Czytaj więcej:
Wadliwy klient okładka

Średnia Ocena:Wadliwy klient

Nie ma głupich zleceń, są tylko wadliwi klienci.Detektyw Dominiczak jedzie na spotkanie z kolejnym zleceniodawcą. Sytuacja nie należy do przyjemnych, jako że szoferem Matyldy jest grabarz. Zdecydowanie nie sprzyja to negocjacjom, a co dopiero odmowie. Sprawę usiłuje ratować towarzyszący pani detektyw mecenas Piasecki. Matylda przyjmuje na pozór łatwe zlecenie. Ma udawać najnowszą zdobycz bogatego klienta, prześladowanego przez jedną ze własnych byłych kochanek. Znudzona wiszeniem na ramieniu podrywacza i wypatrywaniem nieuchwytnej prześladowczyni, wykracza poza ramy zlecenia i odkrywa, że w szafie można znaleźć trupa, a nawet dwa. Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Wadliwy klient
Autor: Rudnicka Olga
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Prószyński Media
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Wadliwy klient pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Wadliwy klient Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Wadliwy klient PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Lukrecja84

    Było to moje pierwsze czytelnicze spotkanie z detektyw Matyldą Dominiczak. Ta bohaterka jest nieziemska. Jej teksty są odlotowe. Czytając to, co mówi i myśli pękałam ze śmiechu. Dosłownie popłakałam się Matyldę. Nasza bohaterka to dziewczyna z jajami. Potrafi każdego ustawić. Jej mąż to chodzące nieszczęście. Czytając "Wadliwego klienta" miałam nadzieję, że Matylda posłucha własnej córki i zrobi coś ze swoim życiem. Kolejne zlecenie detektyw Dominiczak wywróci jej życie do góry nogami. Byłam przerażona jego wymaganiami. Czy współpraca z mecenasem Piaseckim przyniesie jej oczekiwane rezultaty? Oczywiście ja wam tego nie powiem. Po odpowiedź warto zajrzeć do najwieższej książeczki Olgi Rudnickiej "Wadliwy klient". Czytając tę powieść, będziecie się idealnie bawili. Doskonała historia na poprawienie humoru. Uwielbiam książki spisane przez Olgę Rudnicką. Każdy szczegół w tej książce pdf jest doskonale dopracowany. Nie mam się do czego przyczepić. Czy podobna historia mogłaby mieć miejsce? Czy naszej bohaterce grozi niebezpieczeństwo? Będzie musiała wcielić się w nową zdobycz własnego bogatego klienta. Dlaczego? Facet jest prześladowany, a właściwiej każda jego obecna kobieta zostaje nękana. Ktoś odpuszcza dopiero po tym, jak zrywa i zostaje sam. Komu tak bardzo na nim zależy? Czy nasza detektyw odkryje prawdę? Kto tu tak naprawdę mąci? Zazdrość to pierwszy stopień do piekła. Jednym z moich ulubionych tekstów w tej książce pdf jest początkowa rozmowa Matyldy z emerytowanym komisarzem policji panem Stanisławem Tomczykiem. Czytając, wyobrażałam sobie tę scenę i pękałam ze śmiechu. Olga Rudnicka jest moją mistrzynią komedii kryminalnej. Ta książka ebook trafi na moją listę top 5 luty 2023. Okładka jest czadowa. Trupia czaszka z okularami i roślinką w buzi. Genialne połączenie. Jest bardzo miła w dotyku. ; ) Wracając do treści książki, jak myślicie: czy znalazłam tutaj jakieś zwłoki? Oczywiście, że nie odpowiem na to pytanie. Dlaczego, bo nie chcę odebrać wam przyjemności z czytania. Biorąc do ręki książkę "Wadliwy klient" otrzymacie zabawną, trzymającą w napięciu fabułę, wartką akcję, oryginalną bohaterkę, kilka innych zaskakujących postaci i interesujące zakończenie. Ta książka ebook jest 6 tomem z cyklu "Matylda Dominiczak", jednak nie musicie znać pozostałych części, aby lepiej zrozumieć tę historię. Nie znam poprzednich 5 tomów i to mi w niczym nie przeszkadzało. Po poznaniu Matyldy chcę poznać jej poprzednie przygody. Głównej bohaterki po prostu nie da się nie lubić. Czas poświęcony na czytanie "Wadliwego klienta" nie był czasem straconym.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!