Czytaj więcej:
Wypadek okładka

Średnia Ocena:



Wypadek

Gdy w Świeżym Jorku wschodzi słońce, agentka literacka Isabel Reed kończy lekturę anonimowego manuskryptu ujawniającego szokujące rewelacje na temat wielu wpływowych osób a także długo skrywane tajemnice z jej swojej przeszłości. W Kopenhadze były agent CIA Hayden Gray robi wszystko, by sensacyjny manuskrypt nie ujrzał światła dziennego, lecz właśnie ktoś przystawia mu do skroni lufę pistoletu. Sam twórca zaś wiedzie życie na obczyźnie, ukrywając się w Zurichu. Publikacja "Wypadku" ma być dla niego rodzajem pokuty za dotychczasowe życie wypełnione zdradami i kłamstwem. Cały czas musi jednak mieć się na baczności. Rozpoczyna się ryzykowna potyczka o publikację manuskryptu. Akcja rozgrywa się w różnorakich zakątkach Europy i Stanów Zjednoczonych, a misterna sieć kłamstw ma własny początek ćwierć wieku temu, gdy pewnej nocy na krętej drodze gdzieś w północnej części stanu Świeży Jork, dochodzi do brzemiennego w skutkach wypadku.

Szczegóły
Tytuł Wypadek
Autor: Pavone Chris
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo MUZA S.A.
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Wypadek pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Wypadek Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Wypadek PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Książkoholiczka94

    Jak to możliwe, że moralność (lub jej brak) jednego człowieka wpływa na dzieje dziesiątek o ile nie setek ludzi, a kolejne miliony żyją przez to w zakłamanej rzeczywistości? Okazuje się, że starczy być potentatem jakiegoś koncernu, mieć odpowiednie znajomości na całym świecie i zbierać haki na niemalże każdą napotkaną osobę, a wówczas świat będzie leżał u naszych stóp. Taki właśnie jest Charlie Wolfe-właściciel paru telewizji komercyjnych i portali internetowych na całym świecie. Jednak i on ma własne nie niechlubne sekrety z przeszłości i zrobi wszystko by na jego wizerunku nie pojawiła się żadna rysa. Na jego nieszczęście jeden z jego tak zwanych przyjaciół ma dość i postanawia napisać prawdziwą, nieautoryzowaną biografię Wolfe'a, a ukończenie książki będzie dopiero początkiem problemów, gdyż na każdym, kto zapoznał się z treścią ciąży wyrok śmierci. Kiedy manuskrypt otrzymuje agentka literacka Isabel Reed postanawia stoczyć tę nierówną walkę i wydać biografię, lecz Wolfe nie podda się tak łatwo, zwłaszcza, że ma już niejednego trupa w szafie. Znacie to uczucie ekscytacji, gdy czytając zapowiedź książki macie nadzieję, że właśnie odkryliście kolejną perełkę i nie możecie się doczekać aż zatracicie się w lekturze? Jeśli tak to zapewne wiecie też, jak duże potrafią wyniknąć z tego rozczarowania i tak właśnie stało się w tym przypadku. „Wypadek” zapowiadał się na naprawdę ciekawy, trzymający w napięciu thriller, niestety rzeczywistość okazała się zgoła inna. Pierwsze co poraziło mnie już na wstępie to narracja: trzecioosobowa w okresie teraźniejszym. Ciągle zastanawiam się dlaczego autorzy decydują się na stosowanie czasu teraźniejszego, który w mojej opinii bardzo komplikuje czytanie i stale nie potrafię tego zrozumieć. Inną kwestią jest pojawienie się wielu stron, z których punktu widzenia poznajemy historię co sprawia, że akcja się niemiłosiernie wlecze, a znaczną element stanowią opisy ucieczki i pościgu, co moim zdaniem można było ograniczyć do relacji tylko z jednej strony. Bardzo trudno było mi się wciągnąć w akcję, znudzona przerzucałam kolejne strony i z bólem serca muszę przyznać, że z utęsknieniem czekałam na koniec lektury. Dopiero w połowie książka ebook zaczęła mnie w miarę interesować, a najciekawsze było ostatnie sto stron, kiedy to zadziałał wynik kumulacji i całość nabrała odpowiedniego charakteru, żałuję, że twórca nie pociągnął tej historii dalej, gdyż zakończenie zostawił tak naprawdę otwarte, prawdopodobnie że pojawi się kontynuacja, wówczas taki zabieg miałby sens. Prawdę mówiąc, po lekturze „Wypadku” jest mi przykro, ponieważ pomysł na książkę był naprawdę niezły i oryginalny, gdyby akcja była lepiej zbudowana, to mógłby być prawdziwy hit, niestety twórca nie udźwignął tego tematu, nie potrafił porwać czytelnika, opowieść ma w sobie mnóstwo niewykorzystanego, ba, zmarnowanego potencjału i niestety najlepiej sprawdzi się dla kogoś, kto ma kłopoty z zasypianiem, ponieważ potrafi znużyć w zaledwie kilka minut...

  • India

    Wypadek to perfekcyjnie i misternie skonstruowany thriller. Chris Pavone jak zauważyłam już przy Dziewczynie której nikt nie znał, jest idealnym pisarzem, co tylko potwierdziło się w książce pdf Wypadek. Fragmenty zaskoczenia i napięcia, tutaj jest tego pod dostatkiem. Polecam, gdyż warto.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!