Czytaj więcej:
Włoski. Kurs podstawowy ekstra. Poziom A1-B1 + CD okładka

Średnia Ocena:Włoski. Kurs podstawowy ekstra. Poziom A1-B1 + CD

Książka ebook + 2x Audio CD + CD mp3 + program komputerowy. 2200 najistotniejszych słów i zwrotów, gramatyka z ćwiczeniami, dialogi, ilustrowane ciekawostki. "Włoski. Kurs podstawowy ekstra" to niezwykły pakiet składający się z bestsellerowego Kursu podstawowego, dodatkowych nagrań przydatnych w każdej rozmowie a także programu ćwiczącego praktyczne zwroty konwersacyjne. Przeznaczony jest dla osób początkujących a także wszystkich, którzy chcą dynamicznie i samodzielnie opanować podstawy języka.  Kurs uczy 2200 słów i zwrotów potrzebnych na co dzień – teraz już samodzielnie zapytasz o drogę, zrobisz zakupy, zarezerwujesz pokój w hotelu i bez problemu porozumiesz się w większości sytuacji! Ilustrowane fotografiami ciekawostki zapoznają cię z obyczajami a także kulturą Włoch. Książka zawiera praktyczne dialogi, ciekawe ćwiczenia, zapis nagrań, ciekawostki a także uczy prawidłowej pisowni. Obszerna element gramatyczna objaśnia najistotniejsze zagadnienia, a ćwiczenia umożliwiają sprawdzenie własnej wiedzy.  Wysokiej jakości nagrania (262 min) pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię a także prawidłową wymowę. Wszystkie słówka, zwroty a także dialogi wraz z tłumaczeniami zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów. Uczysz się bez konieczności zaglądania do książki! Dodatkowa płyta zwiera nagrania zwrotów przydatnych w rozmowie a także program komputerowy, który pozwala przećwiczyć je w praktyce. "Włoski. Kurs podstawowy ekstra": 262 min nagrań – tylko rodowici Włosi, dialogi i praktyczne wyrażenia z tłumaczeniami, przystępnie objaśniona gramatyka, ćwiczenia z kluczem odpowiedzi, ilustrowane ciekawostki i sekcje dla ambitnych, przejrzyste tabele gramatyczne, dodatkowa płyta z nagraniami przydatnych wyrażeń konwersacyjnych, program komputerowy trenujący znajomość dodatkowych zwrotów konwersacyjnych. "Włoski. Kurs podstawowy ekstra" jest zalecany do samodzielnej nauki w podróży, w domu, w samochodzie. Ucz się, gdziekolwiek jesteś! Opanuj podstawy języka i zacznij swobodnie rozmawiać!

Szczegóły
Tytuł Włoski. Kurs podstawowy ekstra. Poziom A1-B1 + CD
Autor: Opracowanie zbiorowe
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Edgard
Rok wydania: 2017

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Włoski. Kurs podstawowy ekstra. Poziom A1-B1 + CD pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Włoski. Kurs podstawowy ekstra. Poziom A1-B1 + CD Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Włoski. Kurs podstawowy ekstra. Poziom A1-B1 + CD PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Ewa Żukowska

    Fajna książka ebook do nauki , latwo się z niej nauczyć języka , mowa dość łatwy

  • Anonim

    Witam, przygotowuję się do studiów we Włoszech, które będę rozpoczynał w październiku. Cały psikus polega na tym, że nigdy z tym mową nie miałem do czynienia:) . Szukając publikacji do skutecznej nauki języka włoskiego, trafiłem na te pozycje wydawnictwa Edgard. Zaczynałem od podstaw, po trzech miesiącach nauki dzięki tej książce, opanowalem materiał na poziomie początkowym. Bardzo przejrzysta pozycja, najbardziej podstawowe zasady gramatyki i wymowy, dosyć użyteczne słownictwo, podzielone na działy skutecznie skraca czas nauki i pozwala systematycznie chłonąć zwroty, wyrażenia i słowa. Po trzech miesiącach zaczynam już poziom średniozaawansowany i opierając się na tym wydawnictwie jestem dobrej myśli, zakładam że opanuje do października materiał B2 i swobodnie będę mógł się porozumiewać będąc na miejscu. Gorąco zalecam zarówno tą książkę jak i inne tego wydawnictwa. Płyty Audio bardzo nieźle pomagają z oswajaniem się języka. Dodam jeszcze, że zawsze byłem noga z nauki języków. Marka Empik przyczyni się do rozpoczęcia moich studiów bez większego stresu. Zalecam też słownikiem, który nabyłem w październiku ub roku. Marek Maciejczuk

  • skrzat

    Bardzo niezły wybor :) Dynamiczna wysyłka, zalecam EMPIK :)

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!