Czytaj więcej:
Wielki Gatsby z angielskim okładka

Średnia Ocena:Wielki Gatsby z angielskim

"Wielki Gatsby... z angielskim!"Jedna z najwybitniejszych powieści amerykańskich autorstwa Francisa Scotta Fitzgeralda to zarazem ciekawa lektura i idealny materiał edukacyjny. W odróżnieniu od tradycyjnych podręczników, nauka oparta na książce pdf mistrza pióra daje czytelnikowi bezpośredni kontakt z naturalnym językiem. Co więcej, wciągająca treść powieści sprawia, że każda lekcja jest nową przygodą i przyjemnością. Nowatorski kurs opracowany na podstawie oryginalnego tekstu powieści „The Great Gatsby” dostarcza rzetelnej wiedzy językowej wzbogaconej kontekstem kulturowym, podanej w formie ułatwiającej zapamiętywanie słownictwa i struktur gramatycznych. Podręcznik, przygotowany przez doświadczonych metodyków, przeznaczony jest dla uczniów i studentów języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym (FCA, CAE, CPE, TOEFL). Rozwijając konkretne sprawności językowe, wymagane podczas egzaminów, książka ebook stanowi świetną podstawę do nauki, jak też cenną lekturę dodatkową.  Podstawowe plusy „Wielkiego Gatsby’ego... z angielskim!” to:• połączenie pożytecznego z przyjemnym, czyli nauka przy okazji czytania idealnej powieści,• przedstawienie zagadnień gramatycznych, które sprawiają uczącym się najwięcej kłopotów (pułapki językowe, niuanse gramatyczne, różnice znaczeniowe itp.),• ćwiczenia utrwalające słownictwo i struktury gramatyczne występujące w powieści a także zadania rozwijające umiejętność rozumienia tekstu (osobny zbiór ćwiczeń po każdym rozdziale),• klucze do zadań umożliwiające samodzielną naukę,• minisłowniczki umieszczone bezpośrednio przy tekście oryginału, pozwalające na płynne czytanie i przyswajanie na bieżąco świeżych wyrazów.

Szczegóły
Tytuł Wielki Gatsby z angielskim
Autor: Fitzgerald Scott F., Jemielniak Dariusz, Fihel Marta, Komerski Grzegorz
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Poltext
Rok wydania: 2014

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Wielki Gatsby z angielskim pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Wielki Gatsby z angielskim Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Wielki Gatsby z angielskim PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • ANDROID_USER

  Duży Gatsby to według mnie obowiązowa lektura dla każdego. Czytana w oryginale pozwala także poćwiczyć angielski. Dodatkowo zawiera ćwiczenia, która także rozwijają umiejętności językowe. Zalecam wszystkim!

 • Dagaolszewska

  Najlepszy i najbardziej efektywny sposób uczenia się języka. Dałabym 10 gwiazdek gdyby się dało

 • Marika Łazor

  Książka ebook jest bardzo ciekawa. Jest świetną formą nauki poprzez przzyjemność czyli czytanie.

 • k.barabasz

  Książka ebook spełniła moje oczekiwania. Wybrane słówka do tekstu są przetłumaczone zaraz obok w kolumnie. Książka ebook przeznaczona raczej dla osób na trochę wyższym poziomie znajomości języka niż podstawowy. Zalecam

 • Sasori

  Tak! To jest mądry pomysł, do niedawna nawet nie wiedziałam, że są takie wydania książek. A tą znalazłam po tym jak obejrzałam film i chciałam koniecnzie przeczytać książkę. A tu taka niespodzianka. Czytając książkę przy okazji uczę się języka. Angielski znam całkiem dobrze, jednak tu przede wszystkim można zdobyć bezcenną wiedzę o praktycznym zastosowaniu języka. Idealny pomysł.

 • lebron89

  Książkę zalecam osobom, których znajomość angielskiego jest na poziomie trochę wyższym niż średniozaawansowany. Świetne tłumaczenia i opisy sytuacji. Fajnie się czyta. Na pewno przydatna w nauce angielskiego, aczkolwiek nie jest to klasyczny "podręcznik".

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!