Czytaj więcej:
Zasmarkana bajka okładka

Średnia Ocena:Zasmarkana bajka

"Rodzina smarków utraciła dom. Wszyscy znaleźli się poza nosem Petiego. Popatrzyli uważnie dookoła i nim Peti wyrzucił chusteczkę do kosza, rozbiegli się prędko, żeby dalej zarażać. Bakcyś chciał spróbować szczęścia z nosem Dori, lecz pan Smarczyński tylko machnął ręką. — Pójdziemy dalej, w jakieś bezpieczniejsze miejsce — oznajmił. Twój nosek wydaje się dość zgrabny. Powiedz, jest już wydmuchany? Dokładnie i do sucha? Najpierw prawa, a później lewa dziurka? Na pewno? A czy zawsze myjesz ręce? No… skoro tak, to smarki do ciebie nie przyjdą. To absolutnie pewne." Autorka porusza kluczowy temat infekcji u dzieci, z wielkim poczuciem humoru opisując, w jaki sposób zarazki zatykają nosy a także co dzieci powinny robić, by się przed nimi uchronić. Efektowne ilustracje pomagają dzieciakom zrozumieć, co się losy w ich nosach, gdy dosięga ich katar. Krisztina Tóth należy do najbardziej słynnych i lubianych węgierskich autorek ebooków dla dzieci i dorosłych. Jest także poetką, tłumaczką, laureatką wielu prestiżowych nagród literackich. Jej utwory tłumaczono pomiędzy innymi na angielski, niemiecki, francuski, polski, fiński, szwedzki, czeski i hiszpański. Książka wydana w ramach Roku Kultury Węgierskiej w Polsce 2016/2017.

Szczegóły
Tytuł Zasmarkana bajka
Autor: Tóth Krisztina
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Finebooks
Rok wydania: 2017

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Zasmarkana bajka pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Zasmarkana bajka Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Zasmarkana bajka PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Anonim

  Nieżyt nosa został tutaj spersonifikowany i żyje swoim swóim życiem. Idea może nie czarująca, lecz bardzo śmieszna i strasznie odpowiadająca młodszym dzieciom, a przecież to je trzeba edukować w pierwszej kolejności.

 • Natalia

  Ubaw po pachy. Tak dużo radości w jednej oprawie. Nie będziecie żałowali zakupu, dzidziuś jest strasznie napalone na takie czytanie.

 • wojciechz

  Miłe do czytania, może ciężko te słowo powiązać z obrzydliwościami zanieczyszczeń chorego nosa, lecz taka właśnie jest ta pozycja, niezwykle miła. Dzidziuś miłuje takie opowieści.

 • beata287

  Małe arcydzieło. Malunki są ogromne i wyraźne, dopasowanie do wyglądu cieknącego kataru. Świat wewnątrz jest odbiciem tego naszego, lecz z chorej perspektywy. Relacja pomiędzy rzeczywistością a wizją pożycia smarków jest oczywista i pozostaje na długo w pamięci.

 • Michalina

  Sympatyczna autorka, można było ją spotkać na targach książki w Katowicach. Mam teraz publikację z autografem, dzidziuś jeszcze nie docenia, lecz ja już tak. Książka ebook jest fantastyczna!

 • Mirek

  Lecz czad!!! Było już o kupach i sikaniu, było o pierdzeniu, a teraz nareszcie przyszedł czas na smarki z nosa! Naprawdę, takie niby obrzydliwe, a tak naprawdę zabawne bajki o czysto ludzkich sprawach są bardzo dzidziusiowi potrzebne. Super!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!