Czytaj więcej:
Złotoskóry. Tom 4. Wyprawa Błazna okładka

Średnia Ocena:Złotoskóry. Tom 4. Wyprawa Błazna

Intrygujące przygody Bastarda Rycerskiego Przezornego i Błazna, jego tajemniczego przyjaciela, na nowo zaabsorbowały uwagę czytelników za sprawą "Skrytobójcy Błazna", autorstwa niedoścignionej Robin Hobb. Teraz do rąk fanów trafia "Wyprawa Błazna", która jest nie tylko ciągiem dalszym opowieści. Autorka buduje fabułę po mistrzowsku, z wykorzystaniem artyzmu i nieposkromionej wyobraźni, których jej sympatycy już przywykli od niej oczekiwać. Prowadzi czytelnika przez mroki sekretów, odsłania wstrząsającą prawdę, wydobywa na światło dzienne zmowę, która kładzie się cieniem na życiu Bastarda i pogrąża jego świat w ciemnościach, odbierając wszelką nadzieję. Dawno, dawno temu, Bastard i Błazen zmienili dzieje świata, doprowadzając do odrodzenia magii smoków i zapewniając sukcesję rodu Przezornych, a co za tym idzie - stabilność losów królestwa. Tak im się przynajmniej zdawało. Tymczasem Błaznowi grozi śmierć z rąk okrutnych istot o bladej skórze, które chcą rządzić światem, a plany dominacji opierają na panowaniu ponad siłami, jakimi zapewne dysponuje córka Bastarda. Z jednej strony umierający Błazen, z drugiej intrygi na królewskim dworze, w które Bastard został uwikłany wbrew woli… Starczyła chwila nieuwagi, by doszło do tragedii: prześladowcy dawnego trefnisia porwali Pszczołę, by wykorzystać ją w roli, jaką planowali dla Błazna: jako potężną broń. Bastard Rycerski Przezorny nie jest jednak bezbronny. Starożytna magia stale płynie w jego żyłach i choć z upływem lat nieco utracił wprawę w fachu skrytobójcy, to przecież go nie zapomniał. Teraz w równej mierze wrogowie i przyjaciele dowiedzą się, że nie istnieje nikt groźniejszy od mężczyzny, który nie ma już nic do stracenia.

Szczegóły
Tytuł Złotoskóry. Tom 4. Wyprawa Błazna
Autor: Hobb Robin
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Mag
Rok wydania: 2018

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Złotoskóry. Tom 4. Wyprawa Błazna pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Złotoskóry. Tom 4. Wyprawa Błazna Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Złotoskóry. Tom 4. Wyprawa Błazna PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Fantasy-Bestiarium

    „Wyprawa błazna” jest drugim tomem z cyklu „Fitz and the Fool” autorstwa Robin Hobb. Podczas lektury poznamy następne przygody Bastarda Rycerskiego Przezornego i Błazna. Po raz następny będziemy mogli wsiąknąć w burzliwy i groźny świat wykreowany przez autorkę. Niniejsza publikacja jest ciągiem dalszym opowieści o niesztampowym bohaterze, Bastardzie. Świat faceta pogrąża się w mroku, a od dawna skrywana prawda zmieni jego życie raz na zawsze... Bastard i Błazen doprowadzili do odrodzenia się magii smoków, mieli nadzieję, że dzięki temu świat stanie się lepszym miejscem. Niestety plan nie dał do końca, takich wyników jak się spodziewali. Nieoczekiwanie skrytobójcy o bladej skórze chcą zamordować Błazna, a ten musi uważać, żeby ktoś nie skrócił go o głowę w ciemnej uliczce. Córka Bastarda też jest zagrożona, głównie dzięki osobliwemu talentowi, jaki posiada. Bastard Rycerski Przezorny nie zamierza jednak siedzieć z założonymi rękoma i będzie chciał pogruchotać kości kilku zbyt pewnym siebie gagatkom... Tom pierwszy przeczytałem z dużymi emocjami i nie inaczej było w przypadku niniejszego tomu. Autorka spisała się doskonale i oddała w ręce czytelników pozycję dopracowaną, którą czyta się niemalże jednym tchem. Intryga, spiski i knowania zostały zakrojone na szeroką skalę, a główny bohater po raz następny potrafi zaskakiwać własnymi poczynaniami. Akcja mknie w dość szybkim tempie, a sceny pojedynków znów zostały przedstawione z wyjątkowym rozmachem. Już nie mogę się doczekać zwieńczenia tej trylogii w nieźle znanym stylu, którym Robin Hobb potrafi raczyć własnych czytelników. „Wyprawa błazna” jest udaną kontynuacją i potrafi przyciągnąć do lektury. Relacje pomiędzy bohaterami zazębiają się, a nawiązania do poprzednich tomów są też zauważalne. Jest to pozycja obowiązkowa dla fanów twórczości autorki i samego Bastarda. Książka ebook jest bardzo nieźle napisana, trzyma tempo i potrafi zaskakiwać. Okładka znów została wykonana wyjątkowo porządnie i idealnie pokazuje się na półce. Czekam z niecierpliwością na kolejną element i zachęcam Was, abyście zapoznali się z tym cyklem. Warto. http://fantasy-bestiarium.blogspot.com/2018/01/wyprawa-bazna-robin-hobb.html

  • hitomi2oo7

    2 tom trylogii "The Fitz and The Fool" wygląda obiecująco!

  • Dagmara Wieczorek

    cudowne wydanie kontynuujące serię. Robin jak zawsze trzyma poziom, wciąga czytelnika od pierwszej do ostatniej strony.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!