Czytaj więcej:
Zerwany układ. Złamane serce okładka

Średnia Ocena:Zerwany układ. Złamane serce

Daniel miał tylko jedno zadanie – rozkochać w sobie Olivię, córkę policjanta, i tym samym zrealizować plan będący częścią gangsterskich porachunków. Pewny własnych kuszących zdolności, był przekonany, że bez problemu osiągnie cel. Z dnia na dzień wszystko zaczyna się jednak komplikować, bowiem do potyczki o uczucie kobiety dołącza następny gracz – Marcel, starszy brat Daniela. Każdy z nich ma własne swoje ukryte motywy i ambicje. A Olivia nie zdaje sobie sprawy, że będzie musiała dokonać wyboru, który zaważy na całym jej przyszłym życiu…   W tym kipiącym od emocji trójkącie miłość od zawiści dzieli tylko cienka granica. Kto mówi prawdę, a kto nie potrafi wyplątać się z sieci kłamstw? Kto zwycięży w grze o najwyższą stawkę, a kto straci wszystko? Jedno jest pewne: gdy w grę wchodzi prawdziwe uczucie, nie ma miejsca na kompromisy."– Twoim zadaniem będzie ona. – Podał nam fotografia kobiety, bez żadnych wyjaśnień. Gdy ją zobaczyłem, uderzyła mnie fala gorąca. Kobieta miała drobną budowę ciała, ale widać było po jej sylwetce, że wie, co to sport. Jej oczy błyszczały jak diamenty. Gdybym powiedział, że nie zrobiła na mnie wrażenia, skłamałbym. Ukradkiem zauważyłem w oczach mojego brata iskrę, która pojawiała się u niego za każdym razem, gdy wpadła mu w oko następna laska. Kłopot jest taki, że dynamicznie się nimi nudzi. – To córka Wilczyka. Masz ją rozkochać w sobie. Rób, co musisz, byle tylko zadanie wykonać – dokończył ojciec bez owijania w bawełnę. – I to wszystko? – odpowiedział brat z wyszczerzonymi zębami. – Bułka z masłem. Zajmie mi to góra dobę i będzie moja."

Szczegóły
Tytuł Zerwany układ. Złamane serce
Autor: Hanus Paulina
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Novae Res
Rok wydania: 2022

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Zerwany układ. Złamane serce pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Zerwany układ. Złamane serce Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Zerwany układ. Złamane serce PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • uwielbiam_czytac

    "Te wszystkie kary, nauczyłem się odbywać jak robot, bez mrugnięcia okiem. Miałem wrażenie, że nie szkoli nas na własnych ludzi tylko maszyny do zabijania. " Daniel i Marcel są synami faceta wysoko postawionego, co nie znaczy, że wszystkie jego interesy są nielegalne, ponieważ te legalne też posiada. Ojciec zleca Danielowi rozkochanie w sobie córki policjanta, a Marcel ma dopilnować by wszystko poszło, tak jak ojciec, to zaplanował, niestety nic nie idzie ani pomyśli ich ojca, ani pomyśli Marcela, sytuacja wymyka się pod kontroli. Miłosny trójkąt zdaje się nie mieć końca tak samo jak kłamstwa i tajemnice. Układy, układziki robią też niemałe zamieszanie. Olivia sama nie wie co myśleć, lecz jedno jest pewne, czyli to, co czuje. Wiecie jak ja strasznie długo czekałam na tę książkę? Jak tylko Paulina napisała mi kiedyś, że wyda książkę dopingowałam jej z całych sił, znamy się nie od dzisiaj i znając ją wiedziałam, że się nie zawiodę, lecz to, że będzie chciała mnie jako własnego patrona medialnego niesamowicie mnie ucieszyło. W końcu mam tę książkę i wiecie co? Nie zawiodłam się na ani jednej stronie. Ta kobieta napisała tak idealny debiut, że to na prawdę rzadkość. Książka ebook jest napisana tak dobrze, że czytając wyszukiwałam błędu – ponieważ przecież w debiucie musi być jakieś potknięcie, lecz nie tym razem. Wszystko jest dopracowane, opisywane w taki sposób, żeby nas nie nudzi, lecz zaciekawić. Książka ebook Pauliny ma wszystko to, co uwielbiam. Mafia, lecz to nie jest romans mafijny. Trójkąt miłosny – to uwielbiam w ebookach bardzo. Intrygi – dodają książce pdf emocji. Emocje – które otrzymujemy na każdej stronie. Oczekiwanie – co wydarzy się dalej. Bohaterowie – idealnie i dokładnie wykreowani, po opisach dokładnie widziałam ich w własnej głowie i czułam się wciągnięta całkowicie w ich świat. Co najważniejsze, i to, co uwielbiam – akcja książki toczy się w Polsce, i za to olbrzymi plus dla autorki. Ja jak zwykle dopingowałam jednemu z braci, lecz jestem niesamowicie ciekawa, którego bohatera wybierzecie wy. Olivia to też niesamowicie interesująca postać, ponieważ w jej życiu pojawiły się pewne komplikacje, brat który ucieka przed kimś, a ona zrobi wszystko, żeby mógł wrócić do rodzinnego domu. Ojciec, który zajmuje się interesami, które niesamowicie ją ciekawią. Książka ebook doskonale prezentuje jak dużo znaczą znajomości i jak dużo spraw można załatwić, lecz ktoś będzie się musiał poświęcić, raniąc przy tym innych. Mam nadzieję, że i wam spodoba się książka ebook tak jak mnie, ponieważ ja pochłonęłam ją w trzy godziny i bardzo chcę już drugi tom, koniecznie muszę wiedzieć co będzie dalej, ponieważ przecież tak zakończyć się to nie może. Oczywiście zalecam - możecie już ją zamówić w księgarniach internetowych, a ja dziękuję Paulinie za zaufanie <3

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!