Czytaj więcej:
Wielki powrót detektywa Pozytywki okładka

Średnia Ocena:Wielki powrót detektywa Pozytywki

Drzwi agencji detektywistycznej „Różowe Okulary” są stale zamknięte na głucho, jednak mieszkańcy kamienicy starają się nie poddawać złym myślom. Tymczasem Martwiak ostatnio wyraźnie zhardział, ciągle przesiaduje w piwnicy albo na podwórzu i najwyraźniej coś planuje… Czy detektyw Pozytywka wróci na czas, żeby udaremnić jego knowania?

Szczegóły
Tytuł Wielki powrót detektywa Pozytywki
Autor: Kasdepke Grzegorz
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Nasza Księgarnia
Rok wydania: 2017

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Wielki powrót detektywa Pozytywki pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Wielki powrót detektywa Pozytywki Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Wielki powrót detektywa Pozytywki PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Pobierz PDF

Nazwa pliku: 12930003.pdf - Rozmiar: 29.8 kB
Głosy: 0
Pobierz

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • lit-ka

  Fajna książeczka, syn nie mógł się doczekać kiedy w końcu wróci główny bohater;-)

 • Teresa

  Detektyw Pozytywka wciągnął moją ośmioletnią córkę bez reszty :) to następna książka ebook z tej serii, każda przeczytana w jeden wieczór... Zabawna, genialna książka. POLECAM

 • Iwona_C_

  Książeczka pozwala przyjemnie spędzić czas na czytaniu razem z dzieckiem. A starsze dzieci, które już samodzielnie czytają będą miały też zapewnianą dobrą zabawę. Krótkie epizody są tak skonstruowane, by zaciekawić i pobudzić dzidziuś do logicznego myślenia, które pozwoli na szybkie rozwiązanie zagadki, które uważnemu czytelnikowi nie powinno sprawić żadnych trudności. http://www.czytajac.pl/2017/10/wielki-powrot-detektywa-pozytywki/

 • Marta mama chłopców - Książeczki synka i córeczki

  Ja tego uroczego detektywa polubiłam już przy pierwszym naszym spotkaniu. I od tamtej pory z zapartym tchem śledzę wszystkie jego przygody. Nie dlatego, że zagadki zawarte w tej książce pdf są dla mnie jakimś wyzwaniem. Tylko dlatego, że podoba mi się pomysłowość autora w tworzeniu tych wszystkich historii. Podoba mi się fakt, że tak prostych spraw, drobnostek nierzadko nie zauważalnych w naszym codziennym życiu można stworzyć zagadkę detektywistyczną na miano dziecięcego Scherlocka Holmesa czy Kolombo ;) Fajnie, że powstaje coś takiego, co skłania nasze maluchy do myślenia. Dostrzegania tego co choć tak oczywiste może być poradą do czegoś ważniejszego. Te lektury rozwijają wyobraźnię naszych łobuziaków. Zmuszają je do kojarzenia faktów, odrobiny zastanowienia. Dla mnie to ogromna zaleta i... mam nadzieję, że to nie koniec przygód mojego ulubionego dziecięcego detektywa :)

 

 

Wielki powrót detektywa Pozytywki PDF transkrypt - 20 pierwszych stron:

 

Strona 1 Warszawa, 07.11.2021r. Informacja o pobycie na kwarantannie Działając z upoważnienia administratora danych przetwarzanych w systemie EWP, o którym mowa w par. 2 ust. 4 pkt 1 rozporządzenia Rady Ministrów z 21 grudnia 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, Centrum e-Zdrowia potwierdza, że: Pacjentka KLAUDIA MARIA KACA, nr PESEL 03312404827, przebywa na kwarantannie domowej od dnia 02.11.2021r. Kwarantanna powinna zakończyć się w dniu 05.11.2021r. Ze względu na szczególną sytuację zagrożenia epidemiologicznego prosimy o zachowanie rygorów bezpieczeństwa sanitarnego i stosowanie się do zaleceń organów Państwowej Inspekcji Sanitarnej. Jeśli masz pytania, zadzwoń na całodobową infolinię pod numer telefonu +48 22 25 00 115. 1z1 Centrum e-Zdrowia ul. Stanisława Dubois 5A 00-184 Warszawa

O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!