Czytaj więcej:
Żabek i Ropuch. Razem okładka

Średnia Ocena:Żabek i Ropuch. Razem

Żabek i Ropuch to najlepsi przyjaciele – wszystko robią razem. Kiedy Ropuch podziwia ogród Żabka, Żabek uczy go, jak powinno się sadzić kwiaty. Kiedy Ropuch piecze przepyszne ciasteczka, Żabek pomaga mu je zjeść. Kiedy Żabek i Ropuch bardzo się boją, razem stają się odważni. Przedstawiamy drugą – po tomie "Żabek i Ropuch. Przyjaźń" – element przygód bohaterów Arnolda Lobela, klasyka amerykańskiej literatury dla dzieci. "Tom Żabek i Ropuch. Razem" zawiera pięć kolejnych opowieści o sympatycznych żabach, które – mimo, że całkiem się od siebie różnią – zawsze skaczą ramię w ramię. Uhonorowana nagrodą Newbery Honor Book książka ebook Arnolda Lobela własną prostotą i wrażliwością przemówi do najmłodszych. To dziecięce arcydzieło dla maluchów, które potrafią już same czytać, lecz stale potrzebują odrobinę pomocy.

Szczegóły
Tytuł Żabek i Ropuch. Razem
Autor: Lobel Arnold
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Żabek i Ropuch. Razem pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Żabek i Ropuch. Razem Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Żabek i Ropuch. Razem PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • kwadrrrat

  Śmieszne i krótkie historyjki z morałem. Razem z córką ( 5 lat) chętnie do nich wracamy.

 • Justyna Mroczek

  "Razem..." z Żabkiem i Ropuchem trzeba być i tyle! To jedna z tych książek, które kupujesz dla dziecka, a tak naprawdę dla siebie ;-) ponieważ każdy niezależnie od wieku czerpie z niej przyjemność, dawkę śmiechu, zamyślenie, zaskoczenia i mądrości.

 • Ewa Kosior

  Jedną z lepszych serii w języku polskim

 • Mgiełka

  Tak samo jak Przyjaźń tak i Razem jest genialna. Już dawno nie czytałam książki śmiejąc się na głos. Dla tych małych i dużych. Dla młodych i tych starych. DLA KAŻDEGO

 • matmatah

  Idealna książka ebook o przygodach dwóch bardzo różniących się od siebie a za razem będących przyjaciółmi na śmierć i życie płazów. Bardzo śmieszne i pouczające przygody niekiedy z dość zaskakującym zakończeniem. Cudownie wydane, oryginalne ilustracje i co bardzo kluczowe wielkie litery, które ułatwiają czytanie młodym czytelnikom.

 • aolczyk

  Zalecam gorąco. Książka ebook zabawna, pouczająca i wciąga dzieciaki. Ponadto można ją czytać bez okularów z uwagi na wielkie litery. Bardzo ładne ilustracje. Historie w sam raz na dobranoc.

 • maciej.jan

  idealne dla dzieci 3-6 lat, córka ma dwie z tej serii i szukamy kolejnych

 • bozzwin

  super sprawa, duzo dawka dobrego humoru, szczerze polecam, idealna pozycja książkowa nadająca sie na upominek

 • Agnieszka Lenartowicz

  Wesoła , pogodna książeczka , zarówno do poduszki jak i w ciągu dnia.

 • katarzyna lorek

  Cudowna książka ebook do czytania z dzieciakami przez dzieci.Duże litery , przystępne słownictwo i wesoły język.Polecam .Szymon

 • Natalia Gamalczyk

  Pełna ciepła i genialna książka. Doskonała do czytania razem z dzieckiem. Każdy (mały i duży) znajdzie tu coś dla siebie. Cudowne ilustracje i wielkie literki zachęcą dzidziuś do samodzielnego czytania.

 • Recenzje Ami.

  "Żabek i Ropuch. Razem" to pełne ciepła i zabawnych przygód opowiadania, które ujmują prostotą, uczą empatii, zawierają morał i naturalnie wszystkie kończą się szczęśliwie. Dopełnieniem książeczki są wielkie litery a także piękne, barwne i co najistotniejsze - oryginalne ilustracje samego autora - które sprawiają, że te historyjki czyta się wspaniale.Najnowsza seria Wydawnictwa Literackiego, o przygodach dwójki najlepszych przyjaciół, Żabka i Ropucha - z pewnością zauroczy młodych czytelników, które będą chciały poznawać historie jedna po drugiej, lub wszystkie jednym tchem. Uhonorowana nagrodą Newbery Honor Book książka ebook Arnolda Lobela to dziecięce arcydzieło i zarazem idealny pomysł na mikołajkowy upominek dla maluchów, które potrafią już same czytać, lecz stale potrzebują odrobinę pomocy.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!