Czytaj więcej:
Wspomnienia gracza giełdowego. Z komentarzem historycznym Jona D. Markmana okładka

Średnia Ocena:Wspomnienia gracza giełdowego. Z komentarzem historycznym Jona D. Markmana

"Wspomnienia gracza giełdowego" to fabularyzowana biografia jednego z najbardziej słynnych spekulantów wszech czasów -Jesse Livermoore'a. Jesse Livermoore funkcjonował na rynkach akcji i towarów na początku dwudziestego wieku. Zarabiał i tracił fortuny. W ciągu jednego miesiaca zarobił dziesięć milionów dolarów, co na owe czasy było sumą astronomiczną. Jego koncepcje spekulacji na giełdzie były inspiracją dla kolejnych pokoleń graczy giełdowych i mimo upływu lat nie straciły na wartości. Co więcej dużo fragmentów opisanych w książce pdf zaskakuje świeżością.Najnowsze wydanie zostało wzbogacone o liczne komentarze Jona Markmana, który przybliża atmosferę tamtych czasów, dzięki wycinkom prasowym, opisom najistotniejszych postaci (min. Bernard Baruch, Jay Gould, James Fisk jr.) , tła historycznego. Powoduje to, że mamy do czynienia z zupełnie nową książką.

Szczegóły
Tytuł Wspomnienia gracza giełdowego. Z komentarzem historycznym Jona D. Markmana
Autor: Lefevre Edwin, Markman Jon
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Linia
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Wspomnienia gracza giełdowego. Z komentarzem historycznym Jona D. Markmana pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Wspomnienia gracza giełdowego. Z komentarzem historycznym Jona D. Markmana Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Wspomnienia gracza giełdowego. Z komentarzem historycznym Jona D. Markmana PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Pobierz PDF

Nazwa pliku: cv-bartlomiej-rupec (1).pdf - Rozmiar: 345 kB
Głosy: -8
Pobierz
Nazwa pliku: OFERTA_20191200036.pdf - Rozmiar: 725 kB
Głosy: -12
Pobierz

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • AdamN

    Książka ebook opisująca losy inwestora Larry'ego Livingston'a (to postać fikcyjna ponieważ tak naprawdę nazywał się Jesse Livermore), który spekulował na przełomie XIX i XX wieku. Opisywane przez niego metody, strategie czy przemyślenia pozostają aktualne do dziś...każdy kto zajmuje się inwestycjami powinien te książkę przeczytać. A o to 5 powodów dlaczego warto: https://www.moneyandlife.pl/5-powodow-dla-ktorych-kazdy-inwestor-powinien-przeczytac-wspomnienia-gracza-gieldowego/

 

 

Wspomnienia gracza giełdowego. Z komentarzem historycznym Jona D. Markmana PDF transkrypt - 20 pierwszych stron:

 

Strona 1 Bartłomiej Rupeć E-mail: [email protected] Telefon: 511136792 Data urodzenia: 04.02.2001 Miasto: Warszawa Doświadczenie zawodowe 11/2014 - 02/2015 Associate Consultant White & Case Oddział: Warszawa Krótki opis stanowiska: sporządzanie projektów pism procesowych analiza dokumentów prawnych, zbieranie materiałów potrzebnych do przygotowywania opinii prawnych 01/2014 - 10/2014 Asystent Prawny Stolarek/Grabalski Oddział: Warszawa Krótki opis stanowiska: sporządzanie projektów pism procesowych analiza dokumentów prawnych, zbieranie materiałów potrzebnych do przygotowywania opinii prawnych Wykształcenie 10/2010 - 06/2016 Uniwersytet Warszawski Kierunek: prawo Poziom wykształcenia: magister 09/2007 - 06/2010 Akademicki Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Juliusza Słowackiego w Chorzowie Poziom wykształcenia: średnie Znajomość języków obcych angielski: poziom zaawansowany niemiecki: poziom średni Kursy, szkolenia i certyfikaty 09/2015 Zmiany w prawie cywilnym i administracyjnym Organizator: Kolegium Kształcenia Kadr Administracji przy CIAPP 07/2015 Umowy cywilnoprawne w obrocie gospodarczym Organizator: Centrum organizacji szkoleń i konferencji SEMPER Strona 2 Zainteresowania Podróże (głównie Skandynawia) Sport (piłka nożna, bieganie) Historia II wojny światowej Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, 2281, z 2016 r. poz. 195, 677).

O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!