Czytaj więcej:
Za dużo wina Toskanii okładka

Średnia Ocena:Za dużo wina Toskanii

Po docenionym przez dziennik „New York Times” Za wiele słońca Toskanii, lekkim, ale szczerym spojrzeniu na zachodnich turystów przybywających do Włoch i wzruszającej Osterii w Chianti, Dario Castagno znowu zabiera czytelników na wycieczkę po toskańskim regionie – tym razem jednak motywem pamiętnika włoskiego autora jest vino rosso a także prześmieszne historie związane z jego... nadużywaniem.Za wiele wina Toskanii to jednak nie tylko książka ebook o rocznikach wina (choć tych przewija się w książce pdf sporo), a przede wszystkim pociągająca opowiadanie o paru miesiącach z życia autora, które obfitują w rozbuchaną miłość do wina, zawrotne jazdy po opłotkach Chianti zdezelowanymi samochodami i nieustający zachwyt autora ponad maleńką krainą zapomnianą przez Duży Świat.Opowieść rozpoczyna się od jednego e-maila wysłanego do Daria przez zagadkową Amerykankę...

Szczegóły
Tytuł Za dużo wina Toskanii
Autor: Castagno Dario
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Pascal
Rok wydania: 2011

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Za dużo wina Toskanii pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Za dużo wina Toskanii Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Za dużo wina Toskanii PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • sjagoda

    O ile "Za wiele słońca Toskanii" bardzo mi się podobała, napisana z humorem i ciekawie o tyle "Za wiele wina Toskanii" była już dla mnie nie do przebrnięcia.. Pisana na siłę, widać na fali popularności autora i tematu lecz niestety bardzo nieciekawie. Jeszcze "Dzień w Toskanii" jakoś udało mi się skończyć, choć i on był klasycznym "zleceniem" wydawnictwa i bardzo naciągany lecz kontynuacja jest już tak drętwa i sztuczna, że szanowny twórca powinien wrócić do zarobkowania jako przewodnik po regionie.

  • Rikota

    Następna opowieść Daria Castagno o ukochanej Toskanii. Twórca znowu zabiera nas w świat własnego życia w Chianti. Tym razem inspiracją do wspomnień jest email od „agentki literackiej” z propozycją współpracy. Następuje wymiana korespondencji, a książka ebook w zasadzie pisze się sama. Toskania- to słońce, jedzenie i znakomite wino. I to właśnie wino leje się strumieniami. Ma się wrażenie, że Dario idealnie się bawi, wyszukując w pamięci historie „tonące” w winie. Każda okazja jest bowiem niezła do wychylenia kieliszka Chianti, lampki Proseco, czy szklanki Meccacci. Czy Dario ukończy projekt i jak będą przebiegać jego relacje z Mią Lane- zagadkową agentką?Opowieść jest jak zawsze okraszona nie tylko humorem lecz i dużą dozą wrażliwości. Polecam.

  • Karolina Jędrzejewska

    Któż z nas nie marzył choć raz o upalnych wakacjach w Toskanii? Czy istnieją piękniejsze widoki niż toskańskie, smaczniejsze potrawy niż te toskańskie, a wreszcie pełniejsze wino od tego toskańskiego? Wątpię, lecz do wyliczanki dołączam jeszcze najbardziej uwodzicielską i temperamentną lekturę, właśnie prawdziwie toskańską, zwłaszcza w wykonaniu Dario Castagno. To moje kolejne spotkanie z tym pokręconym Angliko-Włochem, który po krainie wiecznego deszczu odziedziczył poczucie humoru błyskotliwie łącząc je z charakterystycznym dla państwie ojczystego ciepłem i pogodą ducha. Tym samym sprawił, że już nie mogę doczekać się następnej książki. Castagno, jak zwykle, precyzjyjnie punktuje wady, zarówno Europejczyków, Amerykanów, jak i samych Włochów wzbogacając opisy o codzienne życie Toskańczyków. Zabiera nas w podróż po dziewiczych rejonach Chianti, szalonej rywalizacji w Palio i pełnym zmysłowości świecie wina. Nie pozostaje nic innego, jak wziąć kieliszek do ręki i zacząć czytać. In vino veritas...

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!