Czytaj więcej:
Wyścig z wiatrem okładka

Średnia Ocena:Wyścig z wiatrem

Po wygranej w prestiżowych zawodach przed Casey i Sztormem otwiera się wielka szansa. Dynamicznie jednak sen zmienia się w jawę. Jej ojciec zostaje aresztowany, a ona staje się ofiarą szantażysty. Co gorsza, jej koń Sztorm znów zachowuje się jak zdziczały mustang. Jest jeszcze chłopak, na którego Casey bardzo liczy. Tylko czy Peter stanie po jej stronie?

Szczegóły
Tytuł Wyścig z wiatrem
Autor: St John Lauren
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
Rok wydania: 2016

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Wyścig z wiatrem pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Wyścig z wiatrem Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Wyścig z wiatrem PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • fogman1

  Interesująca zaskakujące zwroty akcji, nie tylko dla koniarzy.

 • stynka2303

  Siostrzenica olbrzymią wielbicielką ebooków z tej serii także Zalecamy .

 • Izabela Ambroziak

  Interesujące przygody i samo obcowanie z tematem koni uper przygoda, polecam.

 • Karolina MAREK

  Jako dzieciak kochałam książki z końmi w roli głównej. Jakże znaną pewnie wielu z Was serię Hertland pochłonęłam tak dynamicznie jak pozwalała dostępność tomów. Mimo mijających lat zamiłowanie do literatury z tymi zwierzętami wcale nie zmalało. Uwielbiam je stale tylko coś czuję, że muszę te młodzieżowe wymienić na poważniejsze, ponieważ zaczynam się troszkę nudzić i nie umiem się wczuć w przygody bohaterów. Po drugi tom z Casey Blue sięgnęłam w dalszym ciągu z ciekawości, lecz również dlatego, że najczęściej zaczynając serie staram się je kończyć - jeżeli tylko pierwsza element nie jest fatalna. Casey Blue wraz ze swoim koniem Zapowiedź Sztormu zwyciężyła prestiżowe zawody Badminton Horse Trials. Teraz zamierza przygotowywać się do następnych zawodów odbywających się w Kentucky - Three-Day Event. Nic jednak nie układa się tak jak nastolatka by chciała bo jej ojciec zostaje oskarżony o morderstwo. Ani dziewczyna, ani jej trenerka i najlepsza przyjaciółka a także chłopak nie wierzą w to by jej tata mógł zrobić coś takiego. Jednak policja ma niezbite dowody. Jak by tego było mało sama Casey pada ofiarą podstępnego szantażu i jest przerażona. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że mimo iż jej ojciec jest w areszcie to nastolatka chce zdecydować się na udział w konkursie. Kłopot jest w tym, że znów zaczyna mieć kłopoty z koniem i nie wie co robić. Czy ojciec kobiety faktycznie winny jest morderstwu? Kto mu uwierzy, ze to jedna wielka pomyłka? Kto i w jaki sposób szantażuje Casey i dlaczego ma to związek z jej tatą? Czy przy tak dużych problemach związek nastolatki z Paulem ma szansę przetrwać? Książka ebook napisana jest w przystępnym języku co ułatwia jej zrozumienie. A to w przypadku pozycji o jeździectwie wymaga nie lada wysiłku. O ile pierwsza opowieść Lauren w wielkim stopniu przypadła mi do gustu o tyla z tą miałam spory problem. W czym tkwił ten problem? W tym, że książka ebook była strasznie nierealna, a to aż męczyło. Jak na pozycję, która ma zaledwie 200 str. spędziłam ponad nią na prawdę wiele czasu. Na dzień dzisiejszy zastanawiam się czy sięgnę po trzeci tom, ponieważ mam trochę obaw i szkoda mi czasu, a to zdarza się u mnie naprawdę rzadko. Nie chcę zniechęcić do tej książki, lecz nakłaniać do jej przeczytania również zbytnio nie będę, ponieważ mam wrażenie, że można wiele lepiej spożytkować czas. Więcej na: www.swiatmiedzystronami.blogspot.com

 • Agnieszka Paczkowska

  Bardzo fajna książka ebook na jesienne wieczory dla młodzieży i nie tylko...

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!