Czytaj więcej:
Windows 7 Resource Kit. Tom 1-2 okładka

Średnia Ocena:Windows 7 Resource Kit. Tom 1-2

Rozstrzygające  źródło wiedzy o wdrażaniu i obsłudze systemu Windows 7 – wprost od ekspertów.Microsoft® Resource Kit to pogłębione i wyczerpujące źródło informacji potrzebnych w przedsiębiorstwie przy administrowaniu systemem Windows 7. Czytelnik znajdzie tu porady techniczne pochodzące od tych, którzy najlepiej znają ten system – Microsoft Most Valuable Professionals a także członków zespołu Windows 7, a ponadto setki skryptów, narzędzi i źródeł informacji na dysku CD. Dowiedz się, jak: wprowadzać najlepsze rozwiązania przy użyciu zestawu narzędziowego Microsoft Deployment Toolkit 2010 zaplanować migrację użytkowników; testować zgodność aplikacji; zarządzać aktualizacjami zarządzać obiektami zasad grupy za pomocą programu Windows PowerShell™ administrować Zaporą systemu Windows i programem Windows BitLocker® zaimplementować IPsec, IPv6, sieci bezprzewodowe i połączenia VPN zainstalować i skonfigurować drukarki, urządzenia i usługi zarządzać dyskami, systemami plików, magazynami i zabezpieczeniami danych administrować funkcjami wyszukiwania i indeksowania za pomocą zasad grupy korzystać ze skryptów do zarządzania kondycją systemów, monitorowania i oceny wydajności diagnozować i rozwiązywać kłopoty związane z uruchamianiem systemu, sprzętu i sieci Dysk CD zawiera: Prawie 200 skryptów programu Windows PowerShell, utworzonych specjalnie dla tej książki, które można dostosowywać, by administrować swóim środowiskiem. Windows 7 Resource Kit PowerShell Pack – 700 poleceń cmdlet i funkcji, rozszerzających funkcjonalność zintegrowaną z systemem Windows. Łącza do witryn sieci Web autorów. Przykładowe epizody z ebooków Microsoft Press®. Wersję książki w formacie eBook, którą można prosto przeszukiwać. W ramkach „Wprost ze źródła” eksperci firmy Microsoft przekazują dodatkowe spostrzeżenia i porady dotyczące rozwiązywania problemów. Wymagania systemowe podano na końcu książki

Szczegóły
Tytuł Windows 7 Resource Kit. Tom 1-2
Autor: Tulloch Mitch, Northrup Tonny, Honeycutt Jerry, Wilson Ed
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Microsoft Press
Rok wydania: 2010

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Windows 7 Resource Kit. Tom 1-2 pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Windows 7 Resource Kit. Tom 1-2 Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Windows 7 Resource Kit. Tom 1-2 PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Cecylia Urbańczyk

    Zamawiałem tą książkę 2 razy. Za każdym razem przychodził wyłącznie tom 1. Kiedy poprosiłem o wyjasnienie, dowiedziałem się, że pozycja jest I-tomowa (!!!).Gdyby szanowny empik bardziej się postarał to by wiedział, że pozycja jest II-tomowa i OBA TOMY mają cenę 199zł na okładce.Jawne wyłudzenie ze strony EMPIK.COM - nie dajcie się oszukać. Każdy konkurencyjny sklepik sprzedaje w tej cenie nie 1 a 2 tomy!!!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!