Czytaj więcej:
Wycieczka na tamten świat okładka

Średnia Ocena:Wycieczka na tamten świat

"Zabawna opowieść kryminalna, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji i intrygujących wydarzeń. Trójka pasażerów zostaje oskarżona o spowodowanie wybuchu w samolocie lecącym do Archangielska. Przypadkowi koledzy – cudowna Tania, reporter Dima i zawodowy karciarz Iwan – poszukiwani są nie tylko przez milicję i służby specjalne. Z jakiegoś powodu ich tropem podąża też mafia. Zdezorientowani przyjaciele podejmują brawurową ucieczkę. Jednocześnie usiłują wyjaśnić zagadkową historię, która całkowicie odmieniła ich życie. Wycieczka na tamten świat to pierwsza opowieść z cyklu o Niedrogi Sadownikowej, młodej i atrakcyjnej poszukiwaczce przygód. Anna i Siergiej Litwinowie - rodzeństwo pisarzy, które zadebiutowało w 1999 roku. Anna jest z wykształcenia dziennikarką, w wolnym okresie uprawia spadochroniarstwo. Siergiej, inżynier energetyk, pasjonuje się archeologią. Wspólnie są autorami nad czterdziestu po-wieści i czterech zbiorów opowiadań. Ich książki osiągnęły w Rosji nakład nad 6 milionów egzemplarzy. "

Szczegóły
Tytuł Wycieczka na tamten świat
Autor: Litwinow Siergiej, Litwinow Anna
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Oficynka
Rok wydania: 2011

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Wycieczka na tamten świat pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Wycieczka na tamten świat Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Wycieczka na tamten świat PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Małgorzata

  Rozczarowałam się bo spodziewałam się lekkiej narracji w stylu Doncowej, może to kwestia tłumaczenia.

 • Cornelie

  „Wycieczka na tamten świat” to opowiadanie sensacyjna. Czytelnik ma wrażenie jakby oglądał film. Nie chodzi tu jedynie o jakieś określone sceny z książki – choć pościgi mogłyby się tutaj zaliczać. Jednak w tej kwestii największą rolę odegrała strona techniczna. Każdy epizod pisany jest ze stron różnorakich bohaterów. Nie mamy więc tutaj jednego prowadzącego wątku, choć najbardziej rozbudowany jest zdecydowanie ten, który ukazuje nam podróż głównych bohaterów.To, co mi się w książce pdf podobało to postacie. Są mocno zarysowane, charakterystyczne i ciekawe. Niedroga nie jest mi szczególnie bliska. Ot po prostu kobieta, która podoba się mężczyzną, wie jak to wykorzystać, lecz do tego jest również zabawna. Dima jest poszukującym sensacji dziennikarzem, który ma nadzieję rozpocząć w końcu własną karierę. Lecz najciekawszy według mnie jest karciarz Igor. Ma niejasną przeszłość, jest intrygujący od początku. Jego smutna opowiadanie wzruszyła mnie i sprawiła, że polubiłam go jeszcze bardziej. Jest zawzięty.

 • jusssi

  Tania, dziewczyna o wyjątkowej urodzie i zapędach do ryzyka a także Dima, reporter i poszukiwacz przygód, spóźniają się na samolot. Powiedzmy sobie szczerze, sami się o to prosili. Czekanie na następny lot umilają sobie rozmową. Obydwoje kochają skoki ze spadochronu, wycieczka na biegun północny miała być dla Niedrogi odskocznia od komfortowego życia, a dla Dimy dobrym materiałem na reportaż. Niestety w skutek pewnych działań, zmuszeni są opuścić samolot na spadochronach, ratując przy tym innego pasażera, Iwana. Co takiego stało się na pokładzie samolotu, że teraz ta trójka jest poszukiwana przez milicje a także mafie ? A może za wszystkim stoi karciarz Iwan ? Gorąco zachęcam do rozwikłania tej zagadki.Podsumowując książka ebook jest wyjątkowo wciągająca, bohaterowie są nieźle zarysowani, a cała fabuła dość zaskakująca. Książka ebook na pewno spełni własną rolę, ale obawiam się, że rasowi czytelnicy kryminałów, mogą czuć się rozczarowani. Nie miej jednak, ja spędziłam z książką miłe chwile. Co więcej jestem c

