Czytaj więcej:
Wszystko zaczyna się od myśli. Potęga twojego umysłu okładka

Średnia Ocena:Wszystko zaczyna się od myśli. Potęga twojego umysłu

Nierzadko słyszymy, że dla skuteczności leczenia poważnych chorób ważne znaczenie ma nastawienie pacjenta i myśli, które w tym czasie u niego dominują. Jak wyjaśnić fakt, że przy negatywnym nastawieniu i braku wiary w sukces nawet najlepsze lekarstwa się na nic nie zdają? I jakim cudem nieuleczalnie chore osoby, które się pozytywnie zapatrywały na własne szanse wyleczenia, pokonywały nawet najcięższe choroby?Dr David R. Hamilton to niekwestionowany autorytet medyczny o wieloletnim doświadczeniu w branży farmaceutycznej, a także twórca światowych bestsellerów. Przed laty zaobserwował on intrygujące zależności między umysłem, a stanem ciała. Zafascynowały go one do tego stopnia, że zaczął zgłębiać nie tylko prace naukowców, lecz i przyjrzał się uważnie działalności mistyków a także uzdrowicieli. Wynikiem jego badań jest ta książka.Dowiesz się z niej w jaki sposób umysł i emocje mogą wpływać na cały organizm, a nawet na strukturę DNA. Myśli i uczucia, idee i przekonania, nadzieje i marzenia zmieniają nasze ciało, okoliczności życiowe, a nawet stan całego świata. Dr Hamilton objaśnia tym samym w naukowy sposób, jak to możliwe, że osoby korzystające z medytacji osiągają tak znakomite rezultaty. Twórca ujawnia też lecznicze działanie myśli kierowanych do drugiego człowieka. Podaje także niezbite dowody na to, że siła miłości jest tak potężna, że może stymulować powstawanie nowych, zdrowych komórek w naszym ciele. Udało mu się również udokumentować wpływ uczuć na dynamika procesu leczenia.Czas byś skorzystał z jego odkryć. Pamiętaj: na początku była myśl!

Szczegóły
Tytuł Wszystko zaczyna się od myśli. Potęga twojego umysłu
Autor: Hamilton David
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Rok wydania: 2012

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Wszystko zaczyna się od myśli. Potęga twojego umysłu pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Wszystko zaczyna się od myśli. Potęga twojego umysłu Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Wszystko zaczyna się od myśli. Potęga twojego umysłu PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • MyBooks - Nasze recenzje

    Sięgając po tę książkę trzema mieć na uwadze to, że nie jest napisana naukowym mową i wciąga coraz bardziej, mimo że nie jest książką 'typowo do czytania'. Jest ona bardziej poradnikiem mówiącym o tym jak bardzo kluczowy jest nasz sposób myślenia i patrzenia na świat. Jednak, żeby ujrzeć te prawdy trzeba być na tyle dojrzałym, aby zdawać sobie sprawę z tego co jest przekazane w tej książce, a są to same życiowe prawdy!

  • piotr

    Kiedy mój dziadek poważnie zachorował lekarz powiedział do mnie, że teraz wszystko tylko w rękach Boga i... dziadka. Odparłem, że prawdopodobnie raczej w rękach specjalistów, do których, przynajmniej mam taką nadzieję, ów lekarz się zalicza. Odpowiedział mi, że stan jest poważny, lecz widział już przypadki osób, które zdrowiały będąc w tym samym stanie. Widział jednak również ludzi, którzy w nim umierali. Jedyne, co ich różniło to nastawienie i wiara w wyzdrowienie. Mój dziadek nigdy nie należał do optymistów i nie chciał słuchać o sile pozytywnego nastawienia. Sklął więc argumenty lekarza, a mnie nie chciał słuchać. Zamiast tego słabł z dnia na dzień i kwestią tygodni było jego odejście. Traf chciał, że w tym samym okresie moja małżonka zaszła w ciążę. Dziadka to bardzo poruszyło bo od zawsze chciał mieć prawnuki. Od tego momentu zaszła w nim przemiana. Zaczął coraz częściej wspominać o wyzdrowieniu i że jeszcze dożyje narodzin naszego dziecka. I rzeczywiście wyzdrowiał. Dzięki książce pdf Dr. Hamilto

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!