Czytaj więcej:
Zdeptane kwiaty. Tom 2 okładka

Średnia Ocena:Zdeptane kwiaty. Tom 2

Choć od II wojny światowej minęło już dużo lat, niemieckie pochodzenie stale jest przyczyną nieszczęść, jakie spotykają coraz mocniej podupadających na zdrowiu Erikę i Bernarda Lotzów a także ich dorastające córki. Bolesne sprawy z przeszłości stale są źródłem wzajemnych żalów i rodzinnych konfliktów.Erika traci nadzieję, że kiedykolwiek pozna sekrety ukrywane przez starsze pokolenie. Spośród jej trzech córek jedynie najmłodsza – Basia – podziela zainteresowanie matki. Pozostałe zachowują, każda na własny sposób, bardziej pragmatyczne podejście do życia. Co wybiorą: pamięć o doznawanych przez lata krzywdach czy ulgę zapomnienia i wolność od zamierzchłych rodzinnych traum?Trzymała w ręku stare lusterko z rączką. – Jest! – odezwała się na widok matki. – Znalazło się przy przeprowadzce, lecz jest zniszczone. Kto je zniszczył? Erika wzięła od niej lusterko, przekręciła je na rewers i spostrzegła dwie dziurki w oczach barona. Zaraz przypomniała sobie, jak ze złości sama zrobiła je długopisem, gdy po raz następny usłyszała o swym szlacheckim pochodzeniu. Nie mogła znieść dłużej wzroku mężczyzny, który z lekkim uśmieszkiem wpatrywał się w jej twarz. – Nie wiem, kto to zrobił – skłamała. – To prawdopodobnie przypadek. Kupię ci nowe lusterko, takie jak ma Henia. Sprawdź w kiosku, jakie są teraz modne, a ja po wypłacie takie właśnie ci kupię. – Nie chcę innego! Chcę to! To nasza pamiątka, a ja się dowiem o jej przeszłości – odpowiedziała rezolutnie Basia.

Szczegóły
Tytuł Zdeptane kwiaty. Tom 2
Autor: Renee Linn
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Novae Res
Rok wydania: 2023

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Zdeptane kwiaty. Tom 2 pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Zdeptane kwiaty. Tom 2 Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Zdeptane kwiaty. Tom 2 PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • An.onim2414

    To już prawdopodobnie koniec perypetii rodziny Lotze ponad czym bardzo ubolewam , gdyż z miłą chęcią dowiedziałabym się jak potoczyły się dalsze dzieje bohaterów, a także czy udało się Basi rozwikłać rodzinne sekrety, tak umiejętnie skrywane przez dalszych krewnych. Wiem, że ta opowieść zostanie ze mną i we mnie na długo ponieważ to właśnie z nią spędzałam ostatnio każdą wolną chwilę, zaniedbując własne obowiązki. Ta historia była dla mnie jak magnes, nie pozwalała zapomnieć o sobie nawet na chwilę zaprzątając moją głowę każdorazowo gdy byłam z dala od książki. Czułam jak mnie przyciąga, jak mnie woła. A gdy znów mogłam się zanurzyć w jej literki miałam wrażenie,że znowu wciskam play. Czytanie jej było jak oglądanie filmu. Widziałam każdego bohatera, każdą opisywaną sytuację. Przeżywałam razem z nimi ich losy. Cieszyłam się ich szczęściem, lecz również dzieliłam z nimi ich smutki. Łez ta historia również mi nie oszczędziła... POLECAM oba tomy. Obie części mają u mnie mocne ⭐5/5⭐. Nie każdy bowiem potrafi tak umiejętnie i obrazowo przelać na kartki to, co chce nam przekazać. Autorce się to udało i jestem bardzo szczęśliwa, że mogłam poznać jej niełatwą, rodzinną historię... Do czego i Was gorąco zachęcam.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!