Czytaj więcej:
Zdrowe dzieciaki. Jak odżywiać dzieci, aby były odporne na choroby okładka

Średnia Ocena:Zdrowe dzieciaki. Jak odżywiać dzieci, aby były odporne na choroby

W książce pdf "Zdrowe dzieciaki" dr Joel Fuhrman pomaga rodzicom zrozumieć, jak poprzez zmianę nawyków żywieniowych mogą pomóc swym dzieciakom odzyskać zdrowie, a później utrzymać je w idealnej kondycji. Jego unikalny program wysokoodżywczej ale niskokalorycznej diety powoduje kolosalne zwiększenie odporności zdrowotnej dziecka, eliminując tak częste u dzieci dolegliwości typu astma, choroby uszu czy uczulenia. Dr Fuhrman uczy, jak karmić maluchy, by były zdrowe i cieszyły się pełnią możliwości intelektualnych i fizycznych, a także tłumaczy, w jaki sposób różnorakie produkty żywnościowe wpływają na inteligencję dzidziusia i jego efekty w szkole. Co więcej, twórca wyjaśnia, że szalejąca obecnie epidemia zachorowań na nowotwory i inne choroby cywilizacyjne jest ściśle związana ze złymi nawykami żywieniowymi, do których byliśmy przyzwyczajani od młodszych lat. Tymczasem właściwe odżywianie w dzieciństwie skutecznie wpływa na witalną zdolność naszych organizmów do naturalnego pokonywania komórek rakowych i odbudowy poprawnych funkcji narządów wewnętrznych.W oparciu o zalecenia dr. Fuhrmana tysiące dzieci w wielu państwach zostały wyciągnięte z kłopotów cukrzycowych, chorób autoimmunologicznych, nowotworów i uchronione przed rozwijającymi się po cichu chorobami wieńcowymi. Wystarczyło, by rodzice zrozumieli, czym jest całkowita wartość odżywcza pokarmu (określana punktacją wg skali ANDI) i za pomocą odpowiednio skomponowanych jadłospisów chronili swe pociechy przed narastającymi we współczesnym świecie kłopotami zdrowotnymi. Wszystko, co dr Fuhrman podaje w swej książce, jest idealnie i wszechstronnie udokumentowane twardymi dowodami naukowymi. Książka ebook jest uzupełniona kompletnymi jadłospisami i nad pięćdziesięcioma przepisami na smakowite potrawy.Na co dzień dr Fuhrman współpracuje z czołowymi amerykańskimi uniwersytetami medycznymi, których laboratoria na jego zlecenie prowadzą analityczne badania całych grup pokarmowych, dając tym samym solidne naukowe podstawy do zestawu tablic żywnościowych dla stworzonej przez dr. Fuhrmana skali ANDI.

Szczegóły
Tytuł Zdrowe dzieciaki. Jak odżywiać dzieci, aby były odporne na choroby
Autor: Fuhrman Joel
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Varsovia
Rok wydania: 2013

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Zdrowe dzieciaki. Jak odżywiać dzieci, aby były odporne na choroby pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Zdrowe dzieciaki. Jak odżywiać dzieci, aby były odporne na choroby Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Zdrowe dzieciaki. Jak odżywiać dzieci, aby były odporne na choroby PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • anonymous

  Idealna książka ebook , otwiera oczy na dużo spraw

 • Paulina Pieprzowska

  Bardzo dobra, merytoryczna książka, która powinna się znaleźć w bibliotece każdego rodzica chcącego świadomie wychowywać i chronić własne dzieci przed chorobami wpajając im od młodszych lat jak zadbać o zdrowie poprzez właściwe nawyki żywieniowe. Wartościowa także dla wszystkich zainteresowanych zdrowym odżywianiem.

 • Rozalia

  Książka ebook jest świetna. Wiele z niej wyniosłam dla samej siebie i własnych dzieci :) Jeśli dziewczyna jest początkującą mamą, to koniecznie powinna się zaopatrzyć w tę obowiązkową lekturę, gdyż dzięki niej będzie miała pewność , ze wychowa zdrowe dzieci na zdrowym żywieniu.POLECAM!

 • Rita

  Kupiłam tę książkę z uwagi na tytuł i troskę moich dzieci. Stwierdzam, że książka ebook jest idealna i bogata w dużo cennych informacji dla rodziców! POLECAM!

 • Nicze

  Kupiłam córce,która ma małe dziecko. Twórca omawia jak należy odżywiać dzieci, aby uchronić je przed chorobami cywilizacji. Nadciśnienie, cukrzyca to choroby, na które pracujemy od początku naszego życia. Twórca nie prawi morałów, omawia jedynie jaki wpływ ma dieta na organizm i skutki w dorosłym życiu. Mięso, cukier ,sól, mleko czy warzywa, kasze, owoce wybór należy do nas. Zalecam nie tylko młodym mamom, naprawdę warto przeczytać.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!