Czytaj więcej:
Worowka okładka

Średnia Ocena:Worowka

Tajemnice, które skrywała Aisza, wyszły na jaw. Przeszłość, przed którą uciekała, w końcu ją dopadła. Postawiona pod ścianą i zdana tylko na siebie worowka będzie musiała zgodzić się na warunki swego oprawcy. Aby uratować kogoś, kogo kocha, jest zmuszona położyć na szali życie równie ważnej dla niej osoby. Czy dokona właściwego wyboru? Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Worowka
Autor: Jurga Paulina
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Otwarte
Rok wydania: 2023

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Worowka pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Worowka Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Worowka PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • kasia

  Pani Krystyno jeśli okładka jest zniszczona to składa się reklamacje do Empika, A nie wystawia 1 gwiazdkę jako recenzję.

 • bookdiary_kate

  „Worowka” to prawdziwy rollercoaster emocjonalny. Nie da się nie zauważyć, że ta historia to prawdziwy kunszt, solidnie przygotowany research. Paulina przenosi nas w sam środek rosyjskiej bratwy, która nie zna litości, jest okrutna. Co więcej tutaj kulturowość ma nie małe znaczenie. Przede wszystkim muzułmańskie korzenie Aiszy, interpretacja Koranu według swoich potrzeb i fanatyzm. Wreszcie by okrasić całość cudownymi legendami gruzińskimi. Niektóre wręcz wywoływały ciarki. „Worowka” pełna jest opisów, jednak są one cudowne i wyważone. Przy tak niełatwej historii zdecydowanie były potrzebne, aby w pełni zrozumieć czego doświadczyła Aisza. Ile siły musiała w sobie mieć, by przetrwać. To świat, którego jako czytelnik nie znałam. Brudny, pełny układów, gdzie liczą się układy. Czeczenia, jak pamiętacie z poprzedniego tomu nie miała łatwo. Jej życie zostało naznaczone. Igor był jej buforem bezpieczeństwa. Mimo niełatwej natury, a jeszcze gorszej przeszłości sprawił, że zaufała mu bezgranicznie. To co ich połączyło i w jaki sposób Paulina stworzyła to w fabule ujmuje za serce. Mimo, że ten tom należy do kobiety, postać Wasina odgrywa tu nie małą rolę. Jest to jeden z moich ulubionych bohaterów męskich. Szczery, lojalny i stawiający rodzinę nad wszystko. Grzechem by było gdybym nie wspomniała o postaciach drugoplanowych. Kalina, Hamid i Chochot tworzą tutaj wyjątkowo tło. Każdy z nich wnosi do tej książki coś innego. Nawet naiwna i wierząca w ideały Tasiko jest postacią ponad wyraz realną. @paulinajurga dziękuję za tę trylogię. Zabrałaś mnie do świata, którego nie znałam. Niejednokrotnie fabuła stąpala po bardzo kruchym lodzie, ani razu jednak ten nie pękł. „Worowka” tworzy dużo warstw, dużo oblicz ludzkich twarzy, manipuluje czytelnikiem. Otworzyła mi oczy, nie raz z przerażeniem otwierałam kolejną stronę. Ta książka ebook powinna stanowić przykład, dbałość o szczegóły, prawdziwe przygotowanie, jest po prostu ZACHWYCAJĄCA!!! ⭐⭐⭐⭐⭐/5

 • anonymous

  "Worowka" - Paulina Jurga (trzeci tom serii gruzińskiej: Ławrusznik, Pachan) Jestem wściekła! Tak, dokładnie! Bo nie potrafiłam sobie odmówić i mimo ostrzeżenia, przeczytałam Epilog 2! Mam ochotę wyrwać ostatnie strony z książki, naprawdę! Lecz po kolei... Tym razem nie będę się zagłębiać w fabułę, nie zamierzam Wam spojlerować, jeśli nie czytaliście jeszcze "Pachana". Podzielę się za to z Wami własnymi odczuciami. Na początku i przez znaczną element książki byłam bardzo zaskoczona - zupełnie inaczej wyobrażałam sobie rozwinięcie akcji mrożącego krew w żyłach zakończenia "Pachana". Byłam bardzo zadowolona, lecz wiedziałam, że to wszystko ma tylko uśpić moją czujność. Nagły plot twist w najmniej spodziewanym momencie był pierwszym szokiem. Potem jednak wszystko szło zupełnie inaczej niż mogłabym się tego spodziewać. Drżałam przewracając kolejne strony... Musiałam robić przerwy w czytaniu, aby móc ochłonąć! W przypadku ebooków autorki absolutnie nie wiadomo czego można się spodziewać, co się komu przytrafi i kto zostanie uśmiercony... Paulina Jurga jest idealna w tym, co robi, naprawdę! Już to pisałam, lecz się powtórzę - stworzyła genialne uniwersum i choć okrutne, to tak realne, że mam wrażenie, jakbym ich wszystkich znała osobiście i przyglądała się ich dziejom z bardzo bliska. Każda książka ebook Pauliny jest świetna, lecz każda następna jest jeszcze lepsza od poprzedniej. Naprawdę nie wiem jak Ty to robisz! "Worowka" wprost rozwaliła mi system! Choć zauważyłam pewną prawidłowość - najbardziej wymagające emocjonalnie są u Ciebie trzecie tomy. Mam więc na koniec zapytanie - kiedy kontynuacja Epilogu 2? Mam nadzieję, że to nie będą trzy tomy o tym psychopacie, ponieważ boję się, że zanim je przeczytam, to wyrwę sobie wszystkie włosy z głowy... Proszę o jeden tom z... happy endem...?! Jeśli jeszcze macie wątpliwości, to potwierdzam - wszystkie sześć tomów to absolutny MUST READ!

 • Agnieszka Szczepanik

  To jest książka ebook w ,której emocje gonią emocje !!!Znając wszystkie poprzednie książki pani Pauliny wiedziałam czego się mogę spodziewać i z niemałym lękiem ją czytałam ,ale to wszystko co jest w niej przerosło moje oczekiwania !!! Piękna seria,świetni bohaterowie ,wspaniałe odniesienia do obyczajów,przypowieści gruzińskich , ( aż mam ochotę pojechać do Gruzji 😏)Jeśli szukasz książki , która mówi o miłości ,bólu ,brutalności , lecz przede wszystkim o SILE ....to jest to opowieść jaką powinniście koniecznie przeczytać !!!!!!

 • Olga

  Cóż mogę powiedzieć książka ebook to petarda-wystrzela pełną gamą emocji, nie da jej się przeczytać bez śmiechu i łez. Aisza i Rzeźnik para doskonała w własnej niedoskonałej miłości. Książka ebook warta grzechu. Zalecam wszystkim serdecznie całą serię od Matrioszki po Worowkę. Tej historii nie da się zapomnieć.

 • Barbara

  Długo wyczekiwane zakończenie serii. Fantastyczna historia. Trzymająca w napięciu z nutką pikanterii. Zalecam jak każdą z ebooków tej autorki

 • anna tomaszewska

  Polecam. Jak zwykle się nie zawiodłam. Super książka ebook . Tak jak cała seria.

 • Adriana

  Piękna Seria❤️❤️❤️Ostatnia element Serii Gruzińskiej.Polecam wszystkim.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!