Wszechświaty równoległe okładka

Średnia Ocena:


Wszechświaty równoległe

Czy istnieją wyższe wymiary czasoprzestrzeni? Czy czarne dziury są bramą do innych wszechświatów? Czy możliwe jest zbudowanie „machiny czasu”? Czy cywilizacja ludzka będzie zdolna przenieść się do wszechświata równoległego, gdy słynny nam Wszechświat będzie umierał? Michio Kaku rozważa wszystkie te kwestie, opierając się na osiągnięciach współczesnej kosmologii. Snuje swe futurystyczne rozważania i dokonuje jednocześnie wspaniałego przeglądu współczesnej fizyki kwantowej. W sposób klarowny i przejrzysty przedstawia podstawowe fakty z teorii strun, teorii inflacji, teorii Dużego Wybuchu, teorii grawitacji a także najwieższe odkrycia astronomii obserwacyjnej. „Warto sięgnąć po tę książkę, gdyż jej lektura to piękna podróż, z przewodnikiem-znawcą przedmiotu, po Wszechświecie, którego zrozumienie zmusza nas, byśmy sięgali do granic wyobraźni” – powiedział Brian Greene, profesor fizyki teoretycznej, twórca „Struktury kosmosu” i „Piękna Wszechświata”.

Szczegóły
Tytuł Wszechświaty równoległe
Autor: Kaku Michio
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Prószyński Media
Rok wydania: 2010
Tytuł Data Dodania Rozmiar
Porównaj ceny książki Wszechświaty równoległe w internetowych sklepach i wybierz dla siebie najtańszą ofertę. Zobacz u nas podgląd ebooka lub w przypadku gdy jesteś jego autorem, wgraj skróconą wersję książki, aby zachęcić użytkowników do zakupu. Zanim zdecydujesz się na zakup, sprawdź szczegółowe informacje, opis i recenzje.

Wszechświaty równoległe PDF - podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby podgląd był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

promuj książkę

To twoja książka?

Wgraj kilka pierwszych stron swojego dzieła!
Zachęcisz w ten sposób czytelników do zakupu.

Recenzje

  • Marcin Slany

    Z mojego punktu widzenia jest to bardziej zaktualizowania odsłona książki "Hiperprzestrzeń'; niestety mniej interesująca.