Czytaj więcej:
Wyzwolony. Idealnie nieidealni. Tom 4 okładka

Średnia Ocena:Wyzwolony. Idealnie nieidealni. Tom 4

Ostatni tom bestsellerowego cyklu Doskonale nieidealni!Możesz otoczyć się potężnym murem, włożyć zbroję ze stali i rzucać temu facetowi wyzwanie, kiedy przykłada ci broń do głowy…Aurora zrobiła to wszystko, a nawet więcej. Przeszłość, która zabiera jej swobodny oddech, i ciągły ból, który wykręca jej wnętrzności, nie dopuszczają do tego, by pozwoliła komuś się do siebie zbliżyć. W swoim życiu ma teraz tylko jeden cel i nie akceptuje chociażby myśli o jakimkolwiek rozproszeniu. Tylko czy ktoś pyta ją o zdanie?Gavin nie zadaje pytań. To mężczyzna, który przechodzi przez życie jak huragan – głośno, ostro i z szerokim uśmiechem na ustach. Nie interesuje go to, co ktoś myśli o nim, jego przeszłości czy specyficznych upodobaniach. Kiedy jednak jego ścieżki przypadkowo splatają się z tymi Aurory, dociera do niego pewien fakt – interesuje go, co ona o nim myśli.Oboje mają sekrety, bolesne przeżycia i niezwykle wybuchowe charaktery. Gdy jednak grzech cudowny ich połączy, uczucia przejmą kontrolę, a sekrety zaczną wychodzić na jaw, czy zdołają osiągnąć to, o czym oboje skrycie marzą?Droga do wyzwolenia jeszcze nigdy nie była tak emocjonująca… Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Wyzwolony. Idealnie nieidealni. Tom 4
Autor: Trigovise Darcy
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos
Rok wydania: 2022

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Wyzwolony. Idealnie nieidealni. Tom 4 pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Wyzwolony. Idealnie nieidealni. Tom 4 Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Wyzwolony. Idealnie nieidealni. Tom 4 PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • lezak

    Idealny wyjątek od reguły, że to, co publikowane na wattpadzie, powinno na nim pozostać (99% to niestrawna grafomania, której nie da się czytać). Autorka umiejętnie kreuje fabułę i bohaterów (w tym tomie szczególnie Gavina, który posługuje się kwiecistym i specyficznym językiem,i w ogóle jest oryginalną postacią). Widać, że postać przemyślana. Czyta się to naprawdę lekko, mimo że niekiedy historia do lekkich nie należy. Jak widać można napisać całkiem niezły romans. Tylko dlaczego, aby na niego trafić musiałam przeczytać masę niestrawnej pod wobec językowym, stylistycznym itp. "literatury". Cykl "Idealnie nieidealni" i pozostałe książki autorki serdecznie polecam.

  • FascynacjaKsiazkami

    Następny mądry tom serii Doskonale Nieidealny.Poruszane tematy w powieści ranią serce czytelnika trzymając w napięciu,by odkryć skrywane tajemnice bohaterów.Tajemnice,które zmieniły ich świat zmieniając ich postrzeganie na otaczający świat.Związane z tym emocje są olbrzymie.Pragnęłam poznać wszystkie szczegóły jak najszybciej.Jednak autorka potrafiła idealnie pobudzać wyobraźnię w okresie czytania. Gavina polubiłam od pierwszego poznania.Jego sposób zachowania,sposób wypowiadania się i „wyjątkowe” teksty do własnych rozmówców są nie do zapomnienia.Gdy tylko zaczyna mówić odrazu na twarzy pojawił się uśmiech. Jest pozytywna postacią,pomimo wykonanywania brutalnych zleceń,które uwalniały świat od zepsutych osób. Bardzo podobało mi się pojawienie osób z poprzednich tomów:Lloyda z Larissa,Zacka i Emmy,Tobiasa i Veronici.Wnoszą do lektury dużo ważnych zdarzeń.Spójność zdarzeń jest piorunująca.Dzięki temu czyta się z zapartym tchem.Możemy przeżywać ze wszystkimi bohaterami ich codzienne zmartwienia. Cykl Doskonale Nieidealni poruszaja bardzo kluczowe i bolesne tematy.Odkrywanie szczegółów z życia bohaterów jest pełne wzruszen i bólu z którymi musieli się zmagać. Opowieść wywołuje tak znaczna ilość emocji,że trudno omówić je wszystkie.Mnie dogłębnie poruszyła historia,która sprawiła,ze łezka wielokrotnie zakręciła się w oczach.Jestem pod olbrzymim wrażeniem po tej lekturze. Ogromnie zalecam przeczytanie tej książki,jak i całej serii Doskonale Nieidealni.Będziecie nią zachwyceni tak jak Ja.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!