Czytaj więcej:
Zaproszenie na morderstwo okładka

Średnia Ocena:Zaproszenie na morderstwo

Grupka przyjaciół na jachcie, zagadkowe morderstwo, wszyscy są podejrzani, ponieważ każdy z nich miał motyw… Sytuacja jak z typowym kryminale, gdyby nie fakt, że być może zabita Olivia sama to wszystko ukartowała! Czy rzeczywiście można być aż tak perfidną osobą i dać się zabić, aby dokonać zemsty na znienawidzonych znajomych? Zagadkę spróbuje wyjaśnić Agata, siostra Olivii, fanka powieści detektywistycznych. Lecz czy przypadkiem i ona nie jest nieświadomym niczego fragmentem wyrafinowanej gry własnej siostry? I czy wskazanie zabójcy to na pewno właściwe zakończenie?

Szczegóły
Tytuł Zaproszenie na morderstwo
Autor: Posadas Carmen
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo MUZA S.A.
Rok wydania: 2012

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Zaproszenie na morderstwo pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Zaproszenie na morderstwo Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Zaproszenie na morderstwo PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Amanda Górniak (Cassiel)

    Zaproszenie na morderstwo to dość średni kryminał, który raczej zniechęcił mnie do sięgania po inne pozycje Posadas. Większość fragmentów układanki do siebie nie pasowała, dużo rzeczy nie podobało mi się - zaczynając od języka po nudny początek i przygłupią Olivię, której gadanie doprowadzało mnie do szewskiej pasji. Niemniej jednak pomimo tylu mankamentów, chciałam dowiedzieć się jakie będzie zakończenie tej dziwacznej historii i w którymś momencie nawet zostałam (na chwilę) wciągnięta w wir wydarzeń.

  • K-K Bello

    Zaproszenie na morderstwo jest najbardziej niepożądaną wiadomością spośród wszystkich zaproszeń tłoczących się w przyciasnej pocztowej skrzynce. Dlatego ich adresaci, którzy jak się okazuje nie grzeszą „brudnym” sumieniem czują strach przed intrygą głównej bohaterki, nadawcy tych cudownych i gustownych zaproszeń... Carmen Posadas niewątpliwie posiada olbrzymi pisarski talent, dzięki niemu mamy przyjemność dryfować pomiędzy potrzebą miłości (choć nierzadko fałszywą) a zemstą; słodką i przerażająco prawdziwą. Autorka nie gustuje w długich dialogach, które błyskawicznie można przeczytać, dialogach o wszystkim i o niczym. Za to przejrzyście i w szczegółowy, przemyślany sposób opowiada nam historię dziewczyny o której większość woli zapomnieć, wymazać z pamięci. Nie ma czego się dziwić, skoro Olivia jawi nam się jako sarkastyczna, bezduszna bogini gotowa zrobić wszystko żeby spełnić własne zachcianki, udowodnić w ten sposób wielką siłę perswazji.

  • saskia

    "Zaproszenie do morderstwa" jest dość niecodziennym kryminałem, zaczyna się z wysokiego C i nie schodzi z takiego tonu aż do samego końca. Czytelnik dostaje dużo wskazówek, którym towarzyszy atmosfera, że nie wszystko jest takie jakie mogłoby wydawać się. Autorka rozgrywa z czytającymi intrygującą grę, gdzie nie można być pewnym nikogo i niczego, a nawiązania do Agathy Christie i Daphne de Murier dodają smaczku całej historii. W jakim kierunku zmierza opowiadanie Carmen Posadas? Oczywiście nie ma bezpośrednich zapożyczeń, lecz skierowanie uwagi odbiorców na to co było jest świadomym zabiegiem, znajdują się w nich okruchy prawdy - tylko czyjej? Zemsta jest rozkoszą bogów, bywa i deserem dla śmiertelników, chociaż jej smak bywa czasem inny niż zaplanował to główny decydent ...

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!