Czytaj więcej:
Źle wydrukowane życie okładka

Średnia Ocena:Źle wydrukowane życie

Źle wydrukowane życie przedstawia historię przyjaźni, która przerodziła się w wielką, ale nie do końca szczęśliwą miłość. Powiesz, że „miłość” może być szczęśliwa albo nieszczęśliwa, że nie ma nic pomiędzy, lecz w tym przypadku było inaczej. Lili i Maks byli sobie przeznaczeni, lecz w ostatniej chwili los przemienił zdanie i postanowił ich rozdzielić. Leżałam na dywanie, zupełnie tak jak Karolina kilka dni temu. Nie miałam siły się ruszyć, płakałam tak długo aż zabrakło mi łez. Udało mi się usiąść, rozejrzałam się po pokoju. Na nocnej szafce stał Tymbark, którego wcześniej tam nie było. Musiałam go nie zauważyć. Usiadłam na łóżku i chwyciłam butelkę do ręki. Pociągnęłam zawleczkę i już chciałam się napić, lecz coś przykuło moją uwagę. Mała kartka złożona na pół. Odstawiłam napój i chwyciłam papier, rozłożyłam go i od razu poznałam niestaranne pismo Maksa.“Never say goodbye, never say goodbye Holdin' on - we got to try Holdin' on to never say goodbye”Bon Jovi. Chwyciłam komórkę i zorientowałam się, że nie należy do mnie. Na ekranie wyświetlił się napis oznajmujący, że bateria jest słaba…

Szczegóły
Tytuł Źle wydrukowane życie
Autor: Grądkowska Florentyna
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Novae Res
Rok wydania: 2013

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Źle wydrukowane życie pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Źle wydrukowane życie Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Źle wydrukowane życie PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • adaab

  To bardzo przejrzysta i czytelna ksiązka do nauki rysunku i ćwiczenia warsztatu.Nadaje się do pracy z każdymi osobami bez względu na wiek.Pięknie ilustrowana.Pokazuje kunszt autora i z pewnością motywuje do tego, by samemu także rysować podobnie i doskonalić się w tej niełatwej sztuce.

 • adaab

  Cudowna książka ebook o miłości, przyjaźni i świadomości (i nie) swoich uczuć. Znaczna przyjemność z czytania dla najmłodszych i starszych. Tocząca się w Gdańsku akcja pozwala mieszkańcom na odkrywanie swojej wiedzy o mieście i daje możliwość na samodzielne odgadywanie miejsc , w którym znajdują się bohaterowie.Warto przeczytać i poznać trochę nowoczesny świat młodych ludzi. Zdecydowanie lektura dla nastolatków i rodziców. Czasami naprawdę nie wiemy co się losy z ludźmi dookoła. A książka ebook otwiera oczy!!!

 • katarzyna ostaniewicz

  Jedna z najukochańszych moich ebooków , gorąco zalecam i z olbrzymią ochotą czekam na drugą cześć :) Każdemu kto nie czytał bardzo serdecznie zalecam , ponieważ jest warto , a mnie bardzo trudno zadowolić :)

 • Milena Malek

  Byłam w szoku... zaczęłam czytać i już po kilku stronach zrozumiałam, że prawdopodobnie nigdy się od niej nie odkleję! Książka ebook ogółem skupia się na przyjaźni chłopca z dziewczyną, tak silnej, że aż przewspaniałej! Jest również miłość czasem szczęśliwa, lecz czasami również smutna. Książka ebook uświadamia nam jak można uzależnić się od dziewczyny/chłopaka i wpaść w głębokie bagno jeśli przepaścimy szansę na udany i radosny związek... Lecz nic nie zdradzam! Ta książka ebook jest zskakująca aż do ostatniej strony i naprawdę z przyjemnością zalecam tą książkę WSZYSTKIM!

 • Dewelop

  Książka ebook od pierwszych stron wciągająca jak wir tornada. Zaczynasz i nie ma mocnych ,żeby cię od niej odciągnęli. Czyta się ją jak opowiadanie,które z każdym słowem,każda stroną staje się bardziej realne, dotyczące nas -w pewnym momencie uświadamiasz sobie,że znasz Maksa,Lili i innych bohaterów książki.Zaskakujące zakończenie ,którego nie wszyscy mogą się spodziewać,nawet ci którzy są "wprawieni" w przewidywaniu końca książki. Po jej przeczytaniu zostaje ci maleńki niedosyt,chcesz ,żeby pojawiły się kolejne jej strony, pragniesz poznać dalsze dzieje historii młodych ,a jakże dorosłych ludzi. Autorka zostawia cię z domysłami przez co nie możesz zapomnieć o książce pdf przez dużo dni, a nawet i tygodni. Zalecam tę książkę w 100%.

 • bookmaniak

  Książka, która pochłonęła mnie do reszty. Kiedy tylko zaczęłam czytać, nie mogłam się już od niej oderwać, ponieważ byłam interesująca dalszych wydarzeń. Napisana 'lekko', mową nieźle przyswajalnym, bez ZBĘDNYCH zabiegów mających na celu pokazanie odbiorcy jak inteligentą osobą i jaki zasób słów ma twórca - pisarka przedstawiła nam po prostu nieźle czytającą się historię, którą z czasem będzie chciało poznać coraz to szersze grono odbiorców (nie tylko tych młodych). Z czystym sumieniem zalecam tę książkę, która najnormalniej w świecie umili Wam czas! Po przeczytaniu jej jedyne na co będzie czekać to następna część. Ja czekam i mam nadzieję, że debiut pani Florentyny odniesie sukces i zmobilizuje ją to do podzielenia się z nami dalszymi dziejami Lili, Maksa i Maćka.

 • sANTROPER

  Już dawno żadna książka ebook nie wciągnęła! Bardzo dynamicznie się ją czyta. Zaskakujące zakończenie, którego nie wszyscy mogą się spodziewać. Po przeczytaniu tej książki nie mogłam zasnąć, siedziałam z otwartą buzią! Ta historia nie może się tak skończyć! Mam nadzieję, że będzie następna element

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!