Czytaj więcej:
Zakazany smak okładka

Średnia Ocena:Zakazany smak

Książka ebook autorki "Żelaznych zasad" z motywem zakazanego związku! Valary Purcell zawsze była uważana za grzeczną i poukładaną dziewczynę. Żyła pod dyktando surowej babki, która nią manipulowała i wciąż narzucała własne zdanie. Tyle że w końcu sprawy zaszły za daleko i po kolejnym incydencie Val zdecydowała, że musi coś zmienić. Dlatego uciekła, chcąc zacząć nowe życie. Jednak gdyby wszystko poszło zgodnie z planem, byłoby zbyt łatwo. Już pierwszego dnia Valary pakuje się w prawdziwe problemy – ponieważ jak inaczej nazwać to, co zrobiła w toalecie w samolocie z przystojnym nieznajomym? Pragnęła odskoczni od problemów, tymczasem ściągnęła sobie na głowę o dużo większe. Bo przystojnym nieznajomym nie był wcale nikt obcy, jak sądziła. Teraz Val musi zmierzyć się z olbrzymimi wyrzutami sumienia. Musi również nauczyć się przebywać obok kogoś tak zakazanego jak Max, którego mimo wszystko stale pragnie…

Szczegóły
Tytuł Zakazany smak
Autor: Polte Agata
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo NieZwykłe
Rok wydania: 2022

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Zakazany smak pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Zakazany smak Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Zakazany smak PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Pobierz PDF

Nazwa pliku: geometria KP.pdf - Rozmiar: 245 kB
Głosy: 0
Pobierz
Nazwa pliku: Układ (Elle Kennedy) (z-lib.org).pdf - Rozmiar: 2.29 MB
Głosy: 0
Pobierz

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Zakazany smak PDF transkrypt - 20 pierwszych stron:

 

Strona 1 Zestaw zadań str. 1/3 1. Oblicz miary kątów, korzystając z informacji podanych na rysunku. ∢ 𝐴𝐵𝐶 = . . . . . . . . . . . . . . . ∢ 𝐵𝐶𝐷 = . . . . . . . . . . . . . . . ∢ 𝑂𝑃𝑅 = . . . . . . . . . . . . . . . ∢ 𝑃𝑅𝑆 = . . . . . . . . . . . . . . . romb trapez równoramienny 2. Oblicz długości odcinków oznaczonych literami. b a 2 3 3 4 3 3 3. Przyprostokątne trójkąta prostokątnego mają długości 9 i 12. Oblicz wysokość tego trójkąta opuszczoną na przeciwprostokątną. 4. Przekątna kwadratu o boku 10 cm ma długość: A. 10√2 cm B. 40 cm C. 100 cm D. 10√3 cm 5. Oblicz długość przekątnej kwadratu o boku 17 cm. 6. Oblicz pola i obwody narysowanych figur: a) rombu b) trapezu równoramiennego 7. Oblicz długości odcinków 𝑎 i 𝑏. 8. Uzupełnij tabelkę dotyczącą trójkątów równobocznych. bok wysokość obwód pole 7√3 cm 36√3 m2 Wybór zadań: Irena Wilkowska-Romska 1102468 Copyright © Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe Strona 2 Astr. 2/3 9. Oblicz obwód narysowanego trójkąta. 10. Oblicz obwód narysowanego trójkąta. 11. Wyznacz długości boków narysowanego obok trójkąta. 12. Oblicz długość odcinków 𝑥 i 𝑦. 13. Dłuższa podstawa trapezu równoramiennego ma długość 8 cm. Ramię ma długość 4 cm i jest nachylone do podstawy pod kątem 60∘. Oblicz pole tego trapezu. 14. O bokach czworokąta 𝐴𝐵𝐶𝐷 wiadomo, że 𝐴𝐵 = 𝐵𝐶 oraz 𝐶𝐷 = 𝐴𝐷. Przekątna 𝐴𝐶 dzieli ten czworokąt na dwa trójkąty: równoboczny i prostokątny. Bok trójkąta równobocznego wynosi 5. Oblicz pole czworoką- ta 𝐴𝐵𝐶𝐷. 15. Odległość punktu 𝐴 = (−8, 4) od początku układu współrzędnych wynosi: A. −4√5 B. 8 C. 4 D. 4√5 16. Środkiem odcinka 𝑋𝑌, gdzie 𝑋 = (7, −2) i 𝑌 = (5, 6), jest punkt o współrzędnych: A. (12, 4) B. (−1, 4) C. (6, −2) D. (6, 2) 17. Dane są punkty 𝐴 = (1, −1) i 𝐵 = (−3, 2). Odcinek 𝐴𝐵 ma długość: A. √13 B. √5 C. 5 D. √7 18. Punkt 𝐾 jest środkiem odcinka 𝐴𝐵. Wiedząc, że 𝐴 = (−2, 5) i 𝐾 = (1, 4), oblicz współrzędne punktu 𝐵. 19. W trójkącie 𝐴𝐵𝐶 przedstawionym na rysunku obok kąt 𝛽 jest o 25∘ większy od kąta 𝛼. Uzasadnij, że kąt 𝛾 jest o 25∘ większy od kąta 𝛿. Wybór zadań: Irena Wilkowska-Romska 1102468 Copyright © Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe Strona 3 Astr. 3/3 20. W trójkącie 𝐴𝐵𝐶 mamy: 𝐴𝐶 = 𝐵𝐶 i ∢ 𝐴𝐶𝐵 = 108∘ . Na boku 𝐴𝐶 zbu- dowano kwadrat 𝐴𝐶𝐷𝐸, tak jak rysunku. Uzasadnij, że miara kąta 𝐴𝐵𝐷 jest równa 45∘ . 21. Punkt 𝐷 jest środkiem boku 𝐴𝐵 trójkąta 𝐴𝐵𝐶. Wykaż, że jeśli trójkąt 𝐵𝐶𝐷 jest równoboczny, to trójkąt 𝐴𝐵𝐶 jest prostokątny. 22. Cztery proste przecinają się tak jak na rysunku obok. Uzasadnij, że 𝛾 + 𝛼 = 𝛽 + 𝛿. Wybór zadań: Irena Wilkowska-Romska 1102468 Copyright © Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe

O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!