Czytaj więcej:
Zmień swój mózg, zmień swoje ciało okładka

Średnia Ocena:Zmień swój mózg, zmień swoje ciało

Dopiero zaczynasz zdawać sobie sprawę, że pora popracować ponad kondycją i sylwetką? Już jesteś w formie i pragniesz jeszcze bardziej unieść własną sprawność? Dzięki tej książce pdf możesz już dzisiaj pobudzić własny mózg, aby uzyskać wymarzone ciało. Zrozumienie i zoptymalizowanie działania mózgu nierzadko stanowi brakujące ogniwo w naszych dążeniach do uzyskania lepszej kondycji i sylwetki. Opierając się na najwieższych badaniach naukowych, a także na nad dwudziestu latach praktyki klinicznej, dr Amen przedstawia piętnaście łatwych do zastosowania rozwiązań, dzięki którym poprawisz funkcjonowanie całego własnego ciała. Ta książka ebook krok po kroku podpowie ci, jak z wykorzystaniem prawidłowego odżywiania, naturalnych suplementów i witamin, pozytywnego myślenia oraz, w razie potrzeby, odpowiednio dobranych leków: osiągnąć i utrzymać idealną wagę, wygładzić i ukoić skórę w każdym wieku,  zmniejszyć stres, który może osłabiać odporność, poprawić pamięć, wzmocnić wolę i wyeliminować zachcianki, które przeszkadzają ci w realizacji celów dotyczących aktywności fizycznej i diety, pobudzić pożądanie i unieść sprawność seksualną,  obniżyć ciśnienie bez stosowania leków, unikać depresji i zwiększyć radość czerpaną z życia. "Pięćdziesiąt procent mózgu bierze udział w widzeniu. Twój wygląd ma wielki wpływ na twoje samopoczucie. I jedno, i drugie przyczynia się do twoich sukcesów w pracy i w relacjach z bliskimi. To nie zwykła próżność – tu chodzi o twoje zdrowie. Żeby wyglądać i czuć się jak najlepiej, musisz najpierw pomyśleć o swoim mózgu i zoptymalizować jego działanie." Daniel G. Amen"No dobra, przyznajmy, zdrowie naszego społeczeństwa schodzi na psy! Zdecydowanie stać nas na więcej. Dr Amen w własnej przełomowej pracy daje nam do ręki plan działania: jak mieć lepszy mózg i lepsze ciało. Gorąco zalecam tę książkę." Bill Cosby "Zmień własny mózg, zmień własne ciało to piękna książka. (…) Nieźle się czyta, wciąga i mnóstwo w niej informacji i praktycznych narzędzi, pozwalających dbać o zdrowie zarówno dorosłych, jak i dzieci." Michael Gurian, twórca ebooków "Wspaniały świat dziewcząt" i "The Wonder of Boys" "Kup tę książkę sobie, swoim bliskim a także swojemu lekarzowi. (…) Zmień własny mózg, zmień własne ciało może ci ocalić życie, poprawić jego jakość i zmotywować cię do pomagania tym, których kochasz!" dr Earl R. Henslin, twórca książki "This Is Your Brain on Joy" "Tę książkę powinien przeczytać każdy, kto chce poprawić własną kondycję i zdrowie. Łącząc najwieższe badania naukowe ze swoim bogatym doświadczeniem klinicznym, dr Amen przedstawia czytelnikowi obecny stan wiedzy o związku pomiędzy mózgiem a ciałem. Jego niezwykłe spojrzenie to prawdziwy dar dla osób, którym zależy na lepszym zdrowiu i sprawniejszym umyśle." dr Andrew Newberg, naukowiec zajmujący się obrazowaniem mózgu na Uniwersytecie Pensylwanii a także współautor książki How God Changes Your Brain

Szczegóły
Tytuł Zmień swój mózg, zmień swoje ciało
Autor: Amen Daniel G.
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Laurum
Rok wydania: 2018

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Zmień swój mózg, zmień swoje ciało pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Zmień swój mózg, zmień swoje ciało Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Zmień swój mózg, zmień swoje ciało PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Jolanta

    Interesująca , zaczęłam dopiero czytać lecz myślę że rewolucji nie będzie, chociaż zobaczę po skończeniu

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!