Czytaj więcej:
Złota księga bajek do słuchania okładka

Średnia Ocena:Złota księga bajek do słuchania

Śmieszne i cudowne historie, zaczerpnięte z kinowych przebojów Disneya uwielbianych przez wszystkie dzieci, przedstawione w najbardziej przyjaznej formie – książce pdf do czytania, oglądania i słuchania. Mistrzowskie interpretacje wprowadzą małego czytelnika w piękny świat takich baśni jak: "Alicja w Krainie Czarów", "Pinokio", "Księga dżungli", "Aladyn", "Król Lew" i "101 dalmatyńczyków".

Szczegóły
Tytuł Złota księga bajek do słuchania
Autor: Disney
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Egmont Polska Sp. z o.o.
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Złota księga bajek do słuchania pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Złota księga bajek do słuchania Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Złota księga bajek do słuchania PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Joanna Lesiak

  Książka ebook jak i audiobook idealne połączenie do pobudzenia wyobraźni. Zalecam szczególnie mamom małych księżniczek ;)

 • Magdalena Szmulik

  Upominek trafiony w 100%. Córeczka bardzo zadowolona. Cudowne bajki do czytania i słuchania. Zalecam

 • aga_sloneczko

  Idealna bajka na dobranoc do samodzielnego zasypiania małych dziewczynek

 • Karolina Bałys

  Książka ebook z płytą jest rewelacyjna. córka siada i słucha z wielkim zaciekawieniem i zainteresowaniem. Cudowne kolorowe ilustracje a także klasyka bajek, która prawdopodobnie nawet dorosłemu nigdy się nie znudzi 😀

 • Marta Jachimowska

  Moja 4-latka bardzo lubi tą książkę po czytaniu jej do spania nierzadko prosi aby jej włączyć jeszcze na płycie

 • Dagmara Pawlik

  Książka ebook wraz z płytą jest strzałem w 10. Moje córki uwielbiają słychać płyty o ich ulubionych księżniczka w okresie naszych długich podróży. Książka ebook za to ma cudowne ilustracje i przyciąga do oglądania w kółko.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!