Czytaj więcej:
Wiem co myślisz okładka

Średnia Ocena:Wiem co myślisz

Czy można dowiedzieć się, co myśli druga osoba? Kim jest człowiek, który twierdzi, że mógłby odczytać nasze myśli? Specjaliści potrafią rozpoznać po zachowaniu człowieka jego stany emocjonalne, a nawet to, co w danym momencie losy się w jego głowie. Dzięki obserwacji zachowania setek osób stwierdzili oni, że pewne gesty i mimika, zdradzają konkretne myśli. Prawdziwą sztuką jest ich bezbłędne odczytywanie. Thorsten Havener jest jednym z najbardziej słynnych mistrzów sztuki czytania w myślach. To artysta prezentujący własne wyjątkowe umiejętności w zapierających dech widowiskach. Występuje w wielu programach telewizyjnych i radiowych. Prowadzi pokazy na żywo z udziałem publiczności, przedstawiając na nich własne zadziwiające zdolności.   Dzięki własnej pierwszej na polskim rynku książce, przekazuje najistotniejsze techniki rozszyfrowywania ludzkiego umysłu. Pokazuje listę instrumentów mentalnych a także pokazuje, jak możesz ich używać w życiu codziennym. To tutorial o czytaniu w myślach bez konieczności posiadania daru jasnowidzenia czy innych nadprzyrodzonych zdolności. Dzięki niemu nauczysz się rozszyfrowywać intencje własnych rozmówców, wyłącznie przez ich uważną obserwację. Gesty, mimika i język ciała każdego człowieka powodują, że to, o czym myśli staje się widoczne bez wypowiadania przez niego jakichkolwiek słów. Za pomocą licznych eksperymentów, praktycznych ćwiczeń, twórca zachęca, abyś na nowo spojrzał na siebie i własne otoczenie. Sprawdź co myślą inni.

Szczegóły
Tytuł Wiem co myślisz
Autor: Havener Thorsten
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Rok wydania: 2012

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Wiem co myślisz pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Wiem co myślisz Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Wiem co myślisz PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Grzegorz Wrześniewski

  Idealna książka ebook Jako mentalista nie można trafić na nic lepszego na początek po polsku. Ludzie którzy nie interesują się mentalizmem i iluzją nie powinni kupować tej książki ponieważ wówczas robi się takie coś jak na dole w komentarzach...

 • Monika Nowakowska

  książka ebook godna przeczytania i polecenia. Ja ją zalecam każdemu

 • Salem

  Raczej średnia pozycja, nie wnosi zbyt dużo nowego, a już na pewno nie będziecie "wiedzieli co inni myślą" po jej przeczytaniu :)

 • marcin.blazejczyk

  Po przeczytaniu książki nie dowiedziałem się nic pożytecznego na temat czytania w myślach. Twórca uważa, że historia jego życia jest bardziej ciekawsza. Nie zalecam książki. Lepiej wydajcie pieniądze na coś lepszego.

 • Rafal

  Książka ebook nie wnosząca nic nowego w temacie. Pokusiłbym się nawet o stwierdzenie, że ta książka ebook jest o ... niczym. Wielbiciele Roberta Cialdini mogą sobie ją odpuścić.

 • Borowik

  Gdy tylko zobaczyłem tę książkę natychmiastowo pojawiły się w mojej głowie dwa pytania. Pierwsze - „czy rzeczywiście mógłbym czytać w umysłach własnych kumpli i nauczycieli?” drugie - „a co jeśli inni mogą odczytać moje myśli?!”. Z tych dwóch zrodziło się jeszcze trzecie - „czy można wpływać na sposób myślenia ludzi?”. Odpowiedź na nie uzyskałem z książki Torstena Havenera. Jest ona, można powiedzieć, wprowadzeniem do psychologii człowieka. Zawiera dużo różnorakich przykładów - eksperymentów. Niektóre z nich już spróbowałem na rodzeństwie i rodzicach i zamierzam jeszcze przetestować na rówieśnikach. Są one zupełnie bezpieczne. To jest niesamowite, jak prosto można wpłynąć na sposób myślenia ludzi albo również odczytać o czym w danym momencie myślą. Z książki dowiedziałem się też jak przekonać innych do własnego zdania. Teraz już wiem, że odczytywanie myśli nie jest żadną magią. To po prostu umiejętność dokładnej obserwacji własnego rozmówcy.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!