Czytaj więcej:
Wenus bez futra okładka

Średnia Ocena:Wenus bez futra

Bezkompromisowy, pełen dystansu i do bólu szczery opis barwnego świata klubów go-go. Wiedziona ciekawością normalna kobieta zanurza się w fascynującej, chwilami śmiesznej, chwilami strasznej rzeczywistości, gdzie niepodzielnie rządzą pieniądz, seks i kłamstwa. "Wenus bez futra" to pozbawiona moralizatorstwa obserwacja życia, które tętni za drzwiami nocnych klubów. Słodko-gorzka podróż przez świat męskich pragnień. Wybuchowa mieszanka obalanych stereotypów, brudnej prawdy, pikantnej iluzji i czystej, lekko absurdalnej komedii. Zbiór prawdziwych, czasem obscenicznych historii, pouczających doświadczeń i trzeźwych wniosków, które z pewnością zadowolą wszystkich zainteresowanych odpowiedziami na pytania: „Dlaczego to robisz?”, „Czemu tak drogo?” i „Czy można coś więcej?”. A także wszystkich, którzy chcieliby się dowiedzieć, jak wygląda kraina zakazanych fantazji.

Szczegóły
Tytuł Wenus bez futra
Autor: Różycka Sasza
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Black Publishing
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Wenus bez futra pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Wenus bez futra Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Wenus bez futra PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • minku

  Książkę czyta się dobrze, jest bardzo dużo interesujących spostrzeżeń. Pani promująca jako autorka- fajna i ładna. Niestety nie uważam by to było dzieło jednej osoby- a na pewno nie pisała tego nieustanna striptizerka. W książce pdf jest mnóstwo niezrozumiałych sprzeczności, wg autorki świat go go to iluzja- dokładnie tak jest z tą książka- ona udaje, że omawia życie striptizerek i pracę w go go. najgorszy jest prawdopodobnie epizod "miłość i go go" z którego wynika, że każda striptizerka o ile się ją pokocha odwdzięczy się wiernością i lojalnością- generalizowanie na poziomie rozwielitki. Striptizerki przedstawione sa jako biznesłumen i gejsze, przy okazji tylko tańczące. Nie ma nic o tańcach jako takich- autorka wspina się na rurę, lecz nie nauczyła się żadnej figury na niej- ktoś to rozumie? Pracownice go go są jednocześnie przeróżne, lecz bardzo atrakcyjne. na nic nie pozwalają- raz nawet nie pozwolą się klepnąć w tyłek drugi raz mają kontakt z facetami spełnionymi w podnieceniu.Wystarczy wejść na jakąkolwiek stronę klubu go go i fotografie pań mają się nijak do opisu autorki. Lecz jest to bardzo nieźle czytająca się iluzja- można pragnąć być striptizerką:) Dialogi, przytaczane i te pomiędzy dziewczynami,i i te z klientami są jakieś infantylene nie pasujące do bohaterki książki. Tak więc ksiązka niezłą- lecz raczej SF nie dokument.

 • Monika Wróbel

  Mam wrażenie, że autorka na siłę chciała się spodobać tym modnym rzekomo lekkim językiem, pełnym frazesów i oczywistości. Tak jakby chciała upodobnić własne ekhem ,,dzieło" do wyznań prostytutek z ,,Czarodziejki.com". Pierwszy raz czuję się rozczarowana książką, którą sama dla siebie wybrałam. Nijaki język, infantylne wnioski, jednym słowem odradzam.

 • kalange

  Fascynująca opowiadanie o kulisach zajęcia które budzi różnorakie emocje, na nawet, co tu kryć, kontrowersje. Umiejętnie i ciekawie napisana książka ebook może zaintrygować i tak właśnie jest w przypadku Wenus bez futra. Świat nocnych klubów odpycha i kusi jednocześnie, a bezpośredni mowa autorki jest jak dodatkowe zwieńczenie, wisienka na tym szczególnym torcie.

 • jolkana

  Przeczytałam tę książkę tylko dlatego, że dostałam ją w prezencie. Moja przyjaciółka wiedziała, że jedną z moich ulubionych ebooków jest "Facet na telefon" i wyciągnęła wniosek, że polubię też Wenus. Powiem krótko pomyliła się. Główną wadą tej książki jest to, że nic nie wnosi, czytając ją miałam wrażenie że wszystko to już przeczytałam gdzieś wcześniej. Mowa jest sztampowy, treść niewciągająca.

 • Filip Lipiński

  Wenus bez futra dostałem od kolegi - miał to być zabawny imieninowy prezent, a tymczasem okazało się, że otrzymałem bardzo dobrą książkę, poruszającą ciekawy, acz dla niektórych nieco wstydliwy temat. Autorka odsłania prawdę o światku klubów go-go, pisze w sposób interesujący. Zalecam - warto zajrzeć.

 • anaharra

  Temat nietuzinkowy i na pewno mocno ciekawy. Balansujący nieco na granicy dyskusji i prowokacji. A jednak ""Wenus bez futra"" czyta się z olbrzymią przyjemnością. Ta książka ebook odkrywa to co zasnuwa zasłona tajemnicy i niedopowiedzenia. I choć na pewno budzi to rozmaite emocje, ja tą książkę bardzo polecam.

 • Katinkaaa

  Książkę czyta się bardzo szybko, lekka, odprężająca lektura, napisana specyficznym językiem,ale i tak warta przeczytania.

 • Raventura

  Lubię książki z pazurem, lubię mocną tematykę, która idealnie wtapia się w otaczającą rzeczywistość. Książkę zamówiłam, bo: to debiut autorski Saszy Różyckiej, ponieważ dużo o tej książce pdf słyszałam, ponieważ dobre wydawnictwo, ponieważ ostra i mroczna tematyka w literaturze, to mój konik.

 • DirtWift

  To jedna z tych książek, które choć się nie chce fascynują i które mimo wszystko się czyta :). Daje odpowiedzi, na pytania, które każdy sobie zadaje i zabiera czytelnika w świat, który nie każdy może lub ma odwagę odwiedzić. Mam wrażenie, że to będzie interesująca książka, którą przeczyta wiecej ludzi niż będzie w stanie się przyznać :)

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!