejsze powroty. A kiedy w ich świeżym domu pojawia się uciekająca przed mężem Lori, Jack zgadza się dać jej schronienie – wie, że to kluczowe dla Stelli. Ale miłość również ma własne granice. W tym thrillerze kłamią wszyscy. Cena, jaką za to zapłacą, ich zaskoczy. Z każdym kolejnym ustępstwem Jack i Stella brną w coraz większe i większe kłamstewka. Wymarzony (albo jak woli Jack: cholerny) dom nie ułatwia sprawy: dziecięce malunki pod tapetą w jednym z pokoi napawają grozą, znalezione w innym zapiski wprowadzają niepokój, a przeszłość budynku będącego kiedyś schroniskiem dla ofiar przemocy domowej nie daje nadziei na szczęśliwe rodzinne gniazdko. Do tego wszystkiego Lori, która wie o domu zaskakująco dużo. A nawet – podejrzanie dużo. I ochoczo nie tylko pomaga Stelli w remoncie, ale także doradza w problemach z Jackiem. Zapytanie tylko: jaki ma w tym interes? Wyśniony dom staje się pułapką. Podobnie jak sieć kłamstw, w którą wszyscy zdają się wplątani. Lecz nie wszystkim uda się uciec. Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Zmyślenie
Autor: Ryder Jess
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Burda Media Polska
Rok wydania:
Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Zmyślenie pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Zmyślenie Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Zmyślenie PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Monika

    Fantastyczna fabuła, od której trudno się oderwać. Thriller psychologiczny to sztuka. Z nią Jess Ryder radzi sobie doskonale. Portret psychologiczny bohaterów, budowanie napięcia, sekret skrywana do samego końca. To wszystko sprawia, że nie zaśniesz dopóki jej nie skończysz.

  • Joanna

    W środku nocy romantyczny wieczór z ukochanym burzy dobijająca się do drzwi kobieta, która twierdzi, że jest ofiarą brutalnej napaści męża. Podobno Twój dom był kiedyś azylem dla wszystkich skrzywdzonych i to właśnie dlatego dziewczyna zwróciła się do Ciebie o pomoc. Nie możesz jej odesłać, co zrobisz w takiej sytuacji? _ Stella naiwnie ufa Lori i postanawia zrobić wszystko, żeby uświadomić dziewczynie powagę sytuacji. Stara się namówić ją na odejście od męża. Tym samym to właśnie jej związek przez to upada. Zbyt mocno angażuje się w życie nowej znajomej, nie zauważając tym samym jak bardzo rozpacza na tym jej relacja z Jack'iem. Czy Stella powinna angażować się tak bardzo w pomoc innym kiedy sama nie może uporać się z przeszłością, która stale nie daje o sobie zapomnieć? Jej relacja z rodzicami nie była łatwa. Wszystko ma własny początkiem w dzieciństwie. Za co muszę dać olbrzymi plus. Zawsze w thrillerach psychologicznych z uwagą szukam usprawiedliwienia dla chwiejnych emocji bohaterów. Nie bez powodu niektórzy z nas zostają skrzywdzeni już na zawsze. Niby głęboko ukryta zadra w końcu wydostaje się na zewnątrz i czasem może doprowadzić do katastrofy, lecz czy zawsze? Warto pracować ponad własnymi emocjami, ponieważ są sytuacje kiedy nieświadomie przelewamy negatywne emocje na bliskich, a wówczas wszystko może runąć. Może dlatego tak bardzo spodobała mi się ta książka, ponieważ porusza naprawdę trudne tematy. Nie tylko przemocy, lecz i samoakceptacji, dochodzenia do siebie po traumie i nieustającej walki. Naprawdę polecam! _ Jak wiecie nie byłam olbrzymią wielbicielką pierwszego thrillera autorki, lecz ten zalecam każdemu! ❤️

 O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!