Czytaj więcej:
Winne strony. Opowieść o pasji, która zmienia życie okładka

Średnia Ocena:Winne strony. Opowieść o pasji, która zmienia życie

Historia pasji, która staje się metodą na życie. W połowie życia Marek Kondrat powoli poznaje świeży świat. Odkrywa sekrety winnych latorośli, winnice i skarby ukryte w mrocznych piwnicach. U szczytu aktorskiej kariery postanawia przemienić własne życie i znika ze sceny i czerwonych dywanów. "Winne strony" to odkrywanie smaków, barw, aromatów i ludzi, którzy tak jak autor, pokochali wino. Marek Kondrat omawia różnorakie regiony - od spalonej słońcem Toskanii, przez górzystą Amerykę Południową, po wyspy Nowej Zelandii. Jego podróż dookoła świata zdaje się potwierdzać, że - jak mawiają - wino pite tam, skąd pochodzi, smakuje najlepiej.

Szczegóły
Tytuł Winne strony. Opowieść o pasji, która zmienia życie
Autor: Kondrat Marek
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Społeczny Instytut Wydawniczy Znak
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Winne strony. Opowieść o pasji, która zmienia życie pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Winne strony. Opowieść o pasji, która zmienia życie Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Winne strony. Opowieść o pasji, która zmienia życie PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Agnieszka Antonowicz

  Idealna książka ebook o pasji do wina opowiedziana ładnym literackim mową i z poczuciem humoru. Polecam.

 • mariusz

  Kto lubi wina musi to przeczytać. Bardzo ładnie wydana i zilustrowana książka. Zalecam

 • Miqa

  Ok, a teraz do rzeczy. Wspominałam, że moje oczekiwania wobec tego albumu-książki zostały spełnione. Co więcej! zostały przerośnięte :) Dlaczego? Książka ebook ta stanowi fascynującą lekturę, która wciąga już od pierwszych zdań, od pierwszych stron – aż po ostatnie. Mogłabym teraz pisać same poytywne przymiotniki, które opiewałyby to wydanie, lecz postaram się wykrzesać trochę więcej elokwencji w tym przedświątecznym okresie.– wartość merytoryczna na najwyższym poziomie – czytelnik ma okazję dowiedzieć się wszystkiego, dosłownie wszystkiego na temat wina, winorośli czy historii wina;– forma nierzadko przybiera postać reportażu, pamiętnika z podróży, w którym nie brak przemyśleń i dygresji autora, przez co czułam się jakby wszystko sam mi opowiadał;– podróże… ach jak ja uwielbiam ten aspekt! Twórca wręcz zabierał mnie w dużo świetnych miejsc, bym mogła razem z nim odkrywać wino – taka dynamiczna „winna” podróż dookoła świata;– przypisy na marginesach stron – coś świetnego, w momencie, gdy nie wiedziałam, co to jest fermentacja malolaktyczna, taniny, moszcz czy filoksera;– no i jasna sprawa: świetne wydanie, pełne kolorowych, wielkich zdjęć i ilustracji, wszystko jest bardzo estetyczne i przejrzyste;Serdecznie polecam!

 • Tamara

  Bardzo serdecznie zalecam książkę tym, którzy odnaleźli w swoim życiu smak i tym, którzy dopiero mają nadzieję na jego znalezienie, ponieważ to taka pochwała życia z kieliszkiem wina w ręku : )

 • Giga

  Można Myślec, że następny celebryta wydał książkę dla pieniędzy. W przypadku Kondrata daleko mu do pustych gwiazdek. Ten człowiek tak samo jak poświęcał się pasji kina, oddaje się teraz pasji wina. A świat winiarski tworza ludzie, którzy tak jak on autentycznie kochają to co robią kultywując pamięć o własnej kulturze. Dzięki ,,Winnym stronom” można posmakować trochę innego świata – zupełnie oderwanego od naszej szarej, polskiej rzeczywistości.

 • Radecki

  Najbardziej kontrowersyjna postać polskiego kina, ktoś, kto po wielu latach grania ról wszech czasów postanowił zakończyć karierę, zagrać wszystkim na nosie, w reklamie banku i wkręcić się w przemysł winiarski. Jednak w ,,Winnych stronach” czuć kunszt i niezwykłość autora w jego słowach, podejściu do życia i luzie. Zalecam nie tylko fanom dobrego wina, lecz również tym, którzy cenią sobie ciekawe, dobre życie.

 • mikka

  Lekkie pióro, mało tanin. Spośród winnych propozycji ta urzekła mnie swoim brakiem pretensjonalności.

 • jolanta bosek

  Czytadełko, na jeden wieczór Uwielbiam Pana Kondrata lecz wolę spotkania z nim,niż to jak piszę. Nie porwało mnie

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!