Czytaj więcej:
Zbieracz truskawek okładka

Średnia Ocena:Zbieracz truskawek

MŁODA, PIĘKNA I NIEWINNA. PRZEDE WSZYSTKIM NIEWINNA. I NA CAŁYM ŚWIECIE TYLKO JEMU PRZEZNACZONA. Nagie ciało kobiety znajdują dzieci bawiące się w lesie. Obcięto jej włosy. Została zgwałcona. Szeroko otwarte oczy wpatrują się w niebo. Jakby w chwili śmierci była przede wszystkim zdziwiona. Na szyi ma ślad po zerwanym łańcuszku. To ofiara niebezpiecznego i jak do tej pory nieuchwytnego psychopaty. Prasa wrze. Wszyscy są przerażeni. A później ginie kolejna dziewczyna. I następna. Jette jest wstrząśnięta. Na pogrzebie przyjaciółki przysięga publicznie, że znajdzie mordercę. Ta deklaracja musi zwrócić jego uwagę… Opowiedziany z perspektywy paru postaci, wciągający thriller o pragnieniu miłości.

Szczegóły
Tytuł Zbieracz truskawek
Autor: Feth Monika
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Nasza Księgarnia
Rok wydania: 2010

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Zbieracz truskawek pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Zbieracz truskawek Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Zbieracz truskawek PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Monika Łusińska

  Ciężko nie sięgnąć po thriller Moniki Feth "Zbieracz truskawek". Na potyczka przyciąga bardzo ciekawie wyglądającą okładką, tytuł również intryguje no i hasło: "Miłość może cie zabić". Z tym większym zaciekawieniem zatopiłam się w lekturze.Dzieci bawiące się w lesie znajdują ciało młodej dziewczyny. Nagie, zgwałcone, z obciętymi włosami. Niedługo później odnajdują się ciała kolejnych ofiar. Przerażeni mieszkańcy spokojnego miasteczka Eckersheim zastanawiają się kto mógł dokonać tak potwornego mordu. Jette, córka osławionej autorki thrillerów traci swą przyjaciółkę Caro która została zamordowana podobnie jak inne kobiety przez nieznanego mordercę. Postanawia za wszelka cenę odnaleźć zabójcę przyjaciółki oznajmiając to w kościele, podczas pogrzebu przyjaciółki. Od tej pory Jette wraz ze swoja współlokatorką zaczyna prowadzić prywatne śledztwo. Cień podejrzenia pada na jednego z sezonowych zbieraczy truskawek...Thriller został napisany w ciekawej formie, z perspektywy paru osób, w tym z persp

 • ED

  Niestety zawiodłam się ! Książka ebook nudna, wszystko ukazane jest jak na dłoni - kto,kogo i dlaczego zabił. Już na dzień niezły wszystkiego można się dowiedzieć, przez co nie książka ebook nie porywa do dalszego czytania. Żałuje wydania 32 zł.

 • Sarka

  Książka ebook opowiada historie niespienionego pragnienia, znalezienia prawdziwej miłości przez psychopatę, który, w przeszłości zraniony, jak już ktoś wcześniej wspomniał, własne niepowodzenia kończy kolejnym morderstwem. Książkę czyta się jednym tchem. Całkowicie nie mój styl literacki, a jednak nie umiałam się oderwać. Czy zabójca znajdzie tym razem swoja prawdziwa miłość? Dowiedzcie się sami, ponieważ warto.

 • magma

  Ta książka ebook ma bardzo interesujący aspekt. Autorka bowiem ukazuje morderce, jako osobę która sam kiedyś była bardzo skrzywdzona i teraz sam szuka miłości. Niestety, własne rozczarowania podsumowuje kolejnym...morderstwem. Na pewno takie podejście wyróżnia książkę. Mi czytało się ją całĸiem przyjemnie. Narracja z różnorakich stron nadaje interesującego spojrzenia na sprawę. Jak to się wszystko skończy? przekonajcie się sami.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!