Czytaj więcej:
Zabawa liniami okładka

Średnia Ocena:Zabawa liniami

Paski, kreski, szlaczki wstążki wypełniają karty książki. Przewracaj strony, podziwiaj wzory, komponuj swoje liniowe twory!

Szczegóły
Tytuł Zabawa liniami
Autor: Tullet Herve
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Insignis
Rok wydania: 2017

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Zabawa liniami pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Zabawa liniami Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Zabawa liniami PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Łucja Cieslik

  Bardzo udany upominek dla mojej córki pod choinkę. Sprawia, że idealnie się bawi. Kartki podzielone na części, które można dowolnie dopasowywać tworząc nowe, niezwykłe wzory. Na wielki plus jes to, że nie tworzy żadnych ograniczeń i może również służyć do odzwozorowywania lub.. do każdej innej zabawy, które dzidziuś wymyśli. Ta pozycja daje to co najistotniejsze - rozwija, uczy i bawi. A do tego pobudza wyobraźnię i kreatywność. Bardzo przyjemnie się patrzy, kiedy córka jest zachęcona do tak twórczej zabawy, która daje jej coś więcej :) Stanowi bardzo interesujący pomysł na prezent. W naszym przypadku się sprawdziła. Zalecamy

 • Matka Puchatka

  "Zabawę liniami" od razu odrzuciłam. Nie potrafiłam dostrzec w tej książce pdf żadnych pozytywów – jakoś mi nie pasowała do córy, w sumie do żadnego dziecka, które przyszłoby mi na myśl. I co? Ponownie błąd. Książka ebook idealnie sprawdzi się dla maluchów, które z zaciekawieniem będą wodzić paluszkiem po nieregularnych liniach i z zachwytem przewracać kolejne części stron, by tworzyć nowe, niezwykłe wzory. Książeczka jest atrakcyjna nie tyle wizualnie, co właśnie ze względu na dzielone strony, z którymi można pokombinować. Poza tym idealnie nadaje się do wyścigów samochodowych, a także może posłużyć do treningu odwzorowywania. Niby takie niepozorne linie, a dają spore możliwości zabawy. Tu w sumie nie ma żadnych ograniczeń – dzieci mogą zaszaleć.

 • Angelika

  Nie spotkałam się nigdy wcześniej z tak "dziwacznie" skonstruowaną książeczką. Od samego patrzenia na te wszystkie wzory, można dostać niezłego poplątania. Dzidziuś lubi takie cuda, a jego wyobraźnia, podczas przeglądania Zabawy liniami, będzie pracowała na najwyższych obrotach. Przerzucajcie strony i twórzcie jednocześnie różnorakie esy i floresy. Warto mieć pod ręką kartkę papieru i coś do pisania. https://czytambolubieo.blogspot.com/2017/12/gra-luster-paluszkowa-wyprawa-gra-w.html

 • Katarzyna Kat.

  To wspaniałe książeczki z nowej serii Hervé Tulleta wydanych nakładem Wydawnictwa Insignis. To książeczki interaktywne wymagające myślenia i uwagi od dziecka, jednak wszystko to losy się poprzez zabawę, która zbliża zarówno dzieci jak i rodziców. Zabawa liniami ma na celu uwolnić w dzidziusiowi prawdziwą stronę genialnego odkrywcy. Dzidziuś przy zabawie taką książeczką może łączyć pasy z falami, kratki z kreskami, wszystko przy wielkim kontraście i kolorach. Strony książki są tak skonstruowane, że można tworzyć własne swoje kombinacje wzorków co pomaga w budowaniu fantazji u dzieci i wspomagania ich zdolności manualnych. Moim zdaniem, taki upominek ucieszy każde dziecko. Kluczowe jest to, żeby wzbudzić u dzidziusia chęć poznawania świata a także to, aby jego poprawny rozwój umożliwił mu niezły start w życiu. Te książeczki, nie dość, że pozwolą spędzić młodszym czas ze swoim rodzeństwem czy rodzicami, to dodatkowo pobudzą wyobraźnię, zdolności manualne, intelektualne i wzrokowe. Nauka przez zabawę to najlepszy sposób żeby dzidziuś od młodszych lat poznawało zasady działania świata. Myślę, że te książeczki to idealny upominek dla młodszych dzieci, które służą nie tylko do zabawy, lecz i wspomagają poprawny rozwój dzieci.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!