Czytaj więcej:
Windows 7 PL okładka

Średnia Ocena:Windows 7 PL

Poznaj najnowszą wersję najpopularniejszego systemu operacyjnego świata    * Wybierz najlepszą dla siebie edycję systemu    * Zainstaluj i skonfiguruj środowisko zgodnie ze własnymi wymaganiami    * Naucz się korzystać z narzędzi oferowanych przez Windows 7    * Dowiedz się, jak korzystać z sieci    * Zabezpiecz własny komputer System operacyjny to najistotniejsze i najbardziej podstawowe oprogramowanie instalowane na komputerze. Pełni on rolę pośrednika pomiędzy użytkownikiem i aplikacjami a sprzętem, umożliwiając korzystanie z zaawansowanych maszyn cyfrowych osobom, które nigdy wcześniej nie miały kontaktu z technologiami informatycznymi. Najbardziej słynnymi i lubianymi systemami operacyjnymi są niewątpliwie środowiska firmy Microsoft, a o miano najlepszego konkuruje najwieższy z jej produktów, czyli Windows 7.Tak jak "siódemka" jest najbardziej dopracowanym, efektownym i najbezpieczniejszym z systemów Microsoftu, tak również książka ebook "Windows 7 PL" może stać się najistotniejszym źródłem wiedzy o jego możliwościach. Ten bogato ilustrowany podręcznik krok po kroku przeprowadzi Cię przez procedurę instalacji środowiska, pomagając wybrać jego najwłaściwszą edycję. Dowiesz się dzięki niemu, jak dopasować system do własnych wymagań, jak korzystać z okien i narzędzi oferowanych przez interfejs użytkownika a także jak zarządzać plikami, katalogami i dyskami. Nauczysz się podłączać i konfigurować urządzenia zewnętrzne, łączyć się z siecią, korzystać z internetu a także używać programów współpracujących z tym systemem. Poznasz również bardziej zaawansowane zagadnienia, związane z administracją systemem i zabezpieczaniem go przed klasycznymi zagrożeniami.    * Wybór odsłony systemu i instalowanie Windows 7    * Podstawowe możliwości interfejsu użytkownika    * Operacje na oknach i najistotniejsze działania w systemie    * Dostosowywanie wyglądu i sposobu pracy Windows    * Zarządzanie dyskami, folderami i plikami    * Konfigurowanie i używanie urządzeń zewnętrznych    * Zarządzanie kontami użytkowników    * Uruchamianie i używanie programów a także narzędzi systemowych    * Administrowanie komputerem    * Konfigurowanie połączeń sieciowych i korzystanie z internetu    * Ochrona systemu i zapewnianie prywatności danych Doskonałe malunki ilustrujące sposób wykonania każdej czynności.Nauka nie może być prostsza.

Szczegóły
Tytuł Windows 7 PL
Autor: Szeliga Marcin, Mendrala Danuta
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Helion
Rok wydania: 2009

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Windows 7 PL pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Windows 7 PL Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Windows 7 PL PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Lubimy tę książkę:)

    Spośród wielu ebooków będących źródłem informacji o tej aplikacji, ta wydaje się najlepsza. Dlaczego? Bo komputer nie dla każdego jest otwartą księgą i wielu, zwłaszcza starszych ludzi ma kłopoty z odkrywaniem jego możliwości. „Windows 7” w łatwy i przejrzysty sposób wyjaśnia, jak poruszać się po systemie, jak go przede wszystkim bezpiecznie zainstalować. Atutem jest nie tylko przystępny mowa książki, lecz też fotografie autentycznych okienek z wyraźnie zaznaczanymi krokami, które trzeba wykonać, by osiągnąć to, co się chce.Zachęcam do przeczytania i oceny. - Łukasz Kompała, Empik Wrocław

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!