Czytaj więcej:
Żelazne zasady okładka

Średnia Ocena:Żelazne zasady

Polska Cora Reilly! „W tej historii pojawia się jeden z najlepiej wykreowanych męskich bohaterów, jakiego spotkałam w romansach mafijnych”. Gorące Book Story Kiedy ich drogi po raz pierwszy się przecięły, nie mieli pojęcia, że oboje pracują dla mafii. Malia Ferro otrzymała szansę jedną na milion. Za ocalenie życia pewnej osobie mogła odciąć się od krwawej przeszłości. Nie zamierzała zmarnować tej okazji. W końcu z mafii nie można tak po prostu odejść. Malia wyjeżdża do przyjaciółki, Laureen, do Bostonu. To jej pierwszy krok na drodze do normalności. Jednak, ku zaskoczeniu kobiety, na miejscu czekają na nią tylko klucze i karteczka z wyjaśnieniem. Jakby tego było mało, pierwszego dnia po przyjeździe Malia przypadkiem wpada na samego Enza Tossella, zwanego Diabłem z Wybrzeża. Nie spodziewała się, że próbując zacząć nowe życie, pierwsze, co ją spotka, to wymierzona w głowę broń. Wkrótce Enzo pozna tożsamość nieznajomej i postanowi wykorzystać kobietę do swoich celów. Co gorsza, chłopak Laureen ma taki sam plan. W ten sposób dwóch mafiosów będzie chciało wciągnąć ją do świata, z którego tak bardzo pragnęła uciec. Czy dla Enza będzie to tylko czysty biznes?

Szczegóły
Tytuł Żelazne zasady
Autor: Polte Agata
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo NieZwykłe
Rok wydania: 2021

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Żelazne zasady pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Żelazne zasady Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Żelazne zasady PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Marzena Kalińska

    bomba 👍👍👍👍

  • Lettoaletto

    💛 🅁🄴🄲🄴🄽🅉🄹🄰 ​ 🄿🅁🄴🄼🄸🄴🅁🄾🅆🄰 💛 Malia i Enzo to superduet, który na pewno utknie Wam w pamięci!🤩 „Żelazne zasady” były opisane jako połączenie „Złączonych honorem” i „Serca gangstera”, lecz moim zdaniem jest to polska odsłona „Ruthless people”. 🥰 W końcu mamy bohaterkę, która nie jest naiwną dziewczynką omamioną przez przystojnego przestępcę, lecz prawdziwą dziewczyną mafii, silną i niezależną. 💪🏻 Malia chciała odejść z tych kręgów, lecz przypadek sprawił, że napotkała na własnej drodze Diabła, z którym (nawet, gdyby nie chciała) musiała kontynuować znajomość. Na barkach kobiety spocznie olbrzymi ciężar, będzie musiała zdecydować między ochroną przyjaciółki, a ukochanego. Do samego końca nie będziemy wiedzieć, co udało się jej wymyślić i jak potoczą się dzieje tej dwójki, lecz jedno jest pewne- żelaznych zasad nie można łamać i ktoś za to zapłaci. 🥶 Uwielbiam tę parę, ich przepychanki, temperamenty, pomysły, a także wzajemne uzupełnianie się, dopasowanie i elektryzującą chemię. 💥 Idealna książka, bardzo nieźle napisana, pełna zwrotów akcji, lecz również romantyzmu i humoru! Nie dało się przewidzieć zakończenia, wydawało się, że bohaterowie znaleźli się w patowej sytuacji, lecz już wielokrotnie znajdywali jakieś rozwiązanie. Czy na końcu też tak będzie? 🙃 Idealny debiut, dawno nie czytałam tak dobrej polskiej książki o mafii, tak zabawnej i nieprzewidywalnej. Mam nadzieję, że autorka planuje dla nas coś więcej! 9/10 Dziękuję za egzemplarz do recenzji autorce @agatapolte_autorka a także @wydawnictwoniezwykle, a Wy lećcie do księgarń!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!