Czytaj więcej:
Wygaszanie Polski 1989-2015 okładka

Średnia Ocena:Wygaszanie Polski 1989-2015

Od 1989 r., od Okrągłego Stołu, gdzie doszło do zawarcia kontraktu pomiędzy komunistycznym establishmentem a częścią przedstawicieli „Solidarności”, którzy zdradzili idee Sierpnia’80 i ogłosili się samozwańczo elitą narodu, rozpoczęły się powolny demontaż i wyprzedaż polskiego państwa za plecami społeczeństwa. Wraz z niszczeniem państwa dokonuje się od lat zamierzone i w szczegółach zaplanowane niszczenie polskości – zarówno wielowiekowej polskiej tradycji i dorobku kulturalnego opartego na chrześcijańskich wartościach, jak i współczesnej polskiej gospodarki, zwłaszcza przemysłu. Ów tragiczny proceder nazywamy w tej książce pdf „wygaszaniem Polski”, bo, jak wykazała potyczka rządu z górnikami, teraz niczego się nie likwiduje, np. kopalń, ale – wygasza, kolejne oszukańcze słowo w lewackiej nowomowie. Wygaszanie Polski lawinowo nabrało na sile po śmierci św. Jana Pawła II i jeszcze przyspieszyło po katastrofie smoleńskiej. Dwudziestu jeden wybitnych twórców – naukowców, publicystów, posłów, specjalistów z wielu dziedzin dokonuje wyjątkowo trafnej, przenikliwej analizy obecnej sytuacji w naszym kraju. Ci wybitni patrioci analizując postępującą gwałtownie degrengoladę państwa, potrafią zarazem dać odpowiedź na pytanie: co robić, by zatrzymać dokonujący się na naszych oczach następny rozbiór Polski. Adam Bujak – wygaszanie Krzyża, zdjęcia jako precyzjyjny komentarz do tekstów Prof. Bogdan Chazan – wygaszanie służby zdrowia Prof. Piotr Gliński – wygaszanie społeczeństwa obywatelskiego Marek Gróbarczyk – wygaszanie gospodarki morskiej Andrzej Jaworski – wygaszanie stoczni Prof. Janusz Kawecki – wygaszanie szkolnictwa wyższego Jerzy Kłosiński – kronika wygaszania Polski od 1989 Dr Grzegorz Kwaśniak – wygaszanie sił zbrojnych Antoni Macierewicz – wygaszanie obronności Krzysztof Masłoń – wygaszanie literatury i czytelnictwa  Piotr Naimski – wygaszanie energetyki polskiej Prof. Andrzej Nowak – wygaszanie pamięci narodowej Ks. prof. Dariusz Oko – wygaszanie rodziny Wojciech Reszczyński – wygaszanie polskich mediów Prof. Marek Sitarz – wygaszanie kolejnictwa Leszek Sosnowski – wygaszanie zarządzania na przykładzie górnictwa Temida Stankiewicz-Podhorecka – wygaszanie polskiej kultury i teatru Prof. Krzysztof Szczerski – wygaszanie polskiej dyplomacji Janusz Szewczak – wygaszanie polskiej bankowości Prof. Jan Szyszko – wygaszanie lasów państwowych Prof. Artur Śliwiński – wygaszanie polskiej własności Nie jest bowiem tak, że Polska znajduje się już w sytuacji bez wyjścia, zdana na cudzą łaskę albo niełaskę, że nie ma w tym państwie ludzi, którzy potrafią zaradzić postępującemu złu. Tak nie jest – trzeba tylko tych ludzi zacząć uważnie słuchać. Tych i wielu im podobnych. Natomiast stanowczo i dynamicznie trzeba podziękować obecnym nieudolnym, aroganckim i zadufanym w sobie „sternikom” naszego państwie – „Wygaszanie Polski” objaśnia dlaczego.

Szczegóły
Tytuł Wygaszanie Polski 1989-2015
Autor: Opracowanie zbiorowe
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Biały Kruk
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Wygaszanie Polski 1989-2015 pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Wygaszanie Polski 1989-2015 Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Wygaszanie Polski 1989-2015 PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Łukasz Skalski

    Przeczytaj i porownaj z wiadomosciami z radia i telewizji. Pozdrawiam wszystkich przebudzonych Polakow a także tych którzy jeszcze zyja w niewiedzy. Czytajcie historie Polski - to jest nasz patriotyczny obowiazek.

  • Malgorzata Sasin

    Dynamiczna przesylka,,Stan bardzo dobry,Strona latwa do porusznia

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!