Czytaj więcej:
Wężowy ołtarz okładka

Średnia Ocena:Wężowy ołtarz

Joanna od niemal dwudziestu lat pracuje w korporacji, jest doświadczonym, lecz niedocenianym pracownikiem. Kiedy już zaczyna myśleć, że to się nigdy nie zmieni, firma wysyła ją na szkolenie dla wypalonych zawodowo, które odbywa się w malowniczej Białej Kamiennej u podnóża Tatr. Joanna poznaje tam wyjątkowych ludzi i zagadkowe miejscowe legendy. Dostaje propozycję pracy nie do odrzucenia i… szansę na miłość. Będzie jednak musiała odpowiedzieć sobie na pytanie, czego naprawdę chce w życiu, a także stawić czoła całkiem realnemu niebezpieczeństwu. Kto sprawi, że serce Joanny zacznie być szybciej? Czy będzie gotowa otworzyć się na uczucie? I czy można rozmawiać z wężami?

Szczegóły
Tytuł Wężowy ołtarz
Autor: Kowalczuk Halina
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Lucky
Rok wydania: 2022

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Wężowy ołtarz pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Wężowy ołtarz Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Wężowy ołtarz PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Ewelina

    "Wężowy ołtarz" Halina Kowalczuk LUCKY Wydawnictwo to opowieść malowniczo opisująca Białą Kamienną i legendy z nią związane. Idealnie wykreowani bohaterowie i zaskakująca fabuła pochłonęły mnie bez reszty w ten deszczowy dzień. Do tego węże, których się boję dostarczyły mi ogrom emocji.. "Miłość, to nie tylko radość, uśmiech i szczęście, to także ból, rozpacz i łzy, a czasem nawet śmierć". Joanna Waśko pracuje w korpo, spełnia się zawodowo, lecz nikt jej nie docenia. Dziewczyna ma nadzieję, że projekt, na który poświęciła tak dużo pracy pozwoli jej w końcu rozwinąć skrzydła. Niestety nie zostaje doceniona, bo pewna osoba przedstawiła projekt jako swój, zbierając za niego wszystkie laury. Joaśka jest wykończona, ma asa w rękawie żeby udowodnić kto jest twórcą projektu. Jak myślicie wykorzysta go i czy ktoś jej uwierzy? "Nie dopilnowałeś sprawy, nie sprawdziłeś plików, nie porozmawiałeś że mną... na spokojnie." Sprawy przybierają nieoczekiwany obrót. Joanna zostaje wysłana do Białej Kamiennej na szkolenie dla wypalonych zawodowo pracowników. Dziewczyna postanawia odpocząć i korzystać z uroków tak malowniczego miejsca. Poznaje wyjątkowe osoby i legendy związane z miejscowością. Nieoczekiwany obrót spraw i poznanie Artura zmienia życie Joasi. Kobieta dostaje propozycję nowej pracy, przy okazji zamieszkuje w przepięknym domu u boku niezwykłego mężczyzny. Czy tuż za rogiem czeka na nią uczucie? Co takiego wydarzy się w życiu bohaterów? Jaki wpływ będą miały na to stare legendy? "... Musisz nieźle wybrać. Lecz serce nie sługa, wiadomo. Zastanów się czego oczekujesz". "Wężowy ołtarz" to pełna emocji i zwrotów akcji historia. Autorka zabiera nas w czytelniczą podróż. Już chciałoby się spakować plecak i wyruszyć na szlaki turystyczne, poznawać okolice i miejscowe legendy. Dostajmy jako czytelnicy nie tylko znakomitą lekturę, lecz również uświadamiamy sobie, że nie tylko pracą człowiek żyje. Warto się zatrzymać, rozglądnąć wokół i pomyśleć co możemy zmienić. Praca i życiowy pęd nie dadzą nam pełnego szczęścia. Ponieważ aby iść przez życie szczęśliwie potrzebujemy jeszcze drugiej osoby.

  • JOANNA SOBCZYK

    Zawszę z chęcią sięgam po książki Haliny Kowalczuk.📝☕🌷 Niby są to typowe książki obyczajowe, lecz w pewnym sensie niezwykłe.❤️ Zawierają bowiem dużo legend, umiejętnie wplecionych w akcję i do tego mamy w nich zawsze walkę niezła ze złem. Jeśli dodamy do tego fakt, że są one nadzwyczaj płynnie napisane, to mamy przepis na sukces! 🙂 I napiszę Wam od razu, że "Wężowy ołtarz" to idealna lektura, która także zawiera wspomniane przeze mnie elementy. Poznajemy w niej Joannę, kobietę w średnim wieku, samotnie wychowującą obecnie dorosłą już córkę. Dziewczyna od dwudziestu lat pracuje w korporacji, jest sumienna, pomocna i bardzo kompetentna. Przynajmniej w pracy jej się układa. Niestety, aż do czasu, gdy świeża szefowa podkrada Joannie projekt i przedstawia jako własny własny. Tymczasem Asia zostaje wysłana na szkolenie dla pracowników wypalonych zawodowo, które odbywa się w malowniczej tatrzańskiej miejscowości Biała Kamienna. 🌷🌷🌷 To, co spotka tam naszą bohaterkę, wpłynie na jej życie i sposób postrzegania świata. Ponieważ jak mówi Autorka: "Ciągle pędzimy przed siebie i zapominamy, by chociaż na chwilę się zatrzymać, rozejrzeć się dokoła albo nawet spojrzeć wstecz." Nasze życie pędzi naprzód, a my wraz z nim. Wydarzenia, które rozegrają się w Tatrach, dadzą nie tylko Asi do myślenia, lecz także nam czytelnikom. Będzie tajemniczo, będą tytułowe węże i oczywiście uczucie! 💚💚💚 To idealna , pełna emocji i nagłych zwrotów akcji powieść! Przeczytajcie, a nie zawiedziecie się! Zalecam serdecznie!💙😘

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!