Czytaj więcej:
Złoto Himmlera okładka

Średnia Ocena:Złoto Himmlera

Grupa szturmowa Edelweiss na diamentowym szlaku do Argentyny! Rok 1944. Aliancka pętla zaciska się, wśród morza płomieni, wokół hitlerowskiej III Rzeszy. Jednak w umyśle Himmlera sen o tysiącletniej Rzeszy stale trwa. Zdecydowany kontynuować wojnę swego Führera, zmuszony jest przetransportować fortunę w diamentach do Ameryki Południowej. Do wykonania tego zadania potrzebuje elitarnego oddziału, zahartowanego na najbardziej bezlitosnych arenach ówczesnego konfliktu, który zdoła przewieźć ją przez rozdartą wojną Europę. Potrzebuje grupy szturmowej Edelweiss. Jednak ludzie Stuermera, najtwardsi z twardych, tworzą swój plan związany z operacją… Edelweiss Strzelcy Alpejscy, to seria powieści wojennych Leo Kesslera o specjalnym, niemieckim oddziale szturmowym, który wysyłany na zlecenie Führera wykonuje misje niemal niemożliwe... Leo Kessler – pisarz i historyk, jako czołgista brał udział w II wojnie światowej. Twórca kilkudziesięciu powieści wojennych przetłumaczonych na dużo języków, m.in. bestsellerowej serii ukazującej nieznane oblicza II wojny światowej BATALION SZTURMOWY SS

Szczegóły
Tytuł Złoto Himmlera
Autor: Kessler Leo
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Instytut wydawniczy Erica
Rok wydania: 2013

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Złoto Himmlera pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Złoto Himmlera Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Złoto Himmlera PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Aruso

  Co by nie mówić na temat tego autora jego powieści potrafią trzymać w napięciu. Ta książka ebook jest tego idealnym przykładem. Niesamowicie wciągająca fabuła, szybka akcja a także interesujące i nieszablonowe postacie główne sprawiają, że nie sposób odłożyć tej powieści przed poznaniem zakończenia. Fani historii II Wojny Światowej będą podwójnie zadowoleni :)

 • Crusher

  Czytałem poprzednie książki tego autora i bardzo przypadły mi do gustu. Dynamiczna akcja, interesujące historie, złożone osobowości bohaterów a także metody działania grup specjalnych to zdecydowane atuty jego publikacji. Przeczytam i czekam na następne jego książki.

 • cecyliusz

  Nieźle że miałem urlop. Książka ebook na tyle mnie wciągnęła, że przeczytałem ją w ciągu paru godzin. Wartka i pomysłowa akcja spodoba się każdemu, kto interesuje się tematyką II Wojny Światowej. Barwne opisy zdarzeń podtrzymują napięcie do ostatniej strony. Daję 5/5.

 • Ralph

  Książka ebook dla każdego zainteresowanego tematyką II Wojny Światowej. Poprzednie książki tego autora wywarły na mnie ogromne wrażenie wartką akcją i szczegółowymi opisami. Czasem miałem wrażenie, że oglądam film wojenny. Na pewno kupię i przeczytam.

 • Wera

  Książki co prawda nie czytałam, lecz kupiłam na upominek mojemu chłopakowi, który interesuje się tematyką wojenną i wszystkim, co jest związane z wojną. Podobno bardzo fajna powieść, przynajmniej dla kogoś, kto lubi poczytać o historii.

 • Diablo

  Po części można by było powiedzieć, że opis działania oddziałów niemieckich podczas II wojny Światowej mamy z pierwszej ręki. Twórca jako czołgista brał w niej udział zatem wie, o czym mówi. Co do książki to nie mam się do czego przyczepić. Akcja, akcja i jeszcze raz akcja! Dlatego moja ocena jest taka a nie inna – 5 z czystym sumieniem!

 • Elmer

  Książka ebook trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej strony. Co prawda dziwnie się trochę czułem i nieswojo, że trzymałem kciuki za elitarny oddział niemiecki, no lecz co zrobić. Książkę pochłonąłem w jeden dzień i już doczekać się nie mogę kolejnej spod pióra Leo Kesslera. Moja ocena to 9/10.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!