Czytaj więcej:
Zdrowe serce okładka

Średnia Ocena:Zdrowe serce

Czy zdajesz sobie sprawę, że nawet 75% zawałów i udarów mózgu można było uniknąć, wprowadzając w życie kilka prostych zmian? Doktor Joel Kahn – światowej sławy specjalista kardiologii metabolicznej – zdradza wskazówki, które mogą ocalić życie tobie albo twoim bliskim. "Zdrowe serce" to niezwykła książka, dzięki której dowiesz się, jak zapobiegać chorobom układu krążenia i efektywnie je leczyć. Twórca przedstawia w niej aż 75 sposobów na rozpoznanie niepokojących objawów i uniknięcie zawału. Szczegółowo omawia czynniki, które pomagają utrzymać serce w dobrej kondycji. Rady dotyczące diety, odpowiednich ćwiczeń fizycznych a także metod uwalniania się od stresu, zamieszczone w tej książce, mogą okazać się bardziej skuteczne niż lekarstwa czy inwazyjna terapia. "Zdrowe serce" to jedyna pozycja oferująca tak holistyczne podejście do kwestii dbania o ten najistotniejszy mięsień naszego ciała. Dowiesz się z niej m.in.: jak we wczesnej fazie wykrywać nieprawidłowości w funkcjonowaniu układu krążenia, w jaki sposób obniżyć ciśnienie tętnicze, co jeść i jak ćwiczyć, by usprawnić własne serce, jak wyeliminować zachowania i czynniki, które „postarzają” układ krążenia.

Szczegóły
Tytuł Zdrowe serce
Autor: Kahn Joel K.
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Galaktyka
Rok wydania: 2016

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Zdrowe serce pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Zdrowe serce Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Zdrowe serce PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • dobrerecenzje.pl

    Nasze serce to mięsień wielkości pięści, będzie pracował i rozprowadzał krew dopóty, póki dostarczysz mu paliwa i będziesz dbał o własne komórki, tkanki i narządy. Póki mamy zdrowe serce i nic nas nie boli nie myślimy o zdrowym odżywianiu, ćwiczeniach czy suplementacji diety, lecz gdy pojawiają się pierwsze objawy albo co gorsze „przechodzony zawał”, wówczas przeszukujemy Internet albo biegniemy do lekarza.Dr. Joel K. Kahn w swej książce pdf podsuwa nam naturalne metody, takie jak: odpowiednia dieta, ćwiczenia fizyczne i uwalnianie stresu, które są efektywniejsze niż nowoczesne lekarstwa i terapie inwazyjne.Rocznie choroby serca zabijają więcej ludzi niż ginie w katastrofach lotniczych i wypadkach samochodowych.Autor zadaje pytanie: czy jedząc myślisz o chorobach serca zanim nie dojdzie do nieszczęścia? Olbrzymia liczba ludzi umiera przedwcześnie, podczas gdy mniej więcej ¾ tych śmierci można było zapobiec.Autor książkę podzielił na dwie części: w pierwszej zawarł wiedzę medyczną, budowę komórek i interpretację podstawowych badań kardiologicznych a także udzielił rad jak interpretować wyniki, zaś w drugiej części omówił jak się odżywiać, jak przygotowywać zdrowe posiłki, techniki relaksacyjne (np. joga) a także suplementacja czyli jakie zażywać witaminy, probiotyki i inne suplementy.Drogi czytelniku potraktuj proszę tę książkę jako początek edukacji na temat zdrowego serca. Sięgnij po nią i czytaj obojętnie w jakim jesteś wieku, chory czy zdrowy, bowiem książka ebook ta zmieni twoje życie, tak jak przemieniła moje i mojego męża.Zacznij wprowadzać zmiany, a poprzez to będziesz czuł się lepiej.Pamiętaj, że stan serca współgra z całym organizmem.Wszystko co wzmacnia serce, wzmacnia również całe twoje ciało, każdą jego komórkę.Odzyskasz wówczas więcej energii i lepszy nastrój.Na koniec życzę Ci powodzenia i jak pisze twórca „Niech Twoje serce bije długo i zdrowo”Moja ocena 10/10Polecamy, zespół dobrerecenzje.pl

  • molek02

    Jaki wpływ na nasze serce ma medycyna, nasza psychika, dieta, sport a także suplementy diety? Nie każdy z nas potrafi odpowiedzieć sobie na takie pytania, a szkoda. Całe szczęście żyjemy w czasach, w których coraz więcej wagi przykłada się do prawidłowego odżywiana a także dbania o odpowiednią kondycję fizyczną. Coraz więcej osób zaczyna interesować się swoim zdrowiem, a pozycja doktora Kahna może stanowić dla nich kluczowe źródło informacji. W końcu nie wszystko, co znajdziemy w Internecie jest prawdą, a tuta możemy zapoznać się z wypowiedziami eksperta.

  • ksiazkoholiczka

    to co jemy ma znaczenia. podobnie jest w przypadku aktywności fizycznej. Jeżeli w obydwu tych wypadkach nawalimy na całej linii, to na bank nasze serce nie wytrzyma i czeka nas zawał. Co jednak możemy zrobić aby poprawić jego kondycje? Jakie ćwiczenia i posiłki mogą nam to ułatwić? Na te zapytania odpowiada nam lekar Joel K. Kahn.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!