Czytaj więcej:
Zaczarowane bajki, które leczą. Dla dzieci i dorosłych okładka

Średnia Ocena:Zaczarowane bajki, które leczą. Dla dzieci i dorosłych

Dużo bajek przedstawionych w książce pdf współtworzyły dzieci. Historie opowiedziane odzwierciedlają przeżywane dziecięce problemy, a także pomagają w szukaniu rozwiązań. Są to nie tylko utwory dla dzieci - niektóre z nich są przeznaczone dla dorosłych. Mówią o ich potrzebach, a także o tym, w jaki sposób są one zaspokajane. Czasami bowiem myśl o swoich rozterkach przesłania dorosłym myślenie o rzeczywistych potrzebach dzieci. Do niektórych bajek są dołączone dziecięce rysunki, które ilustrują najbardziej ważne chwile w opowiedzianej historii.

Szczegóły
Tytuł Zaczarowane bajki, które leczą. Dla dzieci i dorosłych
Autor: Kozłowska Anna
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Akademickie Żak
Rok wydania: 2007

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Zaczarowane bajki, które leczą. Dla dzieci i dorosłych pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Zaczarowane bajki, które leczą. Dla dzieci i dorosłych Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Zaczarowane bajki, które leczą. Dla dzieci i dorosłych PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Pobierz PDF

Nazwa pliku: zaczarowane-bajki-ktore-lecza-dla.pdf - Rozmiar: 137 kB
Głosy: 0
Pobierz

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • gadamiec

  Świetne opowiadania, czytam synkowi niemal co wieczór, bardzo je lubi, sam się o nie upomina, pouczające, z morałem i spisane zrozumiałym dla dzieci językiem. Ulubione opowieść synka to mi.in. Szczurek Złośnik ;-)

 • Anonim

  Skuszona pozytywnymi opiniami, zakupiłam książkę. Spodziewałam się czegoś więcej, bajki są długie i nie koniecznie trafiają do małych dzieci. Dzidziuś pod koniec jest już zmęczone słuchaniem i nie pamięta co było na początku.

 • Joanna Werstler-Wojtaszek

  Książka, która powinna być w każdym domu, gdzie pojawiają się dzieci. Pozycja pomocna w tłumaczeniu dzidziusiowi wydarzeń z życia codziennego, stosunków międzyludzkich, kłopotów świata współczesnego:) Polecam!

 • Barbara Graczyk

  Zakupiłam tą książkę, bo została mi ona polecona w poradni psychologiczno-pedagogicznej do której chodzimy z moim 3 letnim synkiem. Uważam, że książka ebook jest na prawdę świetna, nieźle się ją czyta dzidziuś chętnie słucha. Co najistotniejsze jest o tym problemach które obecnie z synkiem przechodzimy. Największy kłopot u niego to ciągły krzyk i złość o wszystko czego mu nie wolno, otwieram książkę i pierwsza bajka o Szczurku Złośniku. Książka ebook przydatna dla dzidziusia i dla dorosłych fajnie na podstawie bajki tłumaczy kłopoty z zachowaniem i proponowane rozwiązanie. Do tego książka ebook rośnie razem z dzieckiem. Bajki zaczynają się od bajek dla maluszków, przechodząc potem w bajki dla dzieci szkolnych i przechodząc na końcu do bajek dla dorosłych.

 • Ania

  Genialna książka, krótkie historie które nie nudzą a dużo uczą.

 • beata

  Książka ebook mądra, wspaniała, krótkie opowiadania dla dzieci w każdym wieku. Moja 2-letnia córka lubi słuchać tych z pierwszej części - to jest dla najmłodszych.

 • Natalia Grajewska

  Zestaw niesamowitych bajek o charakterze psychoedukacyjnym i terapeutycznym dla każdego. Poruszają ogrom tematów, problemów, trudności. Jedna z najlepszych pozycji wśród bajek terapeutycznych, sama stosuję ją nie tylko w pracy socjoterapeutycznej, lecz też w domu, jako mama.

 

 

Zaczarowane bajki, które leczą. Dla dzieci i dorosłych PDF transkrypt - 20 pierwszych stron:

 

Strona 1 Zaczarowane bajki które leczą dla dzieci i dorosłych Ściąganie książek pdf Kozłowska Anna Zaczarowane bajki które leczą dla dzieci i dorosłych Kozłowska Anna pobierz PDF Wiele bajek przedstawionych w książce współtworzyły dzieci. Historie opowiedziane odzwierciedlają przeżywane dziecięce problemy, a także pomagają w szukaniu rozwiązań.   Wszystkie książki. 30 dniowy okres próbny Pobierz książkę pdf, księga pdf, książka pdf.

O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!