Czytaj więcej:
Zemsta w cieniu kwarantanny okładka

Średnia Ocena:Zemsta w cieniu kwarantanny

Jowita czuje się boleśnie dotknięta postępowaniem swego ukochanego, który oszukał ją i wykorzystał. Usiłuje się na nim odegrać – niestety bezskutecznie. W dodatku epidemia powoduje, że możliwości działania coraz bardziej się kurczą.Wówczas, w ramach akcji „LOT do Domu”, powraca z zagranicy jej młodsza siostra Julia, która zawsze miewała szalone pomysły. Czy dwie dziewczyny uwięzione na kwarantannie mogą wspólnie dokonać zemsty? Oczywiście! Mają przecież do dyspozycji Internet…

Szczegóły
Tytuł Zemsta w cieniu kwarantanny
Autor: Kasprzyk Małgorzata
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: E-bookowo
Rok wydania: 2021

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Zemsta w cieniu kwarantanny pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Zemsta w cieniu kwarantanny Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Zemsta w cieniu kwarantanny PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • kamilamielno

    W 2020 roku  miałam okazję przeczytać opowieść Małgorzaty Kasprzyk pod tytułem "Romans w cieniu koronawirusa". Była to historia o Paulinie Bańskiej, która spotykała się z nauczycielem historii Gracjanem Skalskim. Facet spotykał się równolegle z Pauliną i nauczycielką języka polskiego Jowitą Nowak. W powieści pt "Zemsta w cieniu kwarantanny" poznajemy dalsze dzieje Jowity Nowak a także poznajemy jej młodszą, szaloną siostrę Julię. Opowieść toczy się w okresie epidemii koronawirusa.  Autorka przypomina historię Pauliny, Gracjana a także Jowity. W dalszej części akcja skupia się na Jowicie i Julii.  Jowita, która wpadła w stan depresyjny po tym jak podle potraktował ją Gracjan nie może pozbierać się. Dziewczyna usiłowała zemścić się na nim ujawniając plagiat jaki on popełnił, lecz mądry facet załatwił sprawę polubownie.  Julia mieszka i pracuje w Wielkiej Brytanii.  Tam również ma własnego ukochanego. Jednak mama Julii wymyśla intrygę związaną z chorobą jej ojca, żeby Julia na czas epidemii wróciła do Polski. Julia korzystając z opcji "LOT do Domu" wraca do Polski.  Zatrzymuje się u Jowity. Kobieta jest przygnębiona rozstaniem ze swoim ukochanym. Dodatkowo musi przebyć dwutygodniową kwarantannę bez możliwości wychodzenia z domu.  Podczas obowiązkowej kwarantanny postanawia zemścić się na Gracjanie i pomścić własną starszą siostrę. W tym celu korzysta z Internetu... Czy Julii uda się tego dokonać? Musicie sami sięgnąć po ten e-book,  a wówczas przekonacie się sami.  Opowieść prezentuje jak przez epidemię zatrzymało się życie wielu osób, plany na przyszłość zostały przekreślone, a sprawy zawodowe zawieszone.  Autorka własną powieścią idealnie omawia emocje jakie towarzyszą nam od zeszłego roku. Kwarantanna, rozłąka z bliskimi, samotne święta,  zakupy na zapas, zdalne nauczanie itd. Dużo osób boryka się z tym . Powieść  została wydana 23 marca 2021 roku w formie e-booka.  Lekki i wyjątkowo wciągający styl tej autorki sprawił, że nie mogłam od niej oderwać się. Zalecam gorąco!

  • Anonim

    [ RECENZJA ] Małgorzata Kasprzyk "Zemsta w cieniu kwarantanny" Jowita i Julia to dwie siostry. Jowita, nauczycielka będąca w związku z Gracjanem. Julia, mieszkająca w Walii, gdzie szuka szczęścia i miłości. Kiedy jedna spełnia się zaślepiona uczuciem do mężczyzny, druga stale poszukuje własnej drugiej połówki. Gdy podwójne życie Gracjana wychodzi na jaw, sielanka Jowity dynamicznie pęka niczym bańka mydlana. Natomiast jej siostra poznaje mężczyznę własnego życia. Czasy koronawirusa krzyżują plany kobiet. Nauczycielka pozostaje zamknięta w domu podczas narodowej kwarantanny, a Julia zostaje zmuszona na czas pandemii wrócić do Polski. Obie dziewczyny zamknięte dwa tygodnie razem spiskują i knują zemstę na niewiernym nauczycielu. Julia zawiązuje z literackim złodziejem bliską relację, a gdy tylko obostrzenia zostają zniesione, spotyka się z Gracjanem i wyrzuca mu łatwo w oczy krzywdy, jakie wyrządził Jowicie i Paulinie. Wsparcie bliskich, siostry, rodziców pomaga przetrwać najgorszy i najcięższy czas w naszym życiu, tak jak ma to miejsce u bohaterek. Cudowna historia napawająca pozytywną energią i myśleniem. Nadzieją, że będzie tylko lepiej. Że wspólnym wsparciem i otoczeni miłością przezwyciężymy wszystko. Nawet jeśli nasze życie i plany muszą ulec zmianie przez sytuację niezależne od nas, takie jak covid. Jak dla mnie, przekaz autorki jest prosty. "Po burzy zawsze wychodzi słońce". Opowiadanie, choć krótkie, zarówno "Romans w cieniu koronawirusa", jak i "Zemsta w cieniu kwarantanny" z pewnością dołączy do moich ulubionych zbiorów już w odsłony papierowej.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!