Czytaj więcej:
Zamaskowany zamaskowana okładka

Średnia Ocena:Zamaskowany zamaskowana

Autorka przezabawnego Ambarasu od zaraz powraca w pełnej niespodzianek komedii romantycznej w stylu dark academia! Polonista Daniel Seler lubi własnych uczniów, ma piękną dziewczynę i wygodne życie. Lecz jest już bliżej czterdziestki niż dalej, a niespełnione marzenie o podbiciu świata literatury nie daje o sobie zapomnieć. Gdy rok szkolny dobiega końca, aspirujący pisarz nie ma pojęcia, że za chwilę czeka go niezapowiedziany sprawdzian ... z życia! A także niejedna nauczka! Czy Daniel odrobi lekcje, a jego opowieść podbije serca czytelników? Co wspólnego ma trzech studentów z obskurnej sutereny, kobieta w masce Zorro i erotyk o zabarwieniu kryminalnym? Przekonajcie się sami! Aga Sotor w uniwersalnej historii o prawdziwej przyjaźni, o tym, że sukces ma dużo definicji, i że każdy ma prawo być szczęśliwy na własny swój sposób. Wyciągnijcie karteczki i... zapiszcie sobie ten tytuł!

Szczegóły
Tytuł Zamaskowany zamaskowana
Autor: Sotor Aga
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Dlaczemu
Rok wydania: 2022

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Zamaskowany zamaskowana pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Zamaskowany zamaskowana Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Zamaskowany zamaskowana PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Claubooksbeautylife

    ⭐ RECENZJA PATRONACKA⭐ Dzień niezły moi drodzy czytelnicy! Lato nam umknęło, jesień coraz śmielej zasiada z nami do porannej kawy, lecz to niezły czas na czytanie! 📚 I aby ta jesień nie była dla większości z Was taka smutna to już dziś zapraszam do zapoznania się z kolejną powieścią już nieźle Wam słynnej Pani Sotor. Dla spóźnialskich małe przypomnienie- autorka zadebiutowała powieścią „Ambaras od zaraz”, która była nie tylko moim patronatem(z czego bardzo jestem dumna), lecz też zdobyła czytelnicze serca w różnorakich miastach w Polsce. Recenzję znajdziecie u mnie na profilu, zachęcam 😊 Już mogę zdradzić, że będzie dalszy ciąg przygód Romki 😍 Dziś dodaję recenzję, którą napisałam świeżo po przeczytaniu drugiej książki i tu również mogę z olbrzymią radością ogłosić, że objęłam ją patronatem 🎉Z tego miejsca bardzo dziękuję autorce jak i wydawnictwu za zaufanie i sprawienie mi tej jakże wyśmienitej uczty literackiej. Poznajcie Daniela Selera, polonistę, lubianego przez własnych uczniów, zdolnego, kreatywnego, niespełnionego pisarza, który to wydawałoby się ma w życiu wszystko to, czego pragnie nie jeden człowiek. Dobrą pracę, udany związek, mieszkanie. Jednakże czas pędzi nieubłaganie i czterdziestka tuż, tuż... Jedynym i największym marzeniem Daniela jest wydanie powieści i podbicie serca czytelników. Kiedy zbliżają się wakacje Danielowi szykuje się życiowy survival! Przewrotne życie naszego bohatera to pasmo wielu niespodziewanych i nieodkrytych do tej pory przeżyć, z którymi przyjdzie mu się mierzyć za najwyższą cenę. Na niejednym zakręcie stanie, by móc ruszyć po marzenia. I choć po drodze napotka dużo nieprzyjemności będzie warto poświęcić wszystko! To opowiadanie o tym kto i co w życiu ma prawdziwą wartość.  Nie bez powodu powstało przysłowie "Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie". I o tym jest ta książka. O wadze naszych marzeń, ambicji a także wsparciu niekoniecznie bliskich osób. Przewrotność życia, którą poznajemy w tej książce pdf to dla każdego z nas słynny scenariusz. Ilekroć zastanawiałeś się w życiu, że nie dasz rady? Ile razy musiałeś coś w życiu stracić, żeby zyskać o dużo więcej? To teraz wyobraźcie sobie, że macie tak jak powieściowy Daniel, niespodziewanie musicie powrócić do czasów studenckiego życia, mieszkania „na kupie", do pracy na kilka etatów, a przy okazji poznajecie osobę, o której nie możecie zapomnieć.  I ciach! Bądź tu mądry. Lecz o tym jak z tego wszystkiego wyszedł Daniel i co tak naprawdę było jego definicją szczęścia dowiecie się sięgając po książkę! ☺️ Od razu mówię, że wciąga. Przeczytałam ją w ciągu jednego dnia z kawałkiem i obiecuję, że to następna powieść, po której wyciągnięcie wnioski a także która pozostawi po sobie na długo ślad w Waszych głowach.  Ja jestem oczarowana poczuciem humoru autorki a także jej zdolnością do wciągania czytelnika tak zachłannie w lekturę. Szanuję i doceniam 😊 Gorąco zapraszam!