 • kometa088

  Chaos w akcję utworu wprowadza po pierwsze ogromna ilość bohaterów. Każdy z nich ma, co prawda, ten sam cel – złapać trójkę spadochroniarzy. Czytelnikowi słynna jest jednak motywacja jedynie działań policji, dlatego również z zaciekawieniem śledzi poczynania innych, pozornie niezwiązanych z akcją uczestników pościgu. Co ma z tym wspólnego na przykład pewien wpływowy Rosjanin?Po drugie, akcja opisana jest z perspektywy niemalże wszystkich bohaterów utworu. Punkt widzenia zmienia się zatem wyjątkowo często. Dzięki temu przed czytelnikiem rozpościera się panoramiczna perspektywa zdarzeń, która jednak nie uchyla nawet rąbka tajemnicy – o co chodzi w tym całym zamieszaniu? Tym samym do ostatnich stron utrzymane jest napięcie, żeby wreszcie w pewnej ciemnej piwnicy ciekawości stało się zadość...

 • kasandra

  Książka ebook pozytywnie mnie zaskoczyła. Bohaterowie są ciekawie i w ciekawy sposób przedstawieni. Poznamy historię ich życia i poobserwujemy ich z bliska. Na dodatek wielki plus za ukazanie społeczeństwa i realiów życia w Rosji. Korupcja,mafia, lecz również i obraz sielskiej,prowincjonalnej Rosji,zupełnie odmiennej od Moskwy czy innych dużych miast.Akcja w książce pdf ukazana jest bardzo dynamicznie, z znaczna ilością nieoczekiwanych sytuacji, bez niepotrzebnych opisów,które spowolniłyby przekaz. Przypadło mi to do gustu i przez ten zabieg czytelnik prosto wciąga się w fabułę. Poza tym mowa jest prosty,lekki,przez co książkę czyta się dynamicznie i przyjemnie. Zakończenie moim zdaniem zaskakujące i dzięki temu nie czułam niedosytu, co czasami ma miejsce w ebookach sensacyjnych. „Wycieczka na...to wciągająca, pełna dynamiki książka, przy której nie sposób się nudzić. Jeżeli potrzebujecie czegoś wciągającego,pełnego akcji,to tak książka ebook z pewnością dostarczy Wam niezłej rozrywki. Zalecam i pozdrawiam!!

 • Fashionpart

  Książka ebook jest REWELACYJNA. Fabuła wciąga, nawet przez chwile nie nudzi. Czytelnik towarzyszy bohaterom w ich brawurowej ucieczce, zastanawia się jaki będzie ich następny krok, czy uda im się uciec. Anna i Siergiej Litwinowie wykreowali dużo interesujących bohaterów. Poznajemy m.in. historie życia pilota- wdowca, taksówkarza-ukrytego bohatera, tajemniczego i nikczemnego BP. Dzięki licznym retrospekcją autorzy budują napięcie, przerywając teraźniejszą historie elementami z przeszłości.Rodzeństwo bardzo dokładnie opisało realia życia w Rosji. Poznajemy obyczaje, systemy wartości żyjących tam ludzi. Możemy dostrzec różnice w sposobie ubierania, warunków życia spędzania wolnego czasu Moskwian a także osób żyjących na prowincji. Polecam!

 • Birkowski

  Jeden z najzabawniejszych rosyjskich kryminałów, jaki do tej pory czytałem. Obraz Rosji początku XXI wieku może nieco przerażać, lecz Litwinowie mają wielkie poczucie humoru, olbrzymią wyobraźnię i sprawne pióro - całość robi naprawdę dobre wrażenie. Liczę na ciąg dalszy po polsku (po rosyjsku ponoć jest tego 40 tomów!).

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!