Czytaj więcej:
Wyspa na Prerii okładka

Średnia Ocena:Wyspa na Prerii

"Niniejsze wydanie „Wyspy na prerii" zostało odmienione. Ten sam tekst co poprzednio, lecz inne zdjęcia, inna grafika, inny wygląd map, inna okładka. Moim zdaniem to wszystko ma wielki wpływ na odbiór książki. Okładka, fotografie i grafika same w sobie budują jakiś nastrój. To wydanie będzie się więc czytało inaczej niż tamto. Niby ten sam tekst, a jednak... tym razem, w tym kształcie – inny w odbiorze. Posłuchajcie..." Wojciech Cejrowski

Szczegóły
Tytuł Wyspa na Prerii
Autor: Cejrowski Wojciech
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Bernardinum
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Wyspa na Prerii pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Wyspa na Prerii Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Wyspa na Prerii PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Mariusz Bartoszewski

  Bardzo lekko się czyta, jak wszystkie książki P. WOJTKA

 • Anonim

  Pan WC idealnie włada językiem, więc książki są świetne.

 • piter

  Dno. Idiota z żenującymi opiniami i dowcipami. To nie dla ludzi o minimum inteligencji.

 • Kundolf

  Super książka, bardzo miło się ją czyta, jak zwykle u WC zawiera dużo humorystycznych historii.

 • Norman

  Idealny styl, fenomenalny gawędziarz i podróżnik.

 • katar

  Wojciech Cejrowski w swoim najlepszym wydaniu , idealna książka ebook

 • Karolina Sobiesiak

  Ulubiona

 • Anonim

  Jako wielbiciel Wojciecha Cejrowskiego - jego programu i poprzednich ebooków - czułem obowiązek kupna tej książki i... mogę polecić ją każdemu, kogo interesuje życie codzienne ludzi żyjących na zamierzchłym Egzotycznym Zachodzie.

 • Kornelia

  Idealny styl, uwielbiam go czytać. Rewelacyjne pomysły literackie i inspiracja do życia.

 • plaDora

  Kupiłam w ciemno, i bardzo wielkie rozczarowanie za mega cenę. Książka ebook jest strasznie nudna, opisane są jakieś infantylne anegdoty, a historia o odnalezionym krześle pozostawionym przez ojca "zastrzeliła mnie". Moja negatywna ocena wynika z wielkich oczekiwań, lecz mogłam się spodziewać rozczarowań po ebookach i przygodach Fiedlera i Koperskiego. Na Cejrowskiego mozna popatrzeć w TV jak pajacuje, lecz czytać się go nie da.

 • mario

  Kupiona dla męża. Bardzo się ucieszył. Jest zagorzałym fanem twórczości p. Wojciecha. Sama zaczęłam czytać i mi się również spodobała, więc na pewno warto😀

 • sarapawluczuk

  Wspaniała, wciągająca opowiadanie o współczesnym Egzotycznym Zachodzie. Czasem szalone, czasem zwyczaje sytuacje oczarują nas opisem i wciągną nas do świata przygód WC...

 • Roman

  Jeżęli komuś czas zimowy sie dłuży Albo akurat nie chce mu sie spoglądać w telewizor, a chciałby przeżyć coś interesującego z książką , to serdecznie zalecam tę książkę.Oprócz dobrej humorystycznej fabuły,wielu interesujących faktów z życia na prerii których My tutaj tak naprawdę nie znamy ,spotkamy również wątek bardzo osobisty z życia p. Wojciecha .Przypuszczam iż wielu z tych którzy czytali te książkę również chcieli by taki list otrzymać jaki zamiesćił autor. Lecz od kogo i jakiej treści tego dowiedzą się Ci którzy przeczytają książkę. Zalecam

 • Anonim

  Pan Wojciech mimo ekscentryczności i skrajnych opinii o własnej osobie ma mądry dar, którym dzieli się szczególnie w własnych książkach. Dar opowiadania w taki sposób, że trudno oderwać oczy i nasycić się jedynie godzinką czytania. Uwaga - warto!

 • balewandowska

  Jeśli tęsknisz za życiem królewskim, w którym nie chodzi o opływanie w dostatki i niepracowanie, lecz o dysponowanie wolnością, jeśli pragniesz dowiedzieć się, w jaki sposób można nabyć 200 akrów ziemi w Arizonie za 200 dolarów i dlaczego nie można kupić choinki tuż przed Wigilią - poczytaj książkę WC - inżyniera od żywienia zwierząt, lecz również antropologa kultury.

 • aga

  Bardzo interesująca książka, napisana z humorem, dynamicznie się czyta, bardzo lubię książki pana Wojtka, gorąco polecam.Dostawa szybka, bez zastrzeżeń.

 • chris

  Bardzo niezła książka ebook pana Cejrowskiego. Można się dużo dowiedziieć o sposobie życia i ludziach na zachodzie Ameryki. Zawiera wiele przemyśleń i ...poczucia humoru.

 • Natalia J.

  Przeczytałam to złe słowo. Ja ją pochłonęłam. Jeżeli ktoś chce się oderwać od rzeczywistości i wszystkiego co się dookoła znajduje to zalecam tę książkę. Czyta się ją bardzo lekko i szybko. Jest pełna humoru. W. Cejrowski potrafi wciągnąć czytelnika w własny świat i zafascynować nim :)

 • marzenamj

  Zdecydowanie polecam. Jak dla mnie lepsza książka ebook od Gringo.

 • Dominik Siwiec

  Obraz Stanów Zjednoczonych, a dokładniej ich małego wycinka w Arizonie, oczami nieco ekscentrycznego podróżnika. Cudowny opis zachowań i lokalnych zwyczajów mieszkańców amerykańskiej prerii. Kto by pomyślał, że można tyle napisać o "nicnierobieniu"...

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!