Czytaj więcej:
Zdrowie bez recepty. Czyli skrobia, która leczy okładka

Średnia Ocena:Zdrowie bez recepty. Czyli skrobia, która leczy

Jest to oferta diety na całe życie. To nie następna krótkotrwała moda, ale dieta oparta na wiedzy medycznej, bezpieczna i zdrowa. Dieta oparta na skrobi pozwala większości pacjentom uniknąć częstych chorób, powrócić do zdrowia i poprawić wygląd. Dieta dr McDougalla jest oparta na badaniach naukowych a także jego wieloletnim stażu pracy. W odróżnieniu do wielu modnych, lecz i wyniszczających diet jak np. dieta Atkinsa niespodziewanie nie okaże się, że zagraża zdrowiu. Jego innowacyjna dieta roślinna oparta na skrobi funkcjonuje jak lekarstwo! Stosując ją nie odczuwa się głodu, bo produkty skrobiowe skutecznie i na długo wypełniają żołądek. Większość osób na tej diecie przestaje mieć kłopoty z ciśnieniem, cholesterolem i trawieniem. W wielu przypadkach pacjenci mogą przestać brać dotychczasowe leki i suplementy. W odróżnieniu do medycyny tradycjonalnej, dieta roślinna oparta na skrobi nie leczy objawów, ale przyczyny chorób, takich jak otyłość, choroby serca czy cukrzycę. To dzielna książka. Dr McDougall nie boi się mówić prawdy na temat skutków diety zachodniej i wpływu produktów odzwierzęcych na stan zdrowia, które są odpowiedzialne za ogromne rozpowszechnienie się chorób cywilizacyjnych. McDougall traktuje pacjenta jak partnera, gdyż uważa, że każdy musi zrozumieć, jakie są korzyści skrobi w diecie, aby ją konsekwentnie stosować. Jasno tłumaczy wpływ odżywiania na ludzki organizm a także obala mity żywieniowe. Książka ebook uzupełniona jest inspirującymi opowieści osób, które wyleczyły się dzięki diecie dr McDougalla. Dodatkowo zawiera też prosty plan diety i sto prostych do przygotowani i smacznych przepisów.

Szczegóły
Tytuł Zdrowie bez recepty. Czyli skrobia, która leczy
Autor: McDougall John
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Druga Strona
Rok wydania: 2014

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Zdrowie bez recepty. Czyli skrobia, która leczy pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Zdrowie bez recepty. Czyli skrobia, która leczy Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Zdrowie bez recepty. Czyli skrobia, która leczy PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Wiktoria Pająk

  Od dłuższego czasu walczę ze skrobią w naszym jedzeniu. Dużo osób z mojego otoczenia i nie tylko nie zdaje sobie sprawy jak dużym jest ona zagrożeniem. Jej spożywanie może doprowadzić do wielu chorób. Jak też w dużym stopniu wpływa ona na nasze smopoczucie czy poprawę wyglądu. Dieta proponowana przez dr McDougalla opiera się na produktach i potrawach, które wyłączają skrobię. Ja stosuję ją od dawna i widzę jak dużo dobrego losy sie dzięki niej. Moje smopoczucie sie poprawiło, lepiej wyglądam i na penwo jestem wiele zdrowsza. Polecam, ponieważ naprawdę warto!

 • Karolina Juchniewicz

  Idealna książka. Już od dawna bardzo chciałam ją przeczytać. Dzięki niej ugruntowałam własną wiedzę i ustaliłam własny sposób odżywiania, chcę jeść zdrowo a info przekazywane w internecie nierzadko się zaprzeczały, nie wiedziałam kto tak naprawdę ma racje. Twórca nie przedstawia w własnej książce pdf tylko własnego punktu widzenia, wszystko jest oparte badaniami. Przedstawia prawdę na temat mięsa, trujących w nich właściwościach, jak dziś produkuje się mleko, skąd tak naprawdę wziąć wapń, a także dlaczego najbardziej rozwinięte kraje świata znajdują się na czołówce krajów chorujących na osteoporozę, omawia dlaczego nie warto, a nawet nie powinniśmy łykać 5tys suplementów które dziś są tak bardzo "potrzebne" i jak to jest że nawet nasza "święta" oliwa z oliwek może szkodzić. Książka ebook ta przedstawia prawdziwe intencje przemysłu mleczarskiego i mięsnego, liczy się zysk a nie zdrowie ludzi. Jedyny minus tej książki to przepisy, większość dość nie realna na polskie warunki. Moim zdaniem starczy trochę inwencji twórczej i można stworzyć przepyszne jedzenie z polskich produktów. Ta książka ebook + książki Pani Beaty Pawlikowskiej (dotyczące zdrowia) to moje "must have" książkowe na półce. Polecam! + Polecajcie dalej! :D

 • wma

  Idealna pozycja dla ludzi pragnących dbać o własne zdrowie, mających kłopoty pomiędzy innymi z nadwagą, cukrzycą, miażdżycą. Zdecydowanie propaguje dietę wegańską z mocno ograniczonym spożyciem tłuszczy. Co ważne, polecany sposób odżywiania nie wymaga głodowania, jemy do syta, bez ograniczania ilości pokarmu. To działa, polecam.Kupiłem książkę w czasie promocji w bardzo dobrej cenie.

 • ktrzn

  Genialna książka ebook o tym, że jesteś tym co jesz. Przydałby się tylko żeby w polskim wydaniu dostosować przepisy do polskich realiów - nie wszystko u nas jest dostępne.

 • AGATA SAŁAMOŃSKA

  super pozycja dla kazdego kto chce omijac szpiotale szerokim lukiem

 • BookOna

  Dr McDougall przede wszystkim mnie przekonuje, że skrobia, którą od lat uważałam za wroga zdrowego żywienia jest niezła dla naszego organizmu. Porównuje dużo nowoczesnych diet, wytyka wady, zachęca do diety roślinnej opartej na skrobi, prezentuje jej zalety, wpływ poszczególnych produktów na nasze zdrowie. Do tego podaje świetne przepisy na dania do przygotowania w kilkanaście minut. Czas spróbować:)

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!