  • Urszula Azarewicz

    Czy Daniel Seler ma zbyt wygórowane marzenia? Słomiany zapał? A może po prostu życiowego pecha? Niedoceniony pisarz i polonista nigdzie na dłużej nie może zagrzać sobie miejsca. Poznajemy go, gdy jest na tak zwanym życiowym zakręcie. Pozbawiony pracy i dachu ponad głową, musi poradzić sobie w nowej rzeczywistości. Rzucony na głęboką wodę, lub się w niej utopi, lub wypłynie na jej powierzchnię. Zaczyna walkę ze sobą, z swoimi słabościami. Zaczyna życie, tak bardzo odległe od tego, które wiódł do tej pory. Wie, że jeśli się podda, straci nie tylko w oczach własnej rodziny, lecz przede wszystkim we własnych... Pracuje na dwa etaty. Pisze powieść. Jednak to nie daje mu większej satysfakcji. Dopiero praca w wieczorowym liceum a także możliwość prowadzenia kursu pisarstwa sprawiają, że Daniel zaczyna rozkwitać. W końcu robi to, co lubi. I oczywiście nie przestaje pisać. Słowa same wylewają się spod jego palców, tworząc powieść, która go fascynuje i przeraża jednocześnie. Niedługo później poznaje zagadkową Gretę. Spędza z nią noc i wydawałoby się, że na tym jednym akcie ich "znajomość " się kończy... I pewnie by tak było, gdyby przez zupełny przypadek, znowu nie spojrzał w jej oczy i nie poczuł jej warg na własnych ustach. Czy jednak ich ponowne spotkanie jest darem od losu, czy przekleństwem? Czy Daniel zasługuje na kobietę taką jak Greta? "Zamaskowany zamaskowana" to następna oferta od Agi Sotor. Z tego miejsca pragnę jeszcze raz podziękować autorce nie tylko za możliwość jej przeczytania, lecz także za możliwość objęcia jej patronatem. Ta był dla mnie olbrzymi zaszczyt. Aga po raz następny daje nam piękną, trochę zwariowaną, lecz jakże realną powieść. Ukazuje w niej, że zawsze warto podążać za marzeniami, nawet wtedy, gdy wali nam się na głowę cały świat. Że będąc nawet na samym dnie, można się od niego odbić, jeśli tylko bardzo się tego chce, jeśli bardzo się tego pragnie. Potrzebne jest do tego nie tylko samozaparcie, lecz przede wszystkim ludzie, którym można ufać, którzy dodają skrzydeł i wierzą w nas, kiedy my zaczynamy w siebie wątpić Daniel, chociaż ma na karku niemal czterdzieści lat, stale szuka własnej życiowej drogi. Jest trochę nieporadny, zagubiony i żyje marzeniami. Ale na oczach czytelnikow, z "małego" chlopca przeobraża się w mężczyznę. Myślę, że w osobie Daniela, wielu z nas odnajdziesz własne odbicie. Może częściowe, może całkowite... Przeczytajcie "Zamaskowany zamaskowana"! To naprawdę cenna, życiowa lektura, ktora pod płaszczem groteskowości i żartu, kryje po prostu życie.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!