Czytaj więcej:
Wilcza pieśń. Śladami watahy. Tom 1 okładka

Średnia Ocena:Wilcza pieśń. Śladami watahy. Tom 1

Ayana jako dzidziuś utraciła matkę w wyniku tajemniczego porwania i została sama w najbiedniejszej dzielnicy Nowego Jorku. Tutaj nawet wilkołak nie ma łatwego losu. Kobieta żyje na swoją rękę przez kolejne lata – aż do czasu, gdy zostaje uprowadzona do lokalnego podziemia i zmuszona do potyczki z innymi wilczycami. Z opresji ratuje ją Donovan, samiec Alfa wywodzący się ze starego, bogatego rodu wraz ze własnymi towarzyszami. Ayana, która nigdy nie była nikomu dłużna, czuje silną potrzebę odwdzięczenia się za uratowanie życia. Jednak czy odnajdzie się wśród obcych wilkołaków i zdobędzie ich zaufanie, skoro ukrywa mroczny sekret, który może stanowić zagrożenie dla nich wszystkich? Co kryje się za zagadkowymi znakami, które pojawiają się na jej skórze? Jak zareaguje Donovan a także jego wataha, gdy odkryją prawdę? Wystarczyła jedna chwila, jedna decyzja, by połączył ich pakt. Są niczym ogień i woda, światłość i ciemność, prawość i grzech, a jednak… Każdy wilk potrzebuje własnego stada. Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Wilcza pieśń. Śladami watahy. Tom 1
Autor: Anna Piwnicka
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Romantyczne
Rok wydania: 2023

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Wilcza pieśń. Śladami watahy. Tom 1 pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Wilcza pieśń. Śladami watahy. Tom 1 Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Wilcza pieśń. Śladami watahy. Tom 1 PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Magdalena

    To pierwszy tom serii, która sprawi, że znajdziecie się w niezwykłym świecie, pełnym niebezpieczeństw, tajemnic,magii, niedopowiedzeń i przystojnych wilkołaków. “Ujrzała trzy postacie, na pierwszy rzut oka nie wyróżniające się spośród tłumu. Jednak ona rozpoznała ich od razu, w tej samej sekundzie,gdy jej wzrok napotkał ich lśniące, nieludzkie oczy. Spoglądały na nią trzy bestie gotowe do pościgu. Tak długo ich unikała, a teraz przyszły po nią osobiście.” Ayana nigdy nie miała łatwego życia, w wieku trzynastu lat utraciła matkę, mieszka w najbiedniejszej ulicy Nowego Jorku i raczej nie ma szans na poprawienie jakości własnego życia. Gdy wpada w ręcę wilkołaków organizujących nielegalne potyczki samic, jest pewna, że jej życie wkrótce się skończy. Okazuje się że ma dużo szczęścia gdyż na miejscu pojawia się Donovan Kaine, wraz ze własnymi przybocznymi, którzy zaplanowali zniszczenie podziemi. Przerywają pojedynek dwóch samic, a na koniec alfa postanawia pomóc rannej Ayanie, od teraz nic już nie będzie takie samo. Jest to wieczór i spotkanie, które odmieni życie Ayany już na zawsze. Czego Donovan zażąda w zamian za uratowanie życia kobiecie? W końcu Ayana jest bardzo atrakcyjną wilczycą… Jednak skrywa w sobie dużo tajemnic, kim tak naprawde jest zagubiona wilczyca, i jak skrywane sekrety wpłyną na jej przyszłość? Byłam pewna, że z tego ratowania wyniknie romans, jednak… To co zaserwowała nam autorka zaskoczyło mnie, nie spodziewałam się niektórych odkrytych faktów. Na początku wydaje nam się, że Ayana ma skomplikowane życie, jednak odkrywane sekrety zamieszają w nim jeszcze bardziej. Masa emocji i sekretów przeszłości. Silna, pyskata i samodzielna bohaterka, która jak nikt inny potrafi walczyć z demonami przeszłości, która by poznać prawdę nie cofnie się przed niczym. Oddana przyjaciółka, która osłoni Cię swoją piersią i idealny kłamca, który naprawde dużo potrafi ukryć… Niestety tajemnica, którą skrzętnie ukrywa, sama postanowi się ujawnić… Jak zareagują na nią nowo poznani mężczyźni? Czy da się zbudować relacje na kłamstwie..? Co wygra tym razem, strach przed nieznanym, czy uczucie? Jestem zakochana w historii Ayany, Donovana, Cedrica i Lucasa… Chce więcej, chce odpowiedzi, chce prawdy, chce emocji. Jestem olbrzymią wielbicielką fantastyki, a romantasy to coś co sprawia, że przepadam z kretesem. Tak było z tą historią od pierwszej strony wiedziałam, że to będzie coś wyjątkowego i tak właśnie jest. Bardzo polecam, nie tylko fanom fantastyki lecz i romantycznym duszom, które odnajdą tu niezwykły romans slow burn, zabarwiony początkową niechęcią i nieufnością.

  • Zakaz_czytaAnia

    Urban fantasy to jeden z moich ulubionych podgatunków. A do tego wilki. Sekrety rodzinne. Wyjątkowe moce i inne rodzaje magii nie zawsze tej dobrej. No czy to nie brzmi jak coś, co chce się czytać. I to jeszcze jak. „Wilcza pieśń” to mój idealny patronat, który mi się czytało wręcz genialnie. Ciekawi i zagadkowy bohaterowie. Nieprzewidywalna fabuła i zwroty akcji. Czy pragniemy czegoś więcej? Jedyny zarzut, jaki mam do tej książki to jej grubość. Oj bardzo chce się zostać jak najdłużej w tym świecie i poznawać dalsze tajemnice. Coś mogę powiedzieć wilki skradły moje serce. Chce więcej. Więc wam również zalecam sprawdzić ten tytuł, ponieważ jeżeli to, co napisałam do was przemawia, to uwierzcie mi, że nie będziecie żałować lektury. Mam też nadzieję, że to nie koniec i poznamy dalsze losy, ponieważ zżyłam się z bohaterami i jeszcze nie chciałabym opuszczać zadziornej Ayany, nieufnego Cedrica, ufającego własnej intuicji Donovana i reszty nieodgadnionych postaci, które już powoli zaczęły się przed nami odkrywać kawałek po kawałku. Z uśmiechem na buzi zalecam wam tę książkę. Tylko uwaga wydawnictwo podaje, że to książka ebook 18 także ja również to tu napiszę. E-book dostępny już na Legimi. Współpraca z wydawnictwo romantyczne

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